'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

103
'Man City wil nog ultieme transferslag afronden'

Wie dacht dat Manchester City na de zeges tegen Chelsea en Club Brugge weer helemaal de oude was, kwam bedrogen uit. Zondag kreeg de Engelse titelverdediger in de kraker op Arsenal een ongeziene 5-1 om de oren.

Het mag dus duidelijk zijn dat Pep Guardiola zijn elftal nog niet op het juiste spoor gekregen heeft, ondanks een drukke wintermercato. Daarin haalde City al vier nieuwe spelers binnen. Met Abdukodir Khusanov, Vitor Reis en Juma Bah werden er drie jonge verdedigers gehaald.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

City drukt door voor Gonzalez

Daarnaast kwam er met Omar Marmoush ook nog een nieuwe spits bij, maar het bleef verrassend stil wat betreft de komst van een nieuwe middenvelder. Die leek nochtans het meest nodig na het uitvallen van Rodri in het begin van het seizoen.

Maar enkele dagen geleden schoot City eindelijk in actie. Het liet zijn oog vallen op Nico Gonzalez, een 23-jarige Spanjaard die opgeleid werd bij FC Barcelona maar tegenwoordig aan de slag is bij FC Porto.

Stevige onderhandelingen met Porto

The Athletic weet dat City hoopt om zijn komst maandag alsnog af te kunnen ronden. Het zal daarvoor wel stevig in de buidel moeten tasten. Gonzalez zou in zijn contract een afkoopsom van 60 miljoen euro hebben en wellicht zal Porto met niet al te veel minder vrede nemen.

De Portugezen moeten immers nog een aanzienlijk deel van de transfersom afstaan aan Barça. Dat liet Gonzalez in de zomer van 2023 voor 8,5 miljoen euro naar Porto vertrekken, maar bedong toen ook maar liefst 40 procent van de meerwaarde op een eventuele doorverkoop.

Zal City er nog in slagen om hem te strikken?

Meest recent

Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

4
4
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

16
16
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

6
6
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

13
13
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

59
59
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

248
248
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

389
389
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

114
114
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

274
274
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

138
138
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

116
116
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

495
495
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

576
576
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

787
787
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

663
663
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140

Meer sportnieuws