Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

door
Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

Vrijdag beginnen we alweer aan de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met een confrontatie tussen KV Mechelen en AA Gent en dat is voor beide teams een cruciale wedstrijd. De bezoekers knokken om hun zesde plaats vast te houden, terwijl Malinwa bang achterom kijkt.

De voorbije maanden zette het immers een dramatische reeks neer. Het heeft intussen al tien officiële wedstrijden niet meer gewonnen en pakte in de competitie amper 3 op 27. Daardoor is het weggezakt van de top zes naar de twaalfde plaats.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Hasi viseert bestuur voor mislukte transfers

Het heeft daar bovendien maar één puntje voorsprong op Westerlo en kan bij een nieuwe nederlaag dus virtueel in de Relegation Play-Off belanden. Dat zorgt ervoor dat de zenuwen bij Besnik Hasi stilaan toenemen.

De trainer nam zijn eigen spelers al onder vuur na de nederlaag in Anderlecht. Nu richt hij zijn pijlen ook op zijn bestuur. "Als onze zomermercato goed was, zouden we dit seizoen dicht bij Play-Off I zijn of zelfs deelnemen. Maak de rekening zelf maar", stelt hij veelbetekenend bij Het Laatste Nieuws.

Eigen positie nog niet onder druk

Mechelen haalde in de zomer nochtans wel heel wat spelers die uitgroeiden tot titularissen, maar er zaten ook enkele mislukkingen bij. Er werd achterin bijvoorbeeld veel verwacht van Vanheusden en Van Cleemput, maar zij kwamen door blessures amper aan de bak.

Door de resultaten wordt er uiteraard ook naar Hasi gekeken. "Binnen de club is er nog niet met mij gesproken. Maar ik zit al lang genoeg in het wereldje. Niemand moet me vertellen hoe het er aan toegaat als je zo lang niet wint", erkent hij. "Ik weet dat er druk is. Maar... Soms heb je naast die negatieve resultaten ook geen beleving, vechtlust, mentaliteit, ... En dan moet je ingrijpen. Maar die zaken zijn bij ons nog steeds aanwezig."

Moet het bestuur van KV Mechelen nadenken over een ontslag van Hasi?

Meest recent

Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

40
40
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

22
22
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

30
30
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

73
73
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

86
86
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

129
129
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

390
390
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

79
79
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

381
381
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

122
122
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

178
178
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

135
135
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

123
123
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

339
339
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

137
137
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

588
588
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

192
192
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

227
227
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

242
242
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

134
134
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

372
372
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

215
215
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

280
280
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

392
392

Meer sportnieuws