'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

2520
'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

Club Brugge heeft een erg rustige wintermercato achter de rug. Op inkomend gebied haalde de landskampioen louter Vince Osuji in huis, terwijl Andreas Skov Olsen dan weer naar Wolfsburg verhuisde. Of komt daar vlak voor de deadline nog verandering in?

Bjorn Meijer blijft ondanks vage interesse van PSV wellicht gewoon aan boord. Volgens weliswaar niet altijd even betrouwbare Turkse bronnen zou een andere speler die zijn basisplaats tegenwoordig kwijt is in Jan Breydel echter andere oorden kunnen opzoeken. Tenslotte zou Trabzonspor een oogje hebben laten vallen op Hugo Vetlesen.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Trabzonspor wil Vetlesen

Sinds de komst van Ardon Jashari is de 24-jarige Noor compleet uit beeld verdwenen op het middenveld. Dit seizoen verscheen Vetlesen over alle competities heen nog maar 13 keer aan de aftrap. Zowel tegen Beerschot als KV Kortrijk had Nicky Hayen wel een basisplaats voor hem veil, al had dat vooral te maken met het drukke schema.

In de breedte blijft Vetlesen, die ook op de flanken uit de voeten kan, daarom wel nog een nuttige pion. Zeker nu Blauw-Zwart niet meer van plan blijkt om nog een vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis te halen. Niettemin ligt de lat hoger voor de zesvoudig international, voor wie het anderhalf jaar geleden bijna acht miljoen neertelde.

Prijskaartje Club Brugge?

Een prijskaartje dat hij tot dusver nog niet helemaal wist te rechtvaardigen. Ook de verwachtingen van Vetlesen zelf worden momenteel ongetwijfeld niet volledig ingelost, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws niet klagen over zijn huidige situatie. Mocht daar verandering in komen: de transfermarkt in Turkije blijft nog een week langer open.

Mochten ze al willen meewerken is de vraag natuurlijk ook welk prijskaartje de landskampioen dan verlangt voor Vetlesen, die nog tot medio 2027 vastligt in Westkapelle. Zijn marktwaarde wordt alvast op zes miljoen geschat, al hoopt Club wellicht haar investering te recupereren. Een eventuele uitleenbeurt lijkt alleszins nagenoeg uitgesloten.

Vetlesen verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

0
0
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

24
24
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

37
37
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

38
38
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

49
49
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

200
200
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

76
76
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

67
67
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

66
66
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

23
23
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

65
65
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

246
246
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

48
48
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

110
110
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

209
209
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

72
72
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

200
200
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1013
1013
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

178
178

Meer sportnieuws