'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

door
'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

Club Brugge heeft een erg rustige wintermercato achter de rug. Op inkomend gebied haalde de landskampioen louter Vince Osuji in huis, terwijl Andreas Skov Olsen dan weer naar Wolfsburg verhuisde. Of komt daar vlak voor de deadline nog verandering in?

Bjorn Meijer blijft ondanks vage interesse van PSV wellicht gewoon aan boord. Volgens weliswaar niet altijd even betrouwbare Turkse bronnen zou een andere speler die zijn basisplaats tegenwoordig kwijt is in Jan Breydel echter andere oorden kunnen opzoeken. Tenslotte zou Trabzonspor een oogje hebben laten vallen op Hugo Vetlesen.

LEES OOK: Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Trabzonspor wil Vetlesen

Sinds de komst van Ardon Jashari is de 24-jarige Noor compleet uit beeld verdwenen op het middenveld. Dit seizoen verscheen Vetlesen over alle competities heen nog maar 13 keer aan de aftrap. Zowel tegen Beerschot als KV Kortrijk had Nicky Hayen wel een basisplaats voor hem veil, al had dat vooral te maken met het drukke schema.

In de breedte blijft Vetlesen, die ook op de flanken uit de voeten kan, daarom wel nog een nuttige pion. Zeker nu Blauw-Zwart niet meer van plan blijkt om nog een vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis te halen. Niettemin ligt de lat hoger voor de zesvoudig international, voor wie het anderhalf jaar geleden bijna acht miljoen neertelde.

Prijskaartje Club Brugge?

Een prijskaartje dat hij tot dusver nog niet helemaal wist te rechtvaardigen. Ook de verwachtingen van Vetlesen zelf worden momenteel ongetwijfeld niet volledig ingelost, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws niet klagen over zijn huidige situatie. Mocht daar verandering in komen: de transfermarkt in Turkije blijft nog een week langer open.

Mochten ze al willen meewerken is de vraag natuurlijk ook welk prijskaartje de landskampioen dan verlangt voor Vetlesen, die nog tot medio 2027 vastligt in Westkapelle. Zijn marktwaarde wordt alvast op zes miljoen geschat, al hoopt Club wellicht haar investering te recupereren. Een eventuele uitleenbeurt lijkt alleszins nagenoeg uitgesloten.

Vetlesen verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

9
9
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

42
42
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

172
172
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

81
81
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

77
77
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

58
58
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

200
200
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

202
202
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

357
357
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

167
167
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

80
80
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

269
269
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

479
479
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

93
93
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

439
439
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

183
183
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

733
733
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws