STVV met handen in haar: "Catastrofaal is het het"

367 stemmen
STVV met handen in haar:

STVV pakte deze winter uit met enkele straffe transfers door onder meer Didier Lamkel Zé en Loïc Lapoussin binnen te halen, maar veel beterschap lijkt dat voorlopig niet te brengen. Het wordt stilaan een zeer lastige missie om de Relegation Play-Off nog te ontlopen.

De Kanaries moeten in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie nog een achterstand van vijf punten op de twaalfde plaats zien goed te maken. Zaterdag konden ze alvast niet inlopen, want ze gingen met 2-1 onderuit bij Dender.

LEES OOK: Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

Mazzu gaat niet in op discutabele penalty

Dat gebeurde onder meer na een discutabele strafschop die voor 1-0 zorgde. Van Helden beroerde de bal in de zestien met de hand, maar leek daarvoor wel een duw in de rug te krijgen van Kvet. Desondanks ging de bal toch op de stip.

"Mijn mening over die strafschop? Ik heb er geen", ontketende Felice Mazzu bij Sporza echter geen polemiek. "We gaan niet de hele week eindeloos discussiëren over zulke fases. Als het strafschop is, is het maar zo. We hebben de oorlog verloren vandaag. We slikken opnieuw een penaltydoelpunt en geven het daarna uit handen."

Bertaccini haalt uit naar ploegmaats

Ook Adriano Bertaccini wou zich niet verschuilen achter de penaltyfase. De Truiense topschutter haalde daarentegen behoorlijk scherp uit naar zijn ploeggenoten.

"Catastrofaal is het, ik heb er geen andere woorden voor. Elk weekend maken we dezelfde fouten, we blijven cadeaus weggeven", sneerde hij. "Ik begrijp niet hoe we die 2-1 slikken, we moeten iets veranderen in het team. Individueel hebben we zoveel klasse, maar als iedereen voor zichzelf speelt, zal het niet lukken. Er staan nog twee ploegen onder ons, maar we moeten gewoonweg verbeteren."

🚀

Zal STVV de Relegation Play-Off nog ontlopen?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

2
2
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

11
11
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

26
26
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

30
30
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

13
13
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

38
38
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

54
54
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

50
50
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

130
130
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

247
247
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

893
893
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

200
200
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

97
97
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

193
193
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

102
102
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

288
288
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

110
110
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

567
567
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

565
565
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

431
431
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

998
998
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

238
238
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

297
297
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

463
463
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60

Meer sportnieuws