22 namen: Hayen met één wijziging, Fink verandert niets

door
22 namen: Hayen met één wijziging, Fink verandert niets

Woensdagavond ontdekken we de eerste bekerfinalist van dit seizoen, want om 20u45 werken KRC Genk en Club Brugge hun terugwedstrijd in de halve finale van de Croky Cup af. Blauw-Zwart vertrekt met een licht voordeel na een 1-0-zege in de heenwedstrijd.

Sindsdien zijn de fortuinen van beide teams wel wat gekeerd. Club heeft zijn laatste vier officiële wedstrijden niet gewonnen met twee gelijke spelen en twee nederlagen, terwijl Genk juist drie zeges op rij pakte.

LEES OOK: Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

Zelfde Genk als vorig weekend

In een uitverkochte Cegeka Arena begint Genk dan ook met vertrouwen in een goede afloop. Vorig weekend klopte de competitieleider Beerschot nog met 1-0 en Thorsten Fink ziet geen redenen om te sleutelen aan zijn elftal.

Hij kiest dan ook voor dezelfde elf namen als zaterdag. Dat betekent dat Mike Penders onder de lat blijft staan, terwijl op de tien Karetsas de voorkeur blijft genieten. Hij krijgt naast Heynen ook nog steun van Bangoura.

Eén wijziging bij Club tegenover heenmatch

Bij Club Brugge zorgt Nicky Hayen niet voor verrassingen. In vergelijking met de heenwedstrijd van midden januari voert hij slechts één wijziging door aan zijn basiselftal. Op de rechtsachter neemt Seys de plaats in van Sabbe.

Verder blijft alles bij hetzelfde. Hayen houdt vast aan Jackers als bekerdoelman, terwijl voorin Jutgla opnieuw de voorkeur krijgt op Nilsson. Uiteraard staat ook kersvers Gouden Schoen Hans Vanaken gewoon aan de aftrap.

Wie zal de bekerfinale halen?

Meest recent

Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

43
43
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

20
20
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

45
45
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

422
422
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

284
284
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

83
83
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

243
243
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

25
25
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

73
73
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

30
30
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

233
233
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

204
204
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

91
91
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

68
68
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

503
503
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

124
124
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

82
82
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

105
105
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

96
96
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

230
230
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

115
115
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1008
1008
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

127
127
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

156
156

Meer sportnieuws