'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

door
'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

Club Brugge heeft een erg rustige wintermercato achter de rug. Op inkomend gebied haalde de landskampioen louter Vince Osuji in huis, terwijl Andreas Skov Olsen dan weer naar Wolfsburg verhuisde. Of komt daar vlak voor de deadline nog verandering in?

Bjorn Meijer blijft ondanks vage interesse van PSV wellicht gewoon aan boord. Volgens weliswaar niet altijd even betrouwbare Turkse bronnen zou een andere speler die zijn basisplaats tegenwoordig kwijt is in Jan Breydel echter andere oorden kunnen opzoeken. Tenslotte zou Trabzonspor een oogje hebben laten vallen op Hugo Vetlesen.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Trabzonspor wil Vetlesen

Sinds de komst van Ardon Jashari is de 24-jarige Noor compleet uit beeld verdwenen op het middenveld. Dit seizoen verscheen Vetlesen over alle competities heen nog maar 13 keer aan de aftrap. Zowel tegen Beerschot als KV Kortrijk had Nicky Hayen wel een basisplaats voor hem veil, al had dat vooral te maken met het drukke schema.

In de breedte blijft Vetlesen, die ook op de flanken uit de voeten kan, daarom wel nog een nuttige pion. Zeker nu Blauw-Zwart niet meer van plan blijkt om nog een vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis te halen. Niettemin ligt de lat hoger voor de zesvoudig international, voor wie het anderhalf jaar geleden bijna acht miljoen neertelde.

Prijskaartje Club Brugge?

Een prijskaartje dat hij tot dusver nog niet helemaal wist te rechtvaardigen. Ook de verwachtingen van Vetlesen zelf worden momenteel ongetwijfeld niet volledig ingelost, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws niet klagen over zijn huidige situatie. Mocht daar verandering in komen: de transfermarkt in Turkije blijft nog een week langer open.

Mochten ze al willen meewerken is de vraag natuurlijk ook welk prijskaartje de landskampioen dan verlangt voor Vetlesen, die nog tot medio 2027 vastligt in Westkapelle. Zijn marktwaarde wordt alvast op zes miljoen geschat, al hoopt Club wellicht haar investering te recupereren. Een eventuele uitleenbeurt lijkt alleszins nagenoeg uitgesloten.

Vetlesen verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

350
350
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

303
303
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

180
180
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

234
234
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

67
67
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

581
581
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

212
212
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

399
399
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

615
615
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

393
393
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

167
167
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

164
164
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

238
238
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws