Lokeren incasseert transferdomper dankzij RWDM

94
Lokeren incasseert transferdomper dankzij RWDM

Lokeren-Temse heeft een van zijn basispionnen verlaten aan RWDM. De Waaslanders en de Brusselaars maakten de transfer van Mats Lemmens bekend. Hij speelt vanaf heden in Brussel.

Lemmens naar RWDM

"De jonge Belg Mats Lemmens tekent bij RWDM. De 22-jarige Belgische verdediger komt op huurbasis tot het einde van het seizoen naar RWDM, met een optie tot aankoop, afkomstig van US Lecce”, klinkt het bij RWDM.

Lokeren-Temse huurde hem zelf van Lecce. “Mats, geboren in Limburg, begon zijn voetbalcarrière in de academie van KRC Genk. In oktober 2020 maakte hij de overstap naar Lecce, waar hij 55 wedstrijden speelde voor de Primavera (U19), 7 doelpunten scoorde en 5 assists gaf. Tijdens het seizoen 2023/24 werd hij verhuurd aan Lecco (toen in Serie B), waar hij 18 keer in actie kwam en 1 doelpunt en 1 assist noteerde”, gaat de mededeling verder.

Lokeren-Temse baalt

"Dit seizoen keerde Mats terug naar België op huurbasis bij KSC Lokeren, waar hij alle 18 officiële wedstrijden speelde (16 in de Challenger Pro League en 2 in de Croky Cup). Mats blijft dus in België en zal vanaf nu de kleuren van Molenbeek verdedigen tot het einde van het seizoen”, luidt het.

Lokeren-Temse gaf ook een mededeling over de opvallende transfer. “De club was geen vragende partij voor deze overgang, integendeel. Het was de wens van de speler om de definitieve stap naar een promotiekandidaat te zetten. De club wil evenwel de sportieve ambities van Mats niet belemmeren.”

Groot verlies voor Lokeren?

Meest recent

Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

2
2
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

6
6
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

46
46
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

42
42
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

71
71
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

120
120
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

34
34
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

52
52
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

225
225
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

193
193
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

131
131
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

802
802
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

310
310
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

110
110
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

213
213
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

265
265
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

557
557
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

269
269
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

257
257
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

343
343
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

195
195
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

54
54

Meer sportnieuws