TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger lijkt op weg naar Galatasaray, dat 8 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst. Cuesta kan in Istanboel voor 3,5 jaar tekenen.

Dat is goed nieuws voor Anderlecht, want de Turken waren in hun zoektocht naar defensieve versterking ook aanbeland bij Jan-Carlo Simic. De jonge Serviër was in de eerste seizoenshelft een zeer belangrijke pion, maar lijkt dus gewoon te zullen blijven.

Of Leander Dendoncker dat volgend seizoen zal doen, is nog maar de vraag. De Rode Duivel wordt gehuurd met een zeer hoge aankoopoptie en kon tot dusver nog niet helemaal overtuigen. Desondanks heeft Anderlecht volgens Olivier Renard nog niet beslist over zijn toekomst.

Club Brugge liet met Andreas Skov Olsen een sterkhouder vertrekken deze winter, maar verder hield het zijn kern bijeen. Nochtans waren er heel wat aanbiedingen. Er was interesse voor Ardon Jashari en Raphael Onyedika, terwijl er vanuit de Premier League getrokken werd aan Joel Ordoñez. Daarnaast bood een Spaanse subtopper op Ferran Jutgla en kwam er ook een bod voor Romeo Vermant. Club wees die aanbiedingen allemaal naar de prullenmand.

Wie ze wel nog laten gaan, is Maik Poeketie. De 18-jarige verdediger had zelfs bij Club NXT geen uitzicht op speelminuten en liet zijn contract ontbinden. Hij sluit aan bij de gedeelde beloftenploeg van FC Twente en Heracles.

Buitenland

Alexis Saelemaekers zal ook een knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. AS Roma wil hem graag definitief binnenhalen na zijn geslaagde huurbeurt, maar bij AC Milan zou Sergio Conceição hem volgend seizoen ook graag terug willen.

Sluit Genk een goede deal voor Cuesta?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

62
62
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

32
32
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

33
33
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

106
106
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

66
66
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

169
169
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

206
206
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

51
51
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

115
115
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

366
366
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

87
87
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

87
87
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

138
138
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws