Complottheorieën in JPL: Referee Department reageert

door
Complottheorieën in JPL: Referee Department reageert

Ook dit seizoen eist de Belgische arbitrage helaas geregeld de hoofdrol op. Op speeldag 24 was dat helaas niet anders. Zo werden er tijdens het voorbije voetbalweekend in totaal maar liefst acht rode kaarten uitgedeeld. Een aantal van die uitsluitingen verdeelden de meningen.

Zo was er vooral heel wat te doen om de beslissing van Nathan Verboomen om Moussa N'Diaye van het veld te sturen in AA Gent-Anderlecht. Ook de rode kaart voor Dender-spits Bruny Nsimba, die tegen Charleroi een kleine beweging maakte richting Aiham Ousou, werd alom evenwel op veel onbegrip onthaald.

LEES OOK: Lardot velt verdict over speeldag 14 in Jupiler Pro League

Lardot velt oordeel

In het wekelijkse Under Review geeft Jonathan Lardot, die zelf niet tevreden blijkt over het huidige niveau van zijn korps, namens het Referee Department toe dat die sanctie niet nodig was. "Er gebeurt wel iets, maar zeggen dat de VAR moet tussenkomen voor een rode kaart is in mijn ogen wel overdreven", klinkt het.

"Ik zeg niet dat er niks is, maar als we al moeten inzoomen om het mogelijk contact te zien is er volgens mij geen sprake van een clear and obvious error. Ik had hier liever geen interventie van de videoref gezien", aldus Lardot, die in diezelfde partij uiteraard wel akkoord ging met de rode kaart voor Aurélien Scheidler.

Dender benadeeld

Niettemin pech dus voor de promovendus, die zich de laatste tijd wel vaker benadeeld mocht voelen. Nadat in de voorbije drie wedstrijden diverse fases in hun nadeel uitdraaiden duiken er volgens Het Nieuwsblad stilaan dan ook alsmaar meer complottheorieën op in de tribunes van het Dender Football Complex.

"Bij Dender voelen ze zich gezocht na de recente nul op negen. 'Nicolas Laforge zorgde voor koren op de molen van de complottheorieën die in Denderleeuw steeds vaker over de tongen gaan', schreef onze clubwatcher ter plaatse", luidt het in de krant. Al lijkt dat ons dan misschien toch weer net een brugje te ver.

Dender wordt systematisch benadeeld door de arbitrage

Meest recent

'Topcoach helemaal overtuigd: transferknaller Mika Godts'

Ajax is bezig aan een erg wisselvallig seizoen tot dusver. Gelukkig hebben de Amsterdammers met Mika ...

33
33
Anderlecht volledig vertrokken? Vanaezebrouck geeft antwoord

Een tweetal weken geleden flirtte RSC Anderlecht nog met de crisis, inmiddels is de hemel weer ...

77
77
'Doemscenario Kompany: clausule bezorgt Kane spektakeltransfer'

Het Bayern München van coach Vincent Kompany is bezig aan een waanzinnig seizoen en verloor nog ...

40
40
Gamechanger bij Genk: "Hij is een ongelooflijke meerwaarde"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

52
52
'Spanning loopt op: Pro League verstuurt DAZN harde boodschap'

Woensdag kwamen de vertegenwoordigers van de topclubs samen voor een Algemene Vergadering van de Pro ...

248
248
'Bayern staat paf: spectaculaire nieuwe job Kompany'

Bayern München greep afgelopen weekend voor het eerst dit seizoen naast de zege, maar dat neemt ...

483
483
Anderlecht bibbert: basispion maandenlang buiten strijd?

RSC Anderlecht heeft de interland-periode kunnen inzetten na twee overtuigende zeges. Die goede lijn ...

183
183
'Puzzelwerken Hayen: nieuwe naam in Brugse basisploeg'

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

461
461
OHL kansloos onderuit op Barça, ijskoude douche RSCA Women

Terwijl de nationale ploegen aan zet zijn bij de mannen, loopt het seizoen in het clubvoetbal bij de ...

83
83
Kazachstan-België: verrassende aanvoerder bij Rode Duivels

De Rode Duivels willen zich aanstaande zaterdag verzekeren van hun deelnamebewijs aan de ...

564
564
'Wending in titelstrijd: nieuwe uitdager Club en Union'

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

407
407
'Stroeykens en Epolo cashen meteen serieus bij Congo'

Terwijl de Rode Duivels met Nathan Ngoy en Romeo Vermant deze week twee nieuwe gezichten ...

231
231
'RWDM in grote problemen: stevige straf op komst?'

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen SK Beveren, KV ...

107
107
Ploegmaat schokt met uitspraak over De Bruyne bij Napoli

Vorig seizoen veroverde Napoli nog de titel in de Serie A, maar dit seizoen loopt het een pak ...

246
246
'Anderlecht likkebaardt: Kompany verschijnt op Neerpede'

Bij Anderlecht hopen ze aan een nieuw tijdperk te kunnen beginnen na de exit van Wouter Vandenhaute. ...

478
478
'Garcia toont genade: Duivel niet mee naar Kazachstan'

De Rode Duivels verzamelden zich dinsdag in het nationale trainingscentrum in Tubeke, waar ze ...

163
163
Charleroi pakt uit en legt talent langer vast

Charleroi was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

12
12
Anderlecht wil hem nú: nieuwe regista moet in januari landen

Anderlecht wil in januari doorpakken voor een nieuwe regista die meteen het spel moet sturen. Het ...

312
312
Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

De Rode Duivels stomen zich momenteel klaar voor de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein. Om ...

125
125
'Celtic hakt knoop door over kandidatuur Hayen'

Club Brugge keek de voorbije weken toch angstvallig naar wat er zich afspeelde in Glasgow. Daar nam ...

247
247
Verschueren en Bornauw spreken na terugkeer bij Anderlecht

Het zijn weer woelige maanden geweest bij Anderlecht. In september legde Wouter Vandenhaute zijn ...

249
249
Onana lyrisch over Duivel: “Blij dat ik hem zo goed zie doen”

De Rode Duivels spelen zonder Romelu Lukaku, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne. Dan is het aan ...

81
81
Benteke op drempel van monstertransfer?

.Christian Benteke speelt al drie jaar in de Major League Soccer, waar hij het zeer goed doet. Wat ...

154
154
Garcia hoopt mee: “Hij doet me denken aan Busquets”

Er spelen heel wat Belgen in het buitenland. De ene vergaat het al beter dan de andere. Na een zeer ...

87
87
Noorse ster in shockzaak: beschuldigingen duiken op

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

51
51

Meer sportnieuws