'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

426 stemmen
'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

Vandaag kwam het nieuws plots naar buiten dat Geoffrey Hairemans zijn contract bij KV Mechelen toch niet zal verlengen. Lang zag het er naar uit dat de middenvelder een nieuwe verbintenis zou tekenen. Nu gaat journalist Sacha Tavolieri nog een stapje verder.

De transferjournalist spreekt inmiddels al van een 'done deal' voor een transfer in de nabije toekomst. Westerlo en ex-club Royal Antwerp FC trokken aan zijn mouw en laatstgenoemde heeft de strijd naar verluidt gewonnen. Hairemans zal transfervrij terugkeren naar zijn geliefde Bosuil.

LEES OOK: Koning Filip belt, Average Rob haalt uit: “Pandoering geven”

Clubicoon en cultheld

Hairemans is na zijn twee passages bij Antwerp een clubicoon en cultheld bij de supporters van Royal Antwerp FC geworden. Telkens de middenvelder op bezoek kwam op 'zijn' Bosuil wordt zijn naam fanatiek gescandeerd door de supporters van The Great Old. Komend seizoen zal hij weer in het rood en wit van stamnummer 1 te zien zijn.

Hairemans is inmiddels al 33 jaar en onder Besnik Hasi niet altijd zeker van speelminuten. Toch leek een contractverlenging eraan te komen, maar de middenvelder dropte een bom door van gedachten te veranderen. Westerlo lonkte, maar uiteindelijk was de interesse van oude liefde Antwerp genoeg om Hairemans over de streep te trekken.

Persoonlijk akkoord

Hairemans zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Antwerp over een contract van één jaar met nog een jaar extra als optie. Vanaf het seizoen 2025/2026 zal de spelverdeler aldus weer Antwerp-speler zijn. The Great Old zocht na het afscheid van Ritchie De Laet en het nakende pensioen van Toby Alderweireld nog naar een nieuw uithangbord voor het Antwerpse DNA.

Een goede keuze van Hairemans?

Meest recent

'Afscheid na 183 matchen: Duitsers kloppen aan bij Club'

Met Simon Mignolet (pensioen) en Aleksandar Stankovic (terug naar Internazionale) zag Club Brugge in ...

129
129
'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

81
81
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

31
31
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

400
400
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

500
500
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

332
332
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

308
308
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

170
170
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

631
631
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

557
557
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

740
740
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

476
476
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

100
100
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

214
214
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

71
71
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

84
84
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

475
475
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

219
219
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

262
262
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

357
357
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

225
225
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

80
80
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

371
371
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

458
458
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

42
42

Meer sportnieuws