'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

426 stemmen
'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

Vandaag kwam het nieuws plots naar buiten dat Geoffrey Hairemans zijn contract bij KV Mechelen toch niet zal verlengen. Lang zag het er naar uit dat de middenvelder een nieuwe verbintenis zou tekenen. Nu gaat journalist Sacha Tavolieri nog een stapje verder.

De transferjournalist spreekt inmiddels al van een 'done deal' voor een transfer in de nabije toekomst. Westerlo en ex-club Royal Antwerp FC trokken aan zijn mouw en laatstgenoemde heeft de strijd naar verluidt gewonnen. Hairemans zal transfervrij terugkeren naar zijn geliefde Bosuil.

LEES OOK: Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Clubicoon en cultheld

Hairemans is na zijn twee passages bij Antwerp een clubicoon en cultheld bij de supporters van Royal Antwerp FC geworden. Telkens de middenvelder op bezoek kwam op 'zijn' Bosuil wordt zijn naam fanatiek gescandeerd door de supporters van The Great Old. Komend seizoen zal hij weer in het rood en wit van stamnummer 1 te zien zijn.

Hairemans is inmiddels al 33 jaar en onder Besnik Hasi niet altijd zeker van speelminuten. Toch leek een contractverlenging eraan te komen, maar de middenvelder dropte een bom door van gedachten te veranderen. Westerlo lonkte, maar uiteindelijk was de interesse van oude liefde Antwerp genoeg om Hairemans over de streep te trekken.

Persoonlijk akkoord

Hairemans zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Antwerp over een contract van één jaar met nog een jaar extra als optie. Vanaf het seizoen 2025/2026 zal de spelverdeler aldus weer Antwerp-speler zijn. The Great Old zocht na het afscheid van Ritchie De Laet en het nakende pensioen van Toby Alderweireld nog naar een nieuw uithangbord voor het Antwerpse DNA.

Een goede keuze van Hairemans?

Meest recent

'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

795
795
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

15
15
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

78
78
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

23
23
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

208
208
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

269
269
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

215
215
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

314
314
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

55
55
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

185
185
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

98
98
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

352
352
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

150
150
Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

De Rode Duivels hebben kennisgemaakt met Mark van Bommel als bondscoach. De Nederlander gaf een ...

63
63
‘Romano meldt Lukaku-nieuws: club haakt af, één favoriet’

Romelu Lukaku houdt de gemoederen op de zomermercato bezig. De Rode Duivel is op weg naar de exit ...

235
235
Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

215
215
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

919
919
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

190
190
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

295
295
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

276
276
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

377
377
Van Bommel doet plan met Courtois uit de doeken

De Rode Duivels beginnen eind september aan hun campagne in de Nations League met een nieuwe ...

207
207
Talenten tekenen bij Anderlecht, KV Mechelen en Kortrijk

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League wordt om 20u45 officieel op gang getrapt, maar de meeste ...

79
79
'Strijd Lukaku los: ook deze topclub probeert'

Romelu Lukaku vertrok niet mee op stage met Napoli en dat lijkt ervoor gezorgd te hebben dat de ...

202
202
Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

264
264

Meer sportnieuws