STVV met handen in haar: "Catastrofaal is het het"

door stemmen
STVV met handen in haar:

STVV pakte deze winter uit met enkele straffe transfers door onder meer Didier Lamkel Zé en Loïc Lapoussin binnen te halen, maar veel beterschap lijkt dat voorlopig niet te brengen. Het wordt stilaan een zeer lastige missie om de Relegation Play-Off nog te ontlopen.

De Kanaries moeten in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie nog een achterstand van vijf punten op de twaalfde plaats zien goed te maken. Zaterdag konden ze alvast niet inlopen, want ze gingen met 2-1 onderuit bij Dender.

LEES OOK: Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Mazzu gaat niet in op discutabele penalty

Dat gebeurde onder meer na een discutabele strafschop die voor 1-0 zorgde. Van Helden beroerde de bal in de zestien met de hand, maar leek daarvoor wel een duw in de rug te krijgen van Kvet. Desondanks ging de bal toch op de stip.

"Mijn mening over die strafschop? Ik heb er geen", ontketende Felice Mazzu bij Sporza echter geen polemiek. "We gaan niet de hele week eindeloos discussiëren over zulke fases. Als het strafschop is, is het maar zo. We hebben de oorlog verloren vandaag. We slikken opnieuw een penaltydoelpunt en geven het daarna uit handen."

Bertaccini haalt uit naar ploegmaats

Ook Adriano Bertaccini wou zich niet verschuilen achter de penaltyfase. De Truiense topschutter haalde daarentegen behoorlijk scherp uit naar zijn ploeggenoten.

"Catastrofaal is het, ik heb er geen andere woorden voor. Elk weekend maken we dezelfde fouten, we blijven cadeaus weggeven", sneerde hij. "Ik begrijp niet hoe we die 2-1 slikken, we moeten iets veranderen in het team. Individueel hebben we zoveel klasse, maar als iedereen voor zichzelf speelt, zal het niet lukken. Er staan nog twee ploegen onder ons, maar we moeten gewoonweg verbeteren."

🚀

Zal STVV de Relegation Play-Off nog ontlopen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

31
31
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

65
65
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

55
55
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

151
151
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

168
168
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

133
133
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

678
678
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

403
403
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

414
414
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws