Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

656 stemmen
Hasi haalt stevig uit naar bestuur KV Mechelen

Vrijdag beginnen we alweer aan de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League. Die wordt afgetrapt met een confrontatie tussen KV Mechelen en AA Gent en dat is voor beide teams een cruciale wedstrijd. De bezoekers knokken om hun zesde plaats vast te houden, terwijl Malinwa bang achterom kijkt.

De voorbije maanden zette het immers een dramatische reeks neer. Het heeft intussen al tien officiële wedstrijden niet meer gewonnen en pakte in de competitie amper 3 op 27. Daardoor is het weggezakt van de top zes naar de twaalfde plaats.

LEES OOK: Anderlecht zoekt: Besnik Hasi duidelijk over terugkeer

Hasi viseert bestuur voor mislukte transfers

Het heeft daar bovendien maar één puntje voorsprong op Westerlo en kan bij een nieuwe nederlaag dus virtueel in de Relegation Play-Off belanden. Dat zorgt ervoor dat de zenuwen bij Besnik Hasi stilaan toenemen.

De trainer nam zijn eigen spelers al onder vuur na de nederlaag in Anderlecht. Nu richt hij zijn pijlen ook op zijn bestuur. "Als onze zomermercato goed was, zouden we dit seizoen dicht bij Play-Off I zijn of zelfs deelnemen. Maak de rekening zelf maar", stelt hij veelbetekenend bij Het Laatste Nieuws.

Eigen positie nog niet onder druk

Mechelen haalde in de zomer nochtans wel heel wat spelers die uitgroeiden tot titularissen, maar er zaten ook enkele mislukkingen bij. Er werd achterin bijvoorbeeld veel verwacht van Vanheusden en Van Cleemput, maar zij kwamen door blessures amper aan de bak.

Door de resultaten wordt er uiteraard ook naar Hasi gekeken. "Binnen de club is er nog niet met mij gesproken. Maar ik zit al lang genoeg in het wereldje. Niemand moet me vertellen hoe het er aan toegaat als je zo lang niet wint", erkent hij. "Ik weet dat er druk is. Maar... Soms heb je naast die negatieve resultaten ook geen beleving, vechtlust, mentaliteit, ... En dan moet je ingrijpen. Maar die zaken zijn bij ons nog steeds aanwezig."

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
500

Moet het bestuur van KV Mechelen nadenken over een ontslag van Hasi?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

114
114
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

60
60
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

96
96
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

197
197
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

85
85
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

183
183
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

487
487
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

113
113
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

558
558
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

657
657
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

173
173
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

416
416
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

188
188
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

124
124
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

118
118
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

305
305
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

462
462
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

500
500
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

522
522
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

187
187
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

91
91

Meer sportnieuws