'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

426 stemmen
'Done deal: Hairemans bereikt akkoord met volgende club'

Vandaag kwam het nieuws plots naar buiten dat Geoffrey Hairemans zijn contract bij KV Mechelen toch niet zal verlengen. Lang zag het er naar uit dat de middenvelder een nieuwe verbintenis zou tekenen. Nu gaat journalist Sacha Tavolieri nog een stapje verder.

De transferjournalist spreekt inmiddels al van een 'done deal' voor een transfer in de nabije toekomst. Westerlo en ex-club Royal Antwerp FC trokken aan zijn mouw en laatstgenoemde heeft de strijd naar verluidt gewonnen. Hairemans zal transfervrij terugkeren naar zijn geliefde Bosuil.

LEES OOK: Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Clubicoon en cultheld

Hairemans is na zijn twee passages bij Antwerp een clubicoon en cultheld bij de supporters van Royal Antwerp FC geworden. Telkens de middenvelder op bezoek kwam op 'zijn' Bosuil wordt zijn naam fanatiek gescandeerd door de supporters van The Great Old. Komend seizoen zal hij weer in het rood en wit van stamnummer 1 te zien zijn.

Hairemans is inmiddels al 33 jaar en onder Besnik Hasi niet altijd zeker van speelminuten. Toch leek een contractverlenging eraan te komen, maar de middenvelder dropte een bom door van gedachten te veranderen. Westerlo lonkte, maar uiteindelijk was de interesse van oude liefde Antwerp genoeg om Hairemans over de streep te trekken.

Persoonlijk akkoord

Hairemans zou al een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Antwerp over een contract van één jaar met nog een jaar extra als optie. Vanaf het seizoen 2025/2026 zal de spelverdeler aldus weer Antwerp-speler zijn. The Great Old zocht na het afscheid van Ritchie De Laet en het nakende pensioen van Toby Alderweireld nog naar een nieuw uithangbord voor het Antwerpse DNA.

Een goede keuze van Hairemans?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

72
72
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

13
13
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

91
91
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

259
259
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

153
153
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

206
206
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

135
135
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

422
422
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

330
330
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

130
130
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

198
198
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws