'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

door
'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

Vandaag kwam het nieuws plots naar buiten dat Geoffrey Hairemans zijn contract bij KV Mechelen toch niet zal verlengen. Lang zag het er naar uit dat de middenvelder een nieuwe verbintenis zou tekenen. Nu gaat journalist Sacha Tavolieri nog een stapje verder.

De transferjournalist spreekt inmiddels al van een 'done deal' voor een transfer in de nabije toekomst. Westerlo en ex-club Royal Antwerp FC trokken aan zijn mouw en laatstgenoemde heeft de strijd naar verluidt gewonnen. Hairemans zal transfervrij terugkeren naar zijn geliefde Bosuil.

LEES OOK: Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Clubicoon en cultheld

Hairemans is na zijn twee passages bij Antwerp een clubicoon en cultheld bij de supporters van Royal Antwerp FC geworden. Telkens de middenvelder op bezoek kwam op 'zijn' Bosuil wordt zijn naam fanatiek gescandeerd door de supporters van The Great Old. Komend seizoen zal hij weer in het rood en wit van stamnummer 1 te zien zijn.

Hairemans is inmiddels al 33 jaar en onder Besnik Hasi niet altijd zeker van speelminuten. Toch leek een contractverlenging eraan te komen, maar de middenvelder dropte een bom door van gedachten te veranderen. Westerlo lonkte, maar uiteindelijk was de interesse van oude liefde Antwerp genoeg om Hairemans over de streep te trekken.

Persoonlijk akkoord

Hairemans zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Antwerp over een contract van één jaar met nog een jaar extra als optie. Vanaf het seizoen 2025/2026 zal de spelverdeler aldus weer Antwerp-speler zijn. The Great Old zocht na het afscheid van Ritchie De Laet en het nakende pensioen van Toby Alderweireld nog naar een nieuw uithangbord voor het Antwerpse DNA.

Een goede keuze van Hairemans?

Meest recent

Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

30
30
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

15
15
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

57
57
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

34
34
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

63
63
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

117
117
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

129
129
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

15
15
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

196
196
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

75
75
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

315
315
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

35
35
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

213
213
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

97
97
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

101
101
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

87
87
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

234
234
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

252
252
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

299
299
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

103
103
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

88
88
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

569
569
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

324
324

Meer sportnieuws