TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger lijkt op weg naar Galatasaray, dat 8 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst. Cuesta kan in Istanboel voor 3,5 jaar tekenen.

Dat is goed nieuws voor Anderlecht, want de Turken waren in hun zoektocht naar defensieve versterking ook aanbeland bij Jan-Carlo Simic. De jonge Serviër was in de eerste seizoenshelft een zeer belangrijke pion, maar lijkt dus gewoon te zullen blijven.

Of Leander Dendoncker dat volgend seizoen zal doen, is nog maar de vraag. De Rode Duivel wordt gehuurd met een zeer hoge aankoopoptie en kon tot dusver nog niet helemaal overtuigen. Desondanks heeft Anderlecht volgens Olivier Renard nog niet beslist over zijn toekomst.

Club Brugge liet met Andreas Skov Olsen een sterkhouder vertrekken deze winter, maar verder hield het zijn kern bijeen. Nochtans waren er heel wat aanbiedingen. Er was interesse voor Ardon Jashari en Raphael Onyedika, terwijl er vanuit de Premier League getrokken werd aan Joel Ordoñez. Daarnaast bood een Spaanse subtopper op Ferran Jutgla en kwam er ook een bod voor Romeo Vermant. Club wees die aanbiedingen allemaal naar de prullenmand.

Wie ze wel nog laten gaan, is Maik Poeketie. De 18-jarige verdediger had zelfs bij Club NXT geen uitzicht op speelminuten en liet zijn contract ontbinden. Hij sluit aan bij de gedeelde beloftenploeg van FC Twente en Heracles.

Buitenland

Alexis Saelemaekers zal ook een knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. AS Roma wil hem graag definitief binnenhalen na zijn geslaagde huurbeurt, maar bij AC Milan zou Sergio Conceição hem volgend seizoen ook graag terug willen.

Sluit Genk een goede deal voor Cuesta?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

23
23
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

64
64
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

50
50
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

155
155
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

214
214
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

59
59
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

318
318
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

118
118
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

761
761
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

677
677
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

182
182
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

231
231
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

586
586
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

570
570
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws