Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

door
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart en ligt nog steeds erg goed bij de supporters. Er werd even over een terugkeer gesproken, maar Club liet Vormer links liggen.

Inmiddels geniet Vormer volop van zijn gezin en het leven na zijn profcarrière. Vormer is aan een trainerscursus begonnen, maar aanvankelijk lag er een andere uitdaging in het verschiet voor de voormalige middenvelder.

LEES OOK: Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Ambassadeur Club Brugge

Toby Alderweireld sprak zich onlangs uit over Ajax en dat de Nederlandse topclub met ambassadeurs werkt. Ex-spelers die het DNA van de club bewaken. Dat zou de Antwerp-verdediger ook graag in België zien. Volgens Vormer lag er voor hem een soortgelijk plan klaar bij Club Brugge. Uiteindelijk ging dat niet door.

Vormer heeft echter geen rancune en snapt hoe de voetbalwereld in elkaar zit. “Dat was ook eerst mijn bedoeling bij Club Brugge. Alleen is het er nog niet van gekomen. Niet erg, dat is de voetbalwereld, het hoort erbij. Club Brugge blijft voor mij altijd nummer 1. Ik heb genoeg tijd om te zien wat er op mijn pad komt”, citeert Het Laatste Nieuws.

Weer op het veld staan

Simon Mignolet is bezig aan een cursus om Sportief Directeur te worden. Dat is niets voor Vormer. “Hij zou dat goed kunnen, maar zelf wil ik intussen liever op het veld staan. Mij hoef je niet in een kantoor te steken. Al geloof ik wel dat ex-voetballers hun plek hebben in bestuurskamers.”

Ook het idee om makelaar te worden heeft Vormer laten varen. “Ik denk over veel na, maar dat laat ik nu even liggen. Met jongens leuren, ik weet niet of ik daar zin in heb. Eerst die trainerscursus. En skiën. Met kerst ging ik voor het eerst skiën nadat ik veel had geoefend bij Ski-inn in Brugge, op zo’n mat. Zet er maar in dat ik het goed kan. (lacht) Begin maart ga ik opnieuw, dit keer met de kinderen.”

Zou jij Ruud Vormer graag terug bij Club Brugge zien?

Meest recent

"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

6
6
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

18
18
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

75
75
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

76
76
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

37
37
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

22
22
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

35
35
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

36
36
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

200
200
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

101
101
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

244
244
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

198
198
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

240
240
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

557
557
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

272
272
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

138
138
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

480
480
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

132
132
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

94
94
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

200
200
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

482
482
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

89
89
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

100
100
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

82
82

Meer sportnieuws