'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

103 stemmen
'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

Wie dacht dat Manchester City na de zeges tegen Chelsea en Club Brugge weer helemaal de oude was, kwam bedrogen uit. Zondag kreeg de Engelse titelverdediger in de kraker op Arsenal een ongeziene 5-1 om de oren.

Het mag dus duidelijk zijn dat Pep Guardiola zijn elftal nog niet op het juiste spoor gekregen heeft, ondanks een drukke wintermercato. Daarin haalde City al vier nieuwe spelers binnen. Met Abdukodir Khusanov, Vitor Reis en Juma Bah werden er drie jonge verdedigers gehaald.

LEES OOK: 'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

City drukt door voor Gonzalez

Daarnaast kwam er met Omar Marmoush ook nog een nieuwe spits bij, maar het bleef verrassend stil wat betreft de komst van een nieuwe middenvelder. Die leek nochtans het meest nodig na het uitvallen van Rodri in het begin van het seizoen.

Maar enkele dagen geleden schoot City eindelijk in actie. Het liet zijn oog vallen op Nico Gonzalez, een 23-jarige Spanjaard die opgeleid werd bij FC Barcelona maar tegenwoordig aan de slag is bij FC Porto.

Stevige onderhandelingen met Porto

The Athletic weet dat City hoopt om zijn komst maandag alsnog af te kunnen ronden. Het zal daarvoor wel stevig in de buidel moeten tasten. Gonzalez zou in zijn contract een afkoopsom van 60 miljoen euro hebben en wellicht zal Porto met niet al te veel minder vrede nemen.

De Portugezen moeten immers nog een aanzienlijk deel van de transfersom afstaan aan Barça. Dat liet Gonzalez in de zomer van 2023 voor 8,5 miljoen euro naar Porto vertrekken, maar bedong toen ook maar liefst 40 procent van de meerwaarde op een eventuele doorverkoop.

Zal City er nog in slagen om hem te strikken?

Meest recent

'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

13
13
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

12
12
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

51
51
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

25
25
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

139
139
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

117
117
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

470
470
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

127
127
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

52
52
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

52
52
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

329
329
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

545
545
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

45
45
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

434
434
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

124
124
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

51
51
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

246
246
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

40
40
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

49
49
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

232
232
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

648
648
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

204
204
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

78
78
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

460
460
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

78
78

Meer sportnieuws