TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Cuesta, Club onderhandelt keihard'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Jupiler Pro League

Het lijkt erop dat KRC Genk alsnog afscheid zal moeten nemen van Carlos Cuesta. De Colombiaanse verdediger lijkt op weg naar Galatasaray, dat 8 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst. Cuesta kan in Istanboel voor 3,5 jaar tekenen.

Dat is goed nieuws voor Anderlecht, want de Turken waren in hun zoektocht naar defensieve versterking ook aanbeland bij Jan-Carlo Simic. De jonge Serviër was in de eerste seizoenshelft een zeer belangrijke pion, maar lijkt dus gewoon te zullen blijven.

Of Leander Dendoncker dat volgend seizoen zal doen, is nog maar de vraag. De Rode Duivel wordt gehuurd met een zeer hoge aankoopoptie en kon tot dusver nog niet helemaal overtuigen. Desondanks heeft Anderlecht volgens Olivier Renard nog niet beslist over zijn toekomst.

Club Brugge liet met Andreas Skov Olsen een sterkhouder vertrekken deze winter, maar verder hield het zijn kern bijeen. Nochtans waren er heel wat aanbiedingen. Er was interesse voor Ardon Jashari en Raphael Onyedika, terwijl er vanuit de Premier League getrokken werd aan Joel Ordoñez. Daarnaast bood een Spaanse subtopper op Ferran Jutgla en kwam er ook een bod voor Romeo Vermant. Club wees die aanbiedingen allemaal naar de prullenmand.

Wie ze wel nog laten gaan, is Maik Poeketie. De 18-jarige verdediger had zelfs bij Club NXT geen uitzicht op speelminuten en liet zijn contract ontbinden. Hij sluit aan bij de gedeelde beloftenploeg van FC Twente en Heracles.

Buitenland

Alexis Saelemaekers zal ook een knoop over zijn toekomst moeten doorhakken. AS Roma wil hem graag definitief binnenhalen na zijn geslaagde huurbeurt, maar bij AC Milan zou Sergio Conceição hem volgend seizoen ook graag terug willen.

Sluit Genk een goede deal voor Cuesta?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

67
67
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

66
66
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

135
135
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

281
281
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

180
180
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

103
103
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

355
355
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

466
466
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

274
274
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

498
498

Meer sportnieuws