KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

door
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De verdediger was geen vaste waarde meer onder Besnik Hasi en zocht naar een nieuwe uitdaging met meer speelminuten. Het Japanse Yokohama Marinos kwam dan ook als een geschenk uit de hemel.

Walsh is een jeugdproduct van KRC Genk en RSC Anderlecht en speelde vervolgens bij Zulte Waregem en KV Mechelen. De voormalige Nederlandse jeugdinternational koos door zijn Aziatische roots uiteindelijk voor een interlandcarrière bij Indonesië. Bij KV Mechelen had hij nog een contract tot 2025.

LEES OOK: 'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Droomtransfer

Voor Walsh is het late vertrek bij KV Mechelen nog een droom. Dit seizoen kwam hij maar zes wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League. ‘Sandy Walsh kwam dit seizoen zes keer in actie voor Malinwa. Het was duidelijk dat de Indonesische International het moeilijk had om zich in de selectie te knokken, dus werd er naar een oplossing gezocht. In Japan gaat hij weer op zoek naar speelminuten’, klinkt het bij KVM.

Uiteindelijk speelde Walsh 133 wedstrijden Achter de Kazerne en wist hij daarin negen keer te scoren en dertien assists te geven. ‘KV Mechelen bedankt Sandy voor de mooie periode waarin de verdediger uitkwam voor Geel-Rood. We wensen Sandy en zijn Indonesische Fanbase erg veel succes met hun nieuwe avontuur in Azië.’

Japanse topclub

Walsh is nog maar 29 jaar, maar had speelminuten nodig om zich in de kijker te spelen voor de nationale ploeg van Indonesië. Nu gaat hij bij Aziatische topclub Yokohama Marinos aan de slag. Daar zal hij mogelijk meer op de radar komen. De rechtervleugelverdediger speelde heel zijn carrière op de Belgische velden. Japan is zijn eerste ‘buitenlandse’ uitdaging.

Een goede keuze van Sandy Walsh?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

285
285
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

263
263
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

151
151
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

205
205
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

59
59
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

530
530
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

194
194
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

371
371
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

560
560
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

377
377
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

155
155
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

249
249
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

323
323
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

229
229
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

442
442
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

524
524
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws