'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

103
'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

Wie dacht dat Manchester City na de zeges tegen Chelsea en Club Brugge weer helemaal de oude was, kwam bedrogen uit. Zondag kreeg de Engelse titelverdediger in de kraker op Arsenal een ongeziene 5-1 om de oren.

Het mag dus duidelijk zijn dat Pep Guardiola zijn elftal nog niet op het juiste spoor gekregen heeft, ondanks een drukke wintermercato. Daarin haalde City al vier nieuwe spelers binnen. Met Abdukodir Khusanov, Vitor Reis en Juma Bah werden er drie jonge verdedigers gehaald.

LEES OOK: Deadline Deals: ultieme climax Fofana-soap; City verbreekt record

City drukt door voor Gonzalez

Daarnaast kwam er met Omar Marmoush ook nog een nieuwe spits bij, maar het bleef verrassend stil wat betreft de komst van een nieuwe middenvelder. Die leek nochtans het meest nodig na het uitvallen van Rodri in het begin van het seizoen.

Maar enkele dagen geleden schoot City eindelijk in actie. Het liet zijn oog vallen op Nico Gonzalez, een 23-jarige Spanjaard die opgeleid werd bij FC Barcelona maar tegenwoordig aan de slag is bij FC Porto.

Stevige onderhandelingen met Porto

The Athletic weet dat City hoopt om zijn komst maandag alsnog af te kunnen ronden. Het zal daarvoor wel stevig in de buidel moeten tasten. Gonzalez zou in zijn contract een afkoopsom van 60 miljoen euro hebben en wellicht zal Porto met niet al te veel minder vrede nemen.

De Portugezen moeten immers nog een aanzienlijk deel van de transfersom afstaan aan Barça. Dat liet Gonzalez in de zomer van 2023 voor 8,5 miljoen euro naar Porto vertrekken, maar bedong toen ook maar liefst 40 procent van de meerwaarde op een eventuele doorverkoop.

🚀

Zal City er nog in slagen om hem te strikken?

Meest recent

Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

0
0
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

37
37
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

406
406
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

240
240
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

36
36
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

107
107
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

88
88
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

144
144
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

104
104
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

253
253
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

190
190
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

62
62
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

66
66
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

1951
1951
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

672
672
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

600
600
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

574
574
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

58
58
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

141
141
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

161
161
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

499
499
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

216
216
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

217
217
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

156
156
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

185
185

Meer sportnieuws