TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger lijkt op weg naar Galatasaray, dat 8 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst. Cuesta kan in Istanboel voor 3,5 jaar tekenen.

Dat is goed nieuws voor Anderlecht, want de Turken waren in hun zoektocht naar defensieve versterking ook aanbeland bij Jan-Carlo Simic. De jonge Serviër was in de eerste seizoenshelft een zeer belangrijke pion, maar lijkt dus gewoon te zullen blijven.

Of Leander Dendoncker dat volgend seizoen zal doen, is nog maar de vraag. De Rode Duivel wordt gehuurd met een zeer hoge aankoopoptie en kon tot dusver nog niet helemaal overtuigen. Desondanks heeft Anderlecht volgens Olivier Renard nog niet beslist over zijn toekomst.

Club Brugge liet met Andreas Skov Olsen een sterkhouder vertrekken deze winter, maar verder hield het zijn kern bijeen. Nochtans waren er heel wat aanbiedingen. Er was interesse voor Ardon Jashari en Raphael Onyedika, terwijl er vanuit de Premier League getrokken werd aan Joel Ordoñez. Daarnaast bood een Spaanse subtopper op Ferran Jutgla en kwam er ook een bod voor Romeo Vermant. Club wees die aanbiedingen allemaal naar de prullenmand.

Wie ze wel nog laten gaan, is Maik Poeketie. De 18-jarige verdediger had zelfs bij Club NXT geen uitzicht op speelminuten en liet zijn contract ontbinden. Hij sluit aan bij de gedeelde beloftenploeg van FC Twente en Heracles.

Buitenland

Alexis Saelemaekers zal ook een knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. AS Roma wil hem graag definitief binnenhalen na zijn geslaagde huurbeurt, maar bij AC Milan zou Sergio Conceição hem volgend seizoen ook graag terug willen.

Sluit Genk een goede deal voor Cuesta?

Meest recent

'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

14
14
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

84
84
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

11
11
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

67
67
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

226
226
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

87
87
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

267
267
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

43
43
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

156
156
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

419
419
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1273
1273
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

116
116
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

394
394
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

442
442
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

332
332
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

267
267
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

375
375
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

484
484
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

75
75
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

314
314
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

531
531
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

629
629
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

338
338
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

73
73
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

200
200

Meer sportnieuws