'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

door
'Bommetje bij Club Brugge: lastminute exit in de maak?'

Club Brugge heeft een erg rustige wintermercato achter de rug. Op inkomend gebied haalde de landskampioen louter Vince Osuji in huis, terwijl Andreas Skov Olsen dan weer naar Wolfsburg verhuisde. Of komt daar vlak voor de deadline nog verandering in?

Bjorn Meijer blijft ondanks vage interesse van PSV wellicht gewoon aan boord. Volgens weliswaar niet altijd even betrouwbare Turkse bronnen zou een andere speler die zijn basisplaats tegenwoordig kwijt is in Jan Breydel echter andere oorden kunnen opzoeken. Tenslotte zou Trabzonspor een oogje hebben laten vallen op Hugo Vetlesen.

LEES OOK: Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Trabzonspor wil Vetlesen

Sinds de komst van Ardon Jashari is de 24-jarige Noor compleet uit beeld verdwenen op het middenveld. Dit seizoen verscheen Vetlesen over alle competities heen nog maar 13 keer aan de aftrap. Zowel tegen Beerschot als KV Kortrijk had Nicky Hayen wel een basisplaats voor hem veil, al had dat vooral te maken met het drukke schema.

In de breedte blijft Vetlesen, die ook op de flanken uit de voeten kan, daarom wel nog een nuttige pion. Zeker nu Blauw-Zwart niet meer van plan blijkt om nog een vervanger voor Andreas Skov Olsen in huis te halen. Niettemin ligt de lat hoger voor de zesvoudig international, voor wie het anderhalf jaar geleden bijna acht miljoen neertelde.

Prijskaartje Club Brugge?

Een prijskaartje dat hij tot dusver nog niet helemaal wist te rechtvaardigen. Ook de verwachtingen van Vetlesen zelf worden momenteel ongetwijfeld niet volledig ingelost, al zou hij volgens Het Laatste Nieuws niet klagen over zijn huidige situatie. Mocht daar verandering in komen: de transfermarkt in Turkije blijft nog een week langer open.

Mochten ze al willen meewerken is de vraag natuurlijk ook welk prijskaartje de landskampioen dan verlangt voor Vetlesen, die nog tot medio 2027 vastligt in Westkapelle. Zijn marktwaarde wordt alvast op zes miljoen geschat, al hoopt Club wellicht haar investering te recupereren. Een eventuele uitleenbeurt lijkt alleszins nagenoeg uitgesloten.

Vetlesen verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

4
4
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

121
121
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

59
59
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

58
58
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

47
47
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

181
181
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

30
30
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

45
45
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

209
209
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

161
161
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

99
99
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

167
167
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

241
241
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

140
140
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

180
180
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

309
309
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

217
217
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

573
573
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

306
306
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

347
347
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

308
308
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

353
353
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

168
168

Meer sportnieuws