Complottheorieën in JPL: Referee Department reageert

door
Complottheorieën in JPL: Referee Department reageert

Ook dit seizoen eist de Belgische arbitrage helaas geregeld de hoofdrol op. Op speeldag 24 was dat helaas niet anders. Zo werden er tijdens het voorbije voetbalweekend in totaal maar liefst acht rode kaarten uitgedeeld. Een aantal van die uitsluitingen verdeelden de meningen.

Zo was er vooral heel wat te doen om de beslissing van Nathan Verboomen om Moussa N'Diaye van het veld te sturen in AA Gent-Anderlecht. Ook de rode kaart voor Dender-spits Bruny Nsimba, die tegen Charleroi een kleine beweging maakte richting Aiham Ousou, werd alom evenwel op veel onbegrip onthaald.

LEES OOK: Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

Lardot velt oordeel

In het wekelijkse Under Review geeft Jonathan Lardot, die zelf niet tevreden blijkt over het huidige niveau van zijn korps, namens het Referee Department toe dat die sanctie niet nodig was. "Er gebeurt wel iets, maar zeggen dat de VAR moet tussenkomen voor een rode kaart is in mijn ogen wel overdreven", klinkt het.

"Ik zeg niet dat er niks is, maar als we al moeten inzoomen om het mogelijk contact te zien is er volgens mij geen sprake van een clear and obvious error. Ik had hier liever geen interventie van de videoref gezien", aldus Lardot, die in diezelfde partij uiteraard wel akkoord ging met de rode kaart voor Aurélien Scheidler.

Dender benadeeld

Niettemin pech dus voor de promovendus, die zich de laatste tijd wel vaker benadeeld mocht voelen. Nadat in de voorbije drie wedstrijden diverse fases in hun nadeel uitdraaiden duiken er volgens Het Nieuwsblad stilaan dan ook alsmaar meer complottheorieën op in de tribunes van het Dender Football Complex.

"Bij Dender voelen ze zich gezocht na de recente nul op negen. 'Nicolas Laforge zorgde voor koren op de molen van de complottheorieën die in Denderleeuw steeds vaker over de tongen gaan', schreef onze clubwatcher ter plaatse", luidt het in de krant. Al lijkt dat ons dan misschien toch weer net een brugje te ver.

Dender wordt systematisch benadeeld door de arbitrage

Meest recent

Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

7
7
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

24
24
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

89
89
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

120
120
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

69
69
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

32
32
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

42
42
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

191
191
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

41
41
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

292
292
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

228
228
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

232
232
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

390
390
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

142
142
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

299
299
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

281
281
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

157
157
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

144
144
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

118
118
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

95
95
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

501
501
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

160
160
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52

Meer sportnieuws