KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

355
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De verdediger was geen vaste waarde meer onder Besnik Hasi en zocht naar een nieuwe uitdaging met meer speelminuten. Het Japanse Yokohama Marinos kwam dan ook als een geschenk uit de hemel.

Walsh is een jeugdproduct van KRC Genk en RSC Anderlecht en speelde vervolgens bij Zulte Waregem en KV Mechelen. De voormalige Nederlandse jeugdinternational koos door zijn Aziatische roots uiteindelijk voor een interlandcarrière bij Indonesië. Bij KV Mechelen had hij nog een contract tot 2025.

LEES OOK: 'Essevee strikt Barça-target, kassa rinkelt bij Malinwa'

Droomtransfer

Voor Walsh is het late vertrek bij KV Mechelen nog een droom. Dit seizoen kwam hij maar zes wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League. ‘Sandy Walsh kwam dit seizoen zes keer in actie voor Malinwa. Het was duidelijk dat de Indonesische International het moeilijk had om zich in de selectie te knokken, dus werd er naar een oplossing gezocht. In Japan gaat hij weer op zoek naar speelminuten’, klinkt het bij KVM.

Uiteindelijk speelde Walsh 133 wedstrijden Achter de Kazerne en wist hij daarin negen keer te scoren en dertien assists te geven. ‘KV Mechelen bedankt Sandy voor de mooie periode waarin de verdediger uitkwam voor Geel-Rood. We wensen Sandy en zijn Indonesische Fanbase erg veel succes met hun nieuwe avontuur in Azië.’

Japanse topclub

Walsh is nog maar 29 jaar, maar had speelminuten nodig om zich in de kijker te spelen voor de nationale ploeg van Indonesië. Nu gaat hij bij Aziatische topclub Yokohama Marinos aan de slag. Daar zal hij mogelijk meer op de radar komen. De rechtervleugelverdediger speelde heel zijn carrière op de Belgische velden. Japan is zijn eerste ‘buitenlandse’ uitdaging.

Een goede keuze van Sandy Walsh?

Meest recent

‘KRC Genk baalt: PSV plukt uit het niets speler weg’

KRC Genk moet nog een transferdomper incasseren. De Limburgers kenden al een moeilijk ...

18
18
Penders in doel? Xabi Alonso reageert op keeperskwestie

Het seizoen is nog maar net begonnen of er is al een keeperskwestie bij Chelsea. De Londenaren ...

83
83
‘STVV wil stunten en gaat vol voor Belgisch toptalent’

Sint-Truiden VV zag Loic Mbe Soh naar Sparta Praag vertrekken, maar de Kanaries blijven niet bij de ...

57
57
Ruben Van Gucht legt alles op tafel: duo belooft vuurwerk

Ruben Van Gucht blijft de voorbije maanden maar opduiken op plaatsen waar je hem niet meteen zou ...

12
12
KBVB snoeit stevig door: volgende ontslag al officieel

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is aan het snoeien. Na het ontslag van bondscoach Rudi Garcia ...

127
127
‘Fernandez-Pardo briest: Lille eist ongeziene monstersom’

Matias Fernandez-Pardo wil deze zomer een stap hogerop zetten. De aanvaller kende een sterk seizoen ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Anderlecht, kassa Club en Antwerp’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

256
256
‘Club speelt het hard en drijft vraagprijs Ordonez op’

Zal Joel Ordonez Club Brugge deze zomermercato nog verlaten? Er is alvast weer veel interesse voor ...

589
589
Maradona's hand van God zorgt voor enorme financiële bom

Maradona blijft, zelfs decennia na zijn legendarische WK-optreden, voor verhalen zorgen die de ...

43
43
Chelsea-supporters gaan los op Lavia én Penders

Chelsea heeft de eerste competitiewedstrijd winnend afgesloten. Makkelijk was het echter niet tegen ...

135
135
Compper pakt uit: wereldreiziger komt Antwerp versterken

Marvin Compper werd aan het begin van het seizoen aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Zijn ...

197
197
STVV maakt exit sterkhouder officieel en vangt jackpot

Sint-Truiden VV voelt de gevolgen van een topseizoen. De Kanaries zagen al enkele sterkhouders ...

59
59
‘Anderlecht stap dichter bij verrassende toptransfer’

RSC Anderlecht is nog steeds op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Paars-Wit heeft zich al ...

609
609
'Club keihard: aanvaller op brute wijze naar uitgang gewerkt'

Club Brugge wist deze mercato al heel wat mooie zaken te realiseren aan inkomende en uitgaande ...

898
898
'Exodus Anderlecht: volgende international op vertrekken'

RSC Anderlecht voerde de voorbije weken een heuse metamorfose door binnen zijn selectie. Zo haalde ...

326
326
Transferconstructie Ordoñez: opvallend prijskaartje onthuld

Even dreigde zijn blessure roet in het eten te gooien, maar Joel Ordoñez lijkt dan toch zijn ...

301
301
'Licht aan einde van tunnel: Premier League-transfer Zirkzee'

Toen hij destijds indruk maakte op huurbasis bij RSC Anderlecht en daarna bevestigde in Italië, ...

130
130
'Saliba heeft transfer beet: Anderlecht boekt woekerwinst'

Met nog anderhalve week te gaan op de zomerse transfermarkt, staan bij RSC Anderlecht verschillende ...

625
625
Penalty-affaire Club vs. Cercle: Lardot viseert één man

Club Brugge trok zondagavond de derby tegen Cercle Brugge met 1-0 naar zich toe. Over de gehele ...

545
545
Courtois deelt prikje uit aan Rodri na transfersoap

Rodri Hernandez zorgde deze zomer voor één van de meest spraakmakende transfers. De ...

133
133
‘Na harde aanval op Verhaeghe: Club neemt waanzinnig risico’

Club Brugge laat zich niet afschrikken door de nieuwe juridische aanval op het stadiondossier. Bart ...

1139
1139
'Anderlecht onverbiddelijk: keiharde boodschap Bertaccini'

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de zomerse transferperiode nog enkele spelers van de hand ...

694
694
'Alle zeilen bijgezet: Club op zucht van miljoenendeal'

Club Brugge haalde deze zomer al een riant bedrag op met de verkoop van verschillende spelers. En ...

659
659
JPL-trainers duiden kampioen nu al aan: twéé uitdagers

De Jupiler Pro League is nog maar een drietal speeldagen ver, voor sommige ploegen zelfs nog maar ...

879
879
Perfecte Chelsea-start Alonso: grote grijns bij Van Bommel

In de Engelse Premier League heeft Chelsea FC een goede start gemaakt onder nieuwe trainer Xabi ...

217
217

Meer sportnieuws