'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

door
'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

Club Brugge heeft een erg rustige wintermercato achter de rug. Op inkomend gebied haalde de landskampioen louter Vince Osuji in huis, terwijl Andreas Skov Olsen dan weer naar Wolfsburg verhuisde. Of komt daar vlak voor de deadline nog verandering in?

Bjorn Meijer blijft ondanks vage interesse van PSV wellicht gewoon aan boord. Volgens weliswaar niet altijd even betrouwbare Turkse bronnen zou een andere speler die zijn basisplaats tegenwoordig kwijt is in Jan Breydel echter andere oorden kunnen opzoeken. Tenslotte zou Trabzonspor een oogje hebben laten vallen op Hugo Vetlesen.

LEES OOK: Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Trabzonspor wil Vetlesen

Sinds de komst van Ardon Jashari is de 24-jarige Noor compleet uit beeld verdwenen op het middenveld. Dit seizoen verscheen Vetlesen over alle competities heen nog maar 13 keer aan de aftrap. Zowel tegen Beerschot als KV Kortrijk had Nicky Hayen wel een basisplaats voor hem veil, al had dat vooral te maken met het drukke schema.

In de breedte blijft Vetlesen, die ook op de flanken uit de voeten kan, daarom wel nog een nuttige pion. Zeker nu Blauw-Zwart niet meer van plan blijkt om nog een vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis te halen. Niettemin ligt de lat hoger voor de zesvoudig international, voor wie het anderhalf jaar geleden bijna acht miljoen neertelde.

Prijskaartje Club Brugge?

Een prijskaartje dat hij tot dusver nog niet helemaal wist te rechtvaardigen. Ook de verwachtingen van Vetlesen zelf worden momenteel ongetwijfeld niet volledig ingelost, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws niet klagen over zijn huidige situatie. Mocht daar verandering in komen: de transfermarkt in Turkije blijft nog een week langer open.

Mochten ze al willen meewerken is de vraag natuurlijk ook welk prijskaartje de landskampioen dan verlangt voor Vetlesen, die nog tot medio 2027 vastligt in Westkapelle. Zijn marktwaarde wordt alvast op zes miljoen geschat, al hoopt Club wellicht haar investering te recupereren. Een eventuele uitleenbeurt lijkt alleszins nagenoeg uitgesloten.

Vetlesen verdient meer kansen bij Club

Meest recent

JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

41
41
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

120
120
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

86
86
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

48
48
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

65
65
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

47
47
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

101
101
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

456
456
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

35
35
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

89
89
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

350
350
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

362
362
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

184
184
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

73
73
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

317
317
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

249
249
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

138
138
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

981
981
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

182
182
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

118
118
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

814
814
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

142
142
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

400
400
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

204
204
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

289
289

Meer sportnieuws