KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

door
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De verdediger was geen vaste waarde meer onder Besnik Hasi en zocht naar een nieuwe uitdaging met meer speelminuten. Het Japanse Yokohama Marinos kwam dan ook als een geschenk uit de hemel.

Walsh is een jeugdproduct van KRC Genk en RSC Anderlecht en speelde vervolgens bij Zulte Waregem en KV Mechelen. De voormalige Nederlandse jeugdinternational koos door zijn Aziatische roots uiteindelijk voor een interlandcarrière bij Indonesië. Bij KV Mechelen had hij nog een contract tot 2025.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Droomtransfer

Voor Walsh is het late vertrek bij KV Mechelen nog een droom. Dit seizoen kwam hij maar zes wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League. ‘Sandy Walsh kwam dit seizoen zes keer in actie voor Malinwa. Het was duidelijk dat de Indonesische International het moeilijk had om zich in de selectie te knokken, dus werd er naar een oplossing gezocht. In Japan gaat hij weer op zoek naar speelminuten’, klinkt het bij KVM.

Uiteindelijk speelde Walsh 133 wedstrijden Achter de Kazerne en wist hij daarin negen keer te scoren en dertien assists te geven. ‘KV Mechelen bedankt Sandy voor de mooie periode waarin de verdediger uitkwam voor Geel-Rood. We wensen Sandy en zijn Indonesische Fanbase erg veel succes met hun nieuwe avontuur in Azië.’

Japanse topclub

Walsh is nog maar 29 jaar, maar had speelminuten nodig om zich in de kijker te spelen voor de nationale ploeg van Indonesië. Nu gaat hij bij Aziatische topclub Yokohama Marinos aan de slag. Daar zal hij mogelijk meer op de radar komen. De rechtervleugelverdediger speelde heel zijn carrière op de Belgische velden. Japan is zijn eerste ‘buitenlandse’ uitdaging.

Een goede keuze van Sandy Walsh?

Meest recent

Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

7
7
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

30
30
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

100
100
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

34
34
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

111
111
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

169
169
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

111
111
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

57
57
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

37
37
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

157
157
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

69
69
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

218
218
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

167
167
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

256
256
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

153
153
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

247
247
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

167
167
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

515
515
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

401
401
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

24
24
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

909
909
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

77
77
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

186
186

Meer sportnieuws