Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

door
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart en ligt nog steeds erg goed bij de supporters. Er werd even over een terugkeer gesproken, maar Club liet Vormer links liggen.

Inmiddels geniet Vormer volop van zijn gezin en het leven na zijn profcarrière. Vormer is aan een trainerscursus begonnen, maar aanvankelijk lag er een andere uitdaging in het verschiet voor de voormalige middenvelder.

LEES OOK: Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Ambassadeur Club Brugge

Toby Alderweireld sprak zich onlangs uit over Ajax en dat de Nederlandse topclub met ambassadeurs werkt. Ex-spelers die het DNA van de club bewaken. Dat zou de Antwerp-verdediger ook graag in België zien. Volgens Vormer lag er voor hem een soortgelijk plan klaar bij Club Brugge. Uiteindelijk ging dat niet door.

Vormer heeft echter geen rancune en snapt hoe de voetbalwereld in elkaar zit. “Dat was ook eerst mijn bedoeling bij Club Brugge. Alleen is het er nog niet van gekomen. Niet erg, dat is de voetbalwereld, het hoort erbij. Club Brugge blijft voor mij altijd nummer 1. Ik heb genoeg tijd om te zien wat er op mijn pad komt”, citeert Het Laatste Nieuws.

Weer op het veld staan

Simon Mignolet is bezig aan een cursus om Sportief Directeur te worden. Dat is niets voor Vormer. “Hij zou dat goed kunnen, maar zelf wil ik intussen liever op het veld staan. Mij hoef je niet in een kantoor te steken. Al geloof ik wel dat ex-voetballers hun plek hebben in bestuurskamers.”

Ook het idee om makelaar te worden heeft Vormer laten varen. “Ik denk over veel na, maar dat laat ik nu even liggen. Met jongens leuren, ik weet niet of ik daar zin in heb. Eerst die trainerscursus. En skiën. Met kerst ging ik voor het eerst skiën nadat ik veel had geoefend bij Ski-inn in Brugge, op zo’n mat. Zet er maar in dat ik het goed kan. (lacht) Begin maart ga ik opnieuw, dit keer met de kinderen.”

Zou jij Ruud Vormer graag terug bij Club Brugge zien?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

56
56
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

78
78
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

45
45
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

130
130
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

49
49
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

82
82
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

91
91
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

210
210
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

70
70
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

48
48
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

53
53
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

64
64
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

502
502
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

137
137
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

121
121
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

389
389
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

533
533
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

602
602
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

123
123
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

332
332
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

304
304
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

325
325

Meer sportnieuws