Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

494
Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

Obbi Oulare verscheen imposant op het voetbaltoneel bij Club Brugge. De 1m96 grote spits maakte indruk en Watford legde direct 7,5 miljoen euro op tafel. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger voor Oulare. Nu kreeg hij weer een enorme klap te verwerken.

Oulare lag nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Lierse SK, maar ondanks vijf doelpunten en zes assists in 22 competitiewedstrijden vorig seizoen kreeg hij een ferme uppercut van de Pallieters. De spits vertoefde al enkele maanden in de B-kern en nu werd zijn contract ontbonden.

LEES OOK: 'Club Brugge shopt in België: eerste wintertarget bekend'

Nieuwe tegenslag

Oulare kreeg plots van Lierse te horen dat hij niet meer in de toekomstplannen paste. ‘Aan het begin van de huidige campagne kreeg hij van de sportieve cel te horen niet langer in de toekomstplannen van de club te passen’, klinkt het. Nu werd zijn contract in onderling overleg ontbonden, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Vanuit het buitenland kwamen enkele opties op de proppen, maar Oulare lijkt een uitdaging in België te verkiezen. Ook met het Nederlandse Dordrecht werd geen akkoord gevonden. De 29-jarige aanvaller werd in het verleden als een toptalent gezien, maar heeft nu nog een marktwaarde van 200.000 euro. Kan hij nog een nieuwe club vinden?

Hoge verwachtingen

Oulare kwam als een supertalent op bij Club Brugge, maar kon die hoge verwachtingen nooit inlossen. De voormalige Belgische jeugdinternational speelde uiteindelijk 72 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twaalf keer kon scoren en drie assists gaf. Oulare probeerde het onder meer bij Antwerp, Zulte, Standard en RWDM.

Heeft Oulare de foute keuzes in zijn carrière gemaakt?

Meest recent

Barça zet krankzinnige reeks voort na hattrick; zure slipper Ajax

Er staat dit seizoen geen maat op FC Barcelona. De Spaanse kampioen won tot dusver al zijn ...

9
9
Anderlecht blinkt: Winkler passeert twee maal langs kassa

Komt de interlandbreak ongelegen voor Anderlecht of niet? De recordkampioen speelde vanavond een ...

96
96
Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Met het ingaan van de interlandbreak blijft KV Mechelen voorlopig vruchteloos jagen op een eerste ...

26
26
Mazzu herleeft bij Eupen en zet opmars voort in CPL

De Panda's lijken klaar om een rol van betekenis te spelen in de Challenger Pro League. Onder ...

23
23
Cercle Brugge pakt 3 op 21: Friis luidt alarmbel

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

23
23
Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

KRC Genk is één van de vele Belgische clubs die voor een groot deel afhankelijk zijn ...

106
106
"Zij lopen op laatste benen" - Nieuwe afscheidsronde bij Duivels?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

118
118
Leko dropt selectie: Club krijgt fikse opsteker voor Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

189
189
Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

61
61
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

20
20
‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Kevin De Bruyne zorgde onlangs plots voor grote ongerustheid bij Napoli. De Rode Duivel moest in de ...

123
123
Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

317
317
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

99
99
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

46
46
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

222
222
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

89
89
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

16
16
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

26
26
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met stunt

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

58
58
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

16
16
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

308
308
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

251
251
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

91
91
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

253
253
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

72
72

Meer sportnieuws