'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

103 stemmen
'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

Wie dacht dat Manchester City na de zeges tegen Chelsea en Club Brugge weer helemaal de oude was, kwam bedrogen uit. Zondag kreeg de Engelse titelverdediger in de kraker op Arsenal een ongeziene 5-1 om de oren.

Het mag dus duidelijk zijn dat Pep Guardiola zijn elftal nog niet op het juiste spoor gekregen heeft, ondanks een drukke wintermercato. Daarin haalde City al vier nieuwe spelers binnen. Met Abdukodir Khusanov, Vitor Reis en Juma Bah werden er drie jonge verdedigers gehaald.

LEES OOK: 'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

City drukt door voor Gonzalez

Daarnaast kwam er met Omar Marmoush ook nog een nieuwe spits bij, maar het bleef verrassend stil wat betreft de komst van een nieuwe middenvelder. Die leek nochtans het meest nodig na het uitvallen van Rodri in het begin van het seizoen.

Maar enkele dagen geleden schoot City eindelijk in actie. Het liet zijn oog vallen op Nico Gonzalez, een 23-jarige Spanjaard die opgeleid werd bij FC Barcelona maar tegenwoordig aan de slag is bij FC Porto.

Stevige onderhandelingen met Porto

The Athletic weet dat City hoopt om zijn komst maandag alsnog af te kunnen ronden. Het zal daarvoor wel stevig in de buidel moeten tasten. Gonzalez zou in zijn contract een afkoopsom van 60 miljoen euro hebben en wellicht zal Porto met niet al te veel minder vrede nemen.

De Portugezen moeten immers nog een aanzienlijk deel van de transfersom afstaan aan Barça. Dat liet Gonzalez in de zomer van 2023 voor 8,5 miljoen euro naar Porto vertrekken, maar bedong toen ook maar liefst 40 procent van de meerwaarde op een eventuele doorverkoop.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK
7

Zal City er nog in slagen om hem te strikken?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

32
32
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

136
136
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

7
7
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

58
58
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

21
21
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

50
50
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

70
70
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

43
43
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

68
68
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

55
55
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

342
342
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

835
835
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

366
366
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

356
356
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

319
319
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

239
239
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

243
243
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

203
203

Meer sportnieuws