Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

door
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart en ligt nog steeds erg goed bij de supporters. Er werd even over een terugkeer gesproken, maar Club liet Vormer links liggen.

Inmiddels geniet Vormer volop van zijn gezin en het leven na zijn profcarrière. Vormer is aan een trainerscursus begonnen, maar aanvankelijk lag er een andere uitdaging in het verschiet voor de voormalige middenvelder.

LEES OOK: Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Ambassadeur Club Brugge

Toby Alderweireld sprak zich onlangs uit over Ajax en dat de Nederlandse topclub met ambassadeurs werkt. Ex-spelers die het DNA van de club bewaken. Dat zou de Antwerp-verdediger ook graag in België zien. Volgens Vormer lag er voor hem een soortgelijk plan klaar bij Club Brugge. Uiteindelijk ging dat niet door.

Vormer heeft echter geen rancune en snapt hoe de voetbalwereld in elkaar zit. “Dat was ook eerst mijn bedoeling bij Club Brugge. Alleen is het er nog niet van gekomen. Niet erg, dat is de voetbalwereld, het hoort erbij. Club Brugge blijft voor mij altijd nummer 1. Ik heb genoeg tijd om te zien wat er op mijn pad komt”, citeert Het Laatste Nieuws.

Weer op het veld staan

Simon Mignolet is bezig aan een cursus om Sportief Directeur te worden. Dat is niets voor Vormer. “Hij zou dat goed kunnen, maar zelf wil ik intussen liever op het veld staan. Mij hoef je niet in een kantoor te steken. Al geloof ik wel dat ex-voetballers hun plek hebben in bestuurskamers.”

Ook het idee om makelaar te worden heeft Vormer laten varen. “Ik denk over veel na, maar dat laat ik nu even liggen. Met jongens leuren, ik weet niet of ik daar zin in heb. Eerst die trainerscursus. En skiën. Met kerst ging ik voor het eerst skiën nadat ik veel had geoefend bij Ski-inn in Brugge, op zo’n mat. Zet er maar in dat ik het goed kan. (lacht) Begin maart ga ik opnieuw, dit keer met de kinderen.”

Zou jij Ruud Vormer graag terug bij Club Brugge zien?

Meest recent

Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

13
13
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

40
40
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

13
13
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

95
95
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

169
169
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

157
157
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

101
101
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

66
66
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

553
553
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

86
86
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

83
83
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

166
166
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

216
216
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

126
126
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

120
120
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

434
434
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

120
120
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

286
286
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

462
462
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

367
367
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

223
223
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

373
373
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

169
169
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

112
112
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104

Meer sportnieuws