KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

door
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De verdediger was geen vaste waarde meer onder Besnik Hasi en zocht naar een nieuwe uitdaging met meer speelminuten. Het Japanse Yokohama Marinos kwam dan ook als een geschenk uit de hemel.

Walsh is een jeugdproduct van KRC Genk en RSC Anderlecht en speelde vervolgens bij Zulte Waregem en KV Mechelen. De voormalige Nederlandse jeugdinternational koos door zijn Aziatische roots uiteindelijk voor een interlandcarrière bij Indonesië. Bij KV Mechelen had hij nog een contract tot 2025.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Droomtransfer

Voor Walsh is het late vertrek bij KV Mechelen nog een droom. Dit seizoen kwam hij maar zes wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League. ‘Sandy Walsh kwam dit seizoen zes keer in actie voor Malinwa. Het was duidelijk dat de Indonesische International het moeilijk had om zich in de selectie te knokken, dus werd er naar een oplossing gezocht. In Japan gaat hij weer op zoek naar speelminuten’, klinkt het bij KVM.

Uiteindelijk speelde Walsh 133 wedstrijden Achter de Kazerne en wist hij daarin negen keer te scoren en dertien assists te geven. ‘KV Mechelen bedankt Sandy voor de mooie periode waarin de verdediger uitkwam voor Geel-Rood. We wensen Sandy en zijn Indonesische Fanbase erg veel succes met hun nieuwe avontuur in Azië.’

Japanse topclub

Walsh is nog maar 29 jaar, maar had speelminuten nodig om zich in de kijker te spelen voor de nationale ploeg van Indonesië. Nu gaat hij bij Aziatische topclub Yokohama Marinos aan de slag. Daar zal hij mogelijk meer op de radar komen. De rechtervleugelverdediger speelde heel zijn carrière op de Belgische velden. Japan is zijn eerste ‘buitenlandse’ uitdaging.

Een goede keuze van Sandy Walsh?

Meest recent

Van der Elst geeft Garcia tip: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

0
0
'Engels grof wild: interesse neemt enorm toe'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

12
12
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

95
95
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

75
75
'Neemt KRC Genk afscheid? Drie spelers ontevreden'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

168
168
Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

66
66
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

182
182
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

38
38
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

225
225
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

356
356
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

463
463
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

110
110
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

192
192
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

333
333
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

293
293
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

293
293
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

389
389
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

122
122
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

123
123
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

101
101

Meer sportnieuws