STVV met handen in haar: "Catastrofaal is het het"

367 stemmen
STVV met handen in haar:

STVV pakte deze winter uit met enkele straffe transfers door onder meer Didier Lamkel Zé en Loïc Lapoussin binnen te halen, maar veel beterschap lijkt dat voorlopig niet te brengen. Het wordt stilaan een zeer lastige missie om de Relegation Play-Off nog te ontlopen.

De Kanaries moeten in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie nog een achterstand van vijf punten op de twaalfde plaats zien goed te maken. Zaterdag konden ze alvast niet inlopen, want ze gingen met 2-1 onderuit bij Dender.

LEES OOK: Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

Mazzu gaat niet in op discutabele penalty

Dat gebeurde onder meer na een discutabele strafschop die voor 1-0 zorgde. Van Helden beroerde de bal in de zestien met de hand, maar leek daarvoor wel een duw in de rug te krijgen van Kvet. Desondanks ging de bal toch op de stip.

"Mijn mening over die strafschop? Ik heb er geen", ontketende Felice Mazzu bij Sporza echter geen polemiek. "We gaan niet de hele week eindeloos discussiëren over zulke fases. Als het strafschop is, is het maar zo. We hebben de oorlog verloren vandaag. We slikken opnieuw een penaltydoelpunt en geven het daarna uit handen."

Bertaccini haalt uit naar ploegmaats

Ook Adriano Bertaccini wou zich niet verschuilen achter de penaltyfase. De Truiense topschutter haalde daarentegen behoorlijk scherp uit naar zijn ploeggenoten.

"Catastrofaal is het, ik heb er geen andere woorden voor. Elk weekend maken we dezelfde fouten, we blijven cadeaus weggeven", sneerde hij. "Ik begrijp niet hoe we die 2-1 slikken, we moeten iets veranderen in het team. Individueel hebben we zoveel klasse, maar als iedereen voor zichzelf speelt, zal het niet lukken. Er staan nog twee ploegen onder ons, maar we moeten gewoonweg verbeteren."

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'
313

Zal STVV de Relegation Play-Off nog ontlopen?

Meest recent

Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

0
0
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

27
27
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

58
58
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

91
91
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

32
32
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

28
28
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

255
255
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

146
146
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

229
229
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

129
129
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

102
102
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

355
355
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

159
159
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

296
296
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

205
205
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

129
129
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

143
143
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

108
108
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

821
821
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

242
242
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

228
228
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

839
839

Meer sportnieuws