Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

656 stemmen
Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

Vrijdag beginnen we alweer aan de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met een confrontatie tussen KV Mechelen en AA Gent en dat is voor beide teams een cruciale wedstrijd. De bezoekers knokken om hun zesde plaats vast te houden, terwijl Malinwa bang achterom kijkt.

De voorbije maanden zette het immers een dramatische reeks neer. Het heeft intussen al tien officiële wedstrijden niet meer gewonnen en pakte in de competitie amper 3 op 27. Daardoor is het weggezakt van de top zes naar de twaalfde plaats.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Hasi viseert bestuur voor mislukte transfers

Het heeft daar bovendien maar één puntje voorsprong op Westerlo en kan bij een nieuwe nederlaag dus virtueel in de Relegation Play-Off belanden. Dat zorgt ervoor dat de zenuwen bij Besnik Hasi stilaan toenemen.

De trainer nam zijn eigen spelers al onder vuur na de nederlaag in Anderlecht. Nu richt hij zijn pijlen ook op zijn bestuur. "Als onze zomermercato goed was, zouden we dit seizoen dicht bij Play-Off I zijn of zelfs deelnemen. Maak de rekening zelf maar", stelt hij veelbetekenend bij Het Laatste Nieuws.

Eigen positie nog niet onder druk

Mechelen haalde in de zomer nochtans wel heel wat spelers die uitgroeiden tot titularissen, maar er zaten ook enkele mislukkingen bij. Er werd achterin bijvoorbeeld veel verwacht van Vanheusden en Van Cleemput, maar zij kwamen door blessures amper aan de bak.

Door de resultaten wordt er uiteraard ook naar Hasi gekeken. "Binnen de club is er nog niet met mij gesproken. Maar ik zit al lang genoeg in het wereldje. Niemand moet me vertellen hoe het er aan toegaat als je zo lang niet wint", erkent hij. "Ik weet dat er druk is. Maar... Soms heb je naast die negatieve resultaten ook geen beleving, vechtlust, mentaliteit, ... En dan moet je ingrijpen. Maar die zaken zijn bij ons nog steeds aanwezig."

Moet het bestuur van KV Mechelen nadenken over een ontslag van Hasi?

Meest recent

Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

13
13
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

56
56
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

21
21
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

81
81
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

279
279
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

116
116
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

130
130
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

55
55
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

186
186
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

262
262
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

84
84
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

315
315
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

824
824
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

469
469
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

355
355
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

561
561
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

167
167
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

174
174
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

223
223
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

481
481
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

566
566
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

219
219
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

406
406
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

320
320

Meer sportnieuws