Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

door
Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

Vrijdag beginnen we alweer aan de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met een confrontatie tussen KV Mechelen en AA Gent en dat is voor beide teams een cruciale wedstrijd. De bezoekers knokken om hun zesde plaats vast te houden, terwijl Malinwa bang achterom kijkt.

De voorbije maanden zette het immers een dramatische reeks neer. Het heeft intussen al tien officiële wedstrijden niet meer gewonnen en pakte in de competitie amper 3 op 27. Daardoor is het weggezakt van de top zes naar de twaalfde plaats.

Hasi viseert bestuur voor mislukte transfers

LEES OOK 'KV Mechelen hakt knoop door: opvolger Hasi al bekend?'

Het heeft daar bovendien maar één puntje voorsprong op Westerlo en kan bij een nieuwe nederlaag dus virtueel in de Relegation Play-Off belanden. Dat zorgt ervoor dat de zenuwen bij Besnik Hasi stilaan toenemen.

De trainer nam zijn eigen spelers al onder vuur na de nederlaag in Anderlecht. Nu richt hij zijn pijlen ook op zijn bestuur. "Als onze zomermercato goed was, zouden we dit seizoen dicht bij Play-Off I zijn of zelfs deelnemen. Maak de rekening zelf maar", stelt hij veelbetekenend bij Het Laatste Nieuws.

Eigen positie nog niet onder druk

Mechelen haalde in de zomer nochtans wel heel wat spelers die uitgroeiden tot titularissen, maar er zaten ook enkele mislukkingen bij. Er werd achterin bijvoorbeeld veel verwacht van Vanheusden en Van Cleemput, maar zij kwamen door blessures amper aan de bak.

LEES OOK Matthys velt oordeel over Vrancken, De Roeck en De Mil

Door de resultaten wordt er uiteraard ook naar Hasi gekeken. "Binnen de club is er nog niet met mij gesproken. Maar ik zit al lang genoeg in het wereldje. Niemand moet me vertellen hoe het er aan toegaat als je zo lang niet wint", erkent hij. "Ik weet dat er druk is. Maar... Soms heb je naast die negatieve resultaten ook geen beleving, vechtlust, mentaliteit, ... En dan moet je ingrijpen. Maar die zaken zijn bij ons nog steeds aanwezig."

POLL: Moet het bestuur van KV Mechelen nadenken over een ontslag van Hasi?

Meest recent

Hubert reageert op toenemende druk: "Dàt is de waarheid"

RSC Anderlecht moet zondag winnen van Cercle Brugge, of het zal stuiven in het Lotto Park. David ...

3
3
De Condé over 'man van 74 miljoen': "Bijna in Genk"

KRC Genk heeft een steengoede scouting. Head of Football Dimitri De Condé wist met zijn team ...

53
53
Anderlecht aast op KV Mechelen-pion: "In de zomer weg"

RSC Anderlecht gaat in de zomermercato nog maar eens opnieuw beginnen en een heuse schoonmaak houden ...

134
134
Waarom KRC Genk – Union SG cruciaal duel is

KRC Genk – Union SG is de opener van de 30ste speeldag in de Jupiler Pro League. Iedereen ...

59
59
Nederlandse AZ komt zwaar in opspraak na schandalig 'jeugdritueel'

Het Nederlandse AZ presteert, in de schaduw van Ajax, Feyenoord en PSV, al geruime tijd uitstekend ...

49
49
'Garcia bezorgt Overmars en Antwerp enorme transferboost'

Bij Antwerp FC is de nakende interland-break erg welgekomen. Voor nieuwe coach Andries Ulderink ...

103
103
Genk krijgt extra titeltroef: "Hij is 100 procent fit"

KRC Genk rondt zaterdagavond de reguliere competitie af met een topper tegen Union SG. De leider ...

41
41
'Liverpool gaat vol voor smaakmaker Premier League'

Liverpool FC sneuvelde eerder deze week in de Champions League, maar blijt in eigen land op ...

49
49
'Vanaken meteen in basisploeg bij Rode Duivels'

Aanstaande donderdag werken de Rode Duivels hun heenwedstrijd tegen Oekraïne af in de barrages ...

223
223
Frank Boeckx zwaar door het slijk gehaald: "Rotzak!"

Frank Boeckx maakte onlangs nog een gesmaakte doortocht in het programma 'De expeditie: ...

280
280
'Kompany ziet topaanvaller vertrekken: Arteta staat klaar'

Bayern München heeft opnieuw een sterkhouders langer aan zich kunnen binnen. Na een aanslepende ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vindt spits, Bayern-bom van 80 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

561
561
Vandenbempt trekt grote ogen bij keuzes Rudi Garcia

Rudi Garcia heeft zijn eerste selectie bij de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse keuzeheer had ...

233
233
Opvallend: Anderlecht steekt stokje voor selectie Stroeykens

Niet enkel Rudi Garcia maakte zijn selectie bekend, maar ook Gill Swerts gaf zijn namen vrij. Mario ...

141
141
Club Brugge wrijft zich in de handen: “Twee grootste talenten”

De jeugdwerking van Club Brugge is de afgelopen jaren aan een ongelooflijke opmars bezig. ...

392
392
'Vaste' Duivel genegeerd door Garcia: “Alleen met zichzelf bezig”

Rudi Garcia heeft zijn eerste selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt. De Franse ...

571
571
Belgische transfer Kuyt lonkt, T1 roept eisen naar Beerschot

Beerschot is dit seizoen de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. Het rommelde ook stevig bij de ...

450
450
Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

De wintermercato is al een tijdje gesloten, maar dat wil niet betekenen dat spelers nog andere ...

219
219
Dimitri De Condé doet héél straffe Genkse belofte

Dimitri De Condé is ondertussen al tien jaar de sportieve baas van KRC Genk. De Head Of ...

299
299
KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een ...

167
167

Meer sportnieuws