Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

door
Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

Obbi Oulare verscheen imposant op het voetbaltoneel bij Club Brugge. De 1m96 grote spits maakte indruk en Watford legde direct 7,5 miljoen euro op tafel. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger voor Oulare. Nu kreeg hij weer een enorme klap te verwerken.

Oulare lag nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Lierse SK, maar ondanks vijf doelpunten en zes assists in 22 competitiewedstrijden vorig seizoen kreeg hij een ferme uppercut van de Pallieters. De spits vertoefde al enkele maanden in de B-kern en nu werd zijn contract ontbonden.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Nieuwe tegenslag

Oulare kreeg plots van Lierse te horen dat hij niet meer in de toekomstplannen paste. ‘Aan het begin van de huidige campagne kreeg hij van de sportieve cel te horen niet langer in de toekomstplannen van de club te passen’, klinkt het. Nu werd zijn contract in onderling overleg ontbonden, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Vanuit het buitenland kwamen enkele opties op de proppen, maar Oulare lijkt een uitdaging in België te verkiezen. Ook met het Nederlandse Dordrecht werd geen akkoord gevonden. De 29-jarige aanvaller werd in het verleden als een toptalent gezien, maar heeft nu nog een marktwaarde van 200.000 euro. Kan hij nog een nieuwe club vinden?

Hoge verwachtingen

Oulare kwam als een supertalent op bij Club Brugge, maar kon die hoge verwachtingen nooit inlossen. De voormalige Belgische jeugdinternational speelde uiteindelijk 72 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twaalf keer kon scoren en drie assists gaf. Oulare probeerde het onder meer bij Antwerp, Zulte, Standard en RWDM.

Heeft Oulare de foute keuzes in zijn carrière gemaakt?

Meest recent

'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

0
0
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

5
5
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

245
245
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

124
124
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

78
78
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

78
78
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

118
118
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

39
39
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

163
163
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

150
150
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

45
45
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

663
663
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

174
174
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

288
288
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

63
63
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

215
215
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

395
395
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

145
145
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

381
381
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

63
63
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

279
279
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

656
656
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1452
1452

Meer sportnieuws