Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

door
Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

Obbi Oulare verscheen imposant op het voetbaltoneel bij Club Brugge. De 1m96 grote spits maakte indruk en Watford legde direct 7,5 miljoen euro op tafel. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger voor Oulare. Nu kreeg hij weer een enorme klap te verwerken.

Oulare lag nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Lierse SK, maar ondanks vijf doelpunten en zes assists in 22 competitiewedstrijden vorig seizoen kreeg hij een ferme uppercut van de Pallieters. De spits vertoefde al enkele maanden in de B-kern en nu werd zijn contract ontbonden.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Nieuwe tegenslag

Oulare kreeg plots van Lierse te horen dat hij niet meer in de toekomstplannen paste. ‘Aan het begin van de huidige campagne kreeg hij van de sportieve cel te horen niet langer in de toekomstplannen van de club te passen’, klinkt het. Nu werd zijn contract in onderling overleg ontbonden, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Vanuit het buitenland kwamen enkele opties op de proppen, maar Oulare lijkt een uitdaging in België te verkiezen. Ook met het Nederlandse Dordrecht werd geen akkoord gevonden. De 29-jarige aanvaller werd in het verleden als een toptalent gezien, maar heeft nu nog een marktwaarde van 200.000 euro. Kan hij nog een nieuwe club vinden?

Hoge verwachtingen

Oulare kwam als een supertalent op bij Club Brugge, maar kon die hoge verwachtingen nooit inlossen. De voormalige Belgische jeugdinternational speelde uiteindelijk 72 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twaalf keer kon scoren en drie assists gaf. Oulare probeerde het onder meer bij Antwerp, Zulte, Standard en RWDM.

Heeft Oulare de foute keuzes in zijn carrière gemaakt?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

9
9
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

36
36
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

30
30
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

66
66
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

313
313
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

19
19
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

61
61
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

69
69
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

435
435
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

353
353
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

127
127
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

103
103
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

354
354
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

251
251
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

353
353
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

464
464
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

50
50
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

281
281
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

336
336
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

147
147
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73

Meer sportnieuws