TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger lijkt op weg naar Galatasaray, dat 8 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst. Cuesta kan in Istanboel voor 3,5 jaar tekenen.

Dat is goed nieuws voor Anderlecht, want de Turken waren in hun zoektocht naar defensieve versterking ook aanbeland bij Jan-Carlo Simic. De jonge Serviër was in de eerste seizoenshelft een zeer belangrijke pion, maar lijkt dus gewoon te zullen blijven.

Of Leander Dendoncker dat volgend seizoen zal doen, is nog maar de vraag. De Rode Duivel wordt gehuurd met een zeer hoge aankoopoptie en kon tot dusver nog niet helemaal overtuigen. Desondanks heeft Anderlecht volgens Olivier Renard nog niet beslist over zijn toekomst.

Club Brugge liet met Andreas Skov Olsen een sterkhouder vertrekken deze winter, maar verder hield het zijn kern bijeen. Nochtans waren er heel wat aanbiedingen. Er was interesse voor Ardon Jashari en Raphael Onyedika, terwijl er vanuit de Premier League getrokken werd aan Joel Ordoñez. Daarnaast bood een Spaanse subtopper op Ferran Jutgla en kwam er ook een bod voor Romeo Vermant. Club wees die aanbiedingen allemaal naar de prullenmand.

Wie ze wel nog laten gaan, is Maik Poeketie. De 18-jarige verdediger had zelfs bij Club NXT geen uitzicht op speelminuten en liet zijn contract ontbinden. Hij sluit aan bij de gedeelde beloftenploeg van FC Twente en Heracles.

Buitenland

Alexis Saelemaekers zal ook een knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. AS Roma wil hem graag definitief binnenhalen na zijn geslaagde huurbeurt, maar bij AC Milan zou Sergio Conceição hem volgend seizoen ook graag terug willen.

Sluit Genk een goede deal voor Cuesta?

Meest recent

De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

0
0
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

19
19
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

12
12
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

55
55
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

59
59
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

218
218
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

262
262
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

141
141
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

69
69
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

49
49
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

164
164
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

78
78
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

58
58
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

329
329
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

140
140
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

121
121
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

193
193
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

207
207
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

61
61
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

79
79
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

149
149
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

958
958
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

279
279
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

297
297
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

126
126

Meer sportnieuws