Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

494 stemmen
Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

Obbi Oulare verscheen imposant op het voetbaltoneel bij Club Brugge. De 1m96 grote spits maakte indruk en Watford legde direct 7,5 miljoen euro op tafel. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger voor Oulare. Nu kreeg hij weer een enorme klap te verwerken.

Oulare lag nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Lierse SK, maar ondanks vijf doelpunten en zes assists in 22 competitiewedstrijden vorig seizoen kreeg hij een ferme uppercut van de Pallieters. De spits vertoefde al enkele maanden in de B-kern en nu werd zijn contract ontbonden.

LEES OOK: Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

Nieuwe tegenslag

Oulare kreeg plots van Lierse te horen dat hij niet meer in de toekomstplannen paste. ‘Aan het begin van de huidige campagne kreeg hij van de sportieve cel te horen niet langer in de toekomstplannen van de club te passen’, klinkt het. Nu werd zijn contract in onderling overleg ontbonden, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Vanuit het buitenland kwamen enkele opties op de proppen, maar Oulare lijkt een uitdaging in België te verkiezen. Ook met het Nederlandse Dordrecht werd geen akkoord gevonden. De 29-jarige aanvaller werd in het verleden als een toptalent gezien, maar heeft nu nog een marktwaarde van 200.000 euro. Kan hij nog een nieuwe club vinden?

Hoge verwachtingen

Oulare kwam als een supertalent op bij Club Brugge, maar kon die hoge verwachtingen nooit inlossen. De voormalige Belgische jeugdinternational speelde uiteindelijk 72 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twaalf keer kon scoren en drie assists gaf. Oulare probeerde het onder meer bij Antwerp, Zulte, Standard en RWDM.

Heeft Oulare de foute keuzes in zijn carrière gemaakt?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

31
31
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

30
30
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

133
133
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

61
61
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

230
230
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

240
240
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

291
291
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

444
444
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

316
316
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

388
388
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

222
222
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

280
280
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

810
810
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

530
530
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

294
294

Meer sportnieuws