KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

355
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De verdediger was geen vaste waarde meer onder Besnik Hasi en zocht naar een nieuwe uitdaging met meer speelminuten. Het Japanse Yokohama Marinos kwam dan ook als een geschenk uit de hemel.

Walsh is een jeugdproduct van KRC Genk en RSC Anderlecht en speelde vervolgens bij Zulte Waregem en KV Mechelen. De voormalige Nederlandse jeugdinternational koos door zijn Aziatische roots uiteindelijk voor een interlandcarrière bij Indonesië. Bij KV Mechelen had hij nog een contract tot 2025.

LEES OOK: Besnik Hasi doet boekje open over Biglia en Still

Droomtransfer

Voor Walsh is het late vertrek bij KV Mechelen nog een droom. Dit seizoen kwam hij maar zes wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League. ‘Sandy Walsh kwam dit seizoen zes keer in actie voor Malinwa. Het was duidelijk dat de Indonesische International het moeilijk had om zich in de selectie te knokken, dus werd er naar een oplossing gezocht. In Japan gaat hij weer op zoek naar speelminuten’, klinkt het bij KVM.

Uiteindelijk speelde Walsh 133 wedstrijden Achter de Kazerne en wist hij daarin negen keer te scoren en dertien assists te geven. ‘KV Mechelen bedankt Sandy voor de mooie periode waarin de verdediger uitkwam voor Geel-Rood. We wensen Sandy en zijn Indonesische Fanbase erg veel succes met hun nieuwe avontuur in Azië.’

Japanse topclub

Walsh is nog maar 29 jaar, maar had speelminuten nodig om zich in de kijker te spelen voor de nationale ploeg van Indonesië. Nu gaat hij bij Aziatische topclub Yokohama Marinos aan de slag. Daar zal hij mogelijk meer op de radar komen. De rechtervleugelverdediger speelde heel zijn carrière op de Belgische velden. Japan is zijn eerste ‘buitenlandse’ uitdaging.

🚀

Een goede keuze van Sandy Walsh?

Meest recent

Lanceert Union eindelijk speler uit eigen jeugd?

Union maakte de voorbije seizoenen op indrukwekkende wijze de aansluiting met de Belgische top. Op ...

8
8
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil ex-ploegmaat, grote naam bij Patro?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

79
79
Witsel emotioneel na afscheid: “Hij was mijn grote idool”

Axel Witsel heeft een punt achter zijn interlandcarrière gezet. De middenvelder was nog ...

38
38
FA komt met statement over oordeel Manchester City

Wat zal er met Manchester City gebeuren? De Engelse topclub was afgelopen seizoenen de grote ...

200
200
Van Bommel prikkelt Rode Duivel: eindelijk basisplaats?

De Rode Duivels tellen drie punten in de Nations League vlak voor de derde groepsmatch tegen ...

48
48
Britse premier Andy Burnham afgemaakt na City-uitspraken

Manchester City zit in vieze papieren. De Engelse grootmacht werd schuldig bevonden aan het breken ...

47
47
Zidane verbaast voor Italië: “Kopstoot? Geen spijt van”

In de groep van de Rode Duivels nemen Frankrijk en Italië het tegen elkaar op. De bondscoach ...

74
74
Waalse media weten het zeker: 'Lukaku in, De Bruyne out'

De Rode Duivels nemen het vanavond namens de nations League op tegen Turkije. Na de thuisnederlaag ...

81
81
Club wrijft zich in handen: goudhaantje blinkt weer uit

Op het Basecamp van Club Brugge is het dezer dagen zeer rustig, want Blauw-Zwart zag maar liefst ...

128
128
Van Bommel verrast: deze 5 Duivels vallen af voor Turkije

Na de drie op zes tegen Italië en Frankrijk gaat Mark van Bommel straks op zoek naar zijn ...

670
670
Noa Lang trekt keiharde conclusie: "Ik sta al een jaar stil"

Toen Noa Lang bij Club Brugge aan de slag was, droomde hij ervan om de Europese top te halen. ...

60
60
Starten met Lukaku? Albert heeft duidelijke mening

Om 20u45 nemen de Rode Duivels het in hun derde wedstrijd in de Nations League op tegen Turkije. In ...

52
52
Straf: "Beste spelers verkopen maakt Club en Union sterker"

In de 21ste eeuw is de Jupiler Pro League steeds meer uitgegroeid tot een opleidingscompetitie. Het ...

91
91
Beale velt oordeel over eerste maanden bij Essevee

Na zeven speeldagen herbergt het klassement van de Jupiler Pro League toch al enkele verrassingen. ...

118
118
Taalkwestie bij Duivels? Van Bommel schenkt klare wijn

Mark van Bommel heeft de Rode Duivels intussen een tiental dagen écht onder zijn hoede gehad. ...

135
135
Tzolis zorgt voor bizar moment: "Wat moet ik doen?"

Griekenland kwam na de zege in Duitsland donderdagavond bijzonder dicht bij een nieuwe stunt, maar ...

69
69
Eerst ruzie en nu dit: Van Bommel laat Duivels-icoon vallen

Eerst werd hij uitgefloten en ging hij bijna op de vuist. Nu laat ook Mark van Bommel hem links ...

504
504
"Zielig" - OHL Women halen keihard uit naar Deschacht en co

Olivier Deschacht is de voorbije dagen in een mediastorm beland. Aanleiding is een fragment uit de ...

92
92
Joos gooit 'droomscenario' City op tafel: "Met De Bruyne"

De voetbalwereld staat de laatste dagen in rep en roer nadat de Premier League bevestigde dat het ...

210
210
Verwachte 11: nog twee vraagtekens voor Van Bommel

Om 20u45 is het zover en staan de Rode Duivels voor hun derde opdracht in deze Nations League. Na ...

149
149
Club doet concurrentie gruwen: "Vanaken zal het niet zeggen, maar ..."

Club Brugge heeft de voorbije jaren een enorme financiële voorsprong genomen op de andere ...

917
917
Pijnlijke avond OHL Women: PSG vijf maatjes te groot

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het clubvoetbal bij de dames gewoon ...

46
46
Portugal spoelt Ronaldo-soap door; Haaland en co koud gepakt

Donderdagavond is de derde speeldag van de Nations League op gang getrapt. Dat leverde enkele mooie ...

68
68
Oranje ontsnapt aan Griekse tragedie; eerste zege voor Klopp

Nederland heeft zijn eerste nederlaag onder bondscoach Xavi Hernandez nipt kunnen voorkomen. Tegen ...

148
148
Deschacht doorbreekt stilte na rel: "Ben toch geen monster?"

Olivier Deschacht heeft zich de nodige woede op de hals gehaald. De analist deed enkele bedenkelijke ...

172
172

Meer sportnieuws