Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

494
Van kwaad naar erger: Obbi Oulare krijgt wéér enorme klap

Obbi Oulare verscheen imposant op het voetbaltoneel bij Club Brugge. De 1m96 grote spits maakte indruk en Watford legde direct 7,5 miljoen euro op tafel. Sindsdien ging het echter van kwaad naar erger voor Oulare. Nu kreeg hij weer een enorme klap te verwerken.

Oulare lag nog tot het einde van het seizoen onder contract bij Lierse SK, maar ondanks vijf doelpunten en zes assists in 22 competitiewedstrijden vorig seizoen kreeg hij een ferme uppercut van de Pallieters. De spits vertoefde al enkele maanden in de B-kern en nu werd zijn contract ontbonden.

LEES OOK: Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Nieuwe tegenslag

Oulare kreeg plots van Lierse te horen dat hij niet meer in de toekomstplannen paste. ‘Aan het begin van de huidige campagne kreeg hij van de sportieve cel te horen niet langer in de toekomstplannen van de club te passen’, klinkt het. Nu werd zijn contract in onderling overleg ontbonden, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Vanuit het buitenland kwamen enkele opties op de proppen, maar Oulare lijkt een uitdaging in België te verkiezen. Ook met het Nederlandse Dordrecht werd geen akkoord gevonden. De 29-jarige aanvaller werd in het verleden als een toptalent gezien, maar heeft nu nog een marktwaarde van 200.000 euro. Kan hij nog een nieuwe club vinden?

Hoge verwachtingen

Oulare kwam als een supertalent op bij Club Brugge, maar kon die hoge verwachtingen nooit inlossen. De voormalige Belgische jeugdinternational speelde uiteindelijk 72 wedstrijden in de Jupiler Pro League waarin hij twaalf keer kon scoren en drie assists gaf. Oulare probeerde het onder meer bij Antwerp, Zulte, Standard en RWDM.

Heeft Oulare de foute keuzes in zijn carrière gemaakt?

Meest recent

Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

5
5
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

43
43
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

41
41
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

67
67
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

53
53
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

56
56
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

155
155
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

102
102
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

238
238
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

74
74
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

409
409
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

457
457
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

189
189
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

130
130
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

124
124
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

201
201
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

194
194
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1710
1710
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

402
402
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

310
310
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

335
335

Meer sportnieuws