'Anderlecht hakt knoop door over transfer Vazquez'

door
'Anderlecht hakt knoop door over transfer Vazquez'

Anderlecht heeft zich op Deadline Day alvast nog geroerd, want met Elyess Dao kwam er verrassend nog een 18-jarige spits uit Frankrijk over. Daarmee lijkt het huiswerk op inkomend vlak af te zijn, maar aan uitgaande zijde zal er ongetwijfeld nog één en ander bewegen.

Dé grote vraag is daarbij of Francis Amuzu nog zal vertrekken. De flankaanvaller kan naar Paris FC en Gremio, maar blijft vooral hopen op Napoli. Het is echter nog wachten op een doorbraak vanuit Italië en dus blijft hij in spanning.

LEES OOK: Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Anderlecht hakt knoop door over Vazquez

Maar plots bleek ook een vertrek van Luis Vazquez nog tot de mogelijkheden te behoren. De Argentijnse spits werd de voorbije weken al vaker aan een transfer gelinkt en maandagochtend meldde Hertha BSC zich nog om hem te huren.

Vazquez kwam de voorbije weken vaker aan spelen toe door de blessure van Kasper Dolberg, maar kon zijn stempel daarbij niet echt drukken. Bovendien stak Keisuke Goto nadrukkelijk de neus aan het venster en met Dao kwam er nu dus nog een spits bij.

Argentijn mag niet meer vertrekken

Desondanks staat Anderlecht niet open voor een vertrek van Vazquez, meldt Het Nieuwsblad nu. Bij Paars-Wit waarderen ze zijn fysiek sterke profiel en het feit dat hij zich zonder morren schikt in zijn rol als tweede spits.

Mochten ze Vazquez laten gaan, zouden ze nog een vervanger moeten zoeken en het zou vooral moeilijk worden om een goede spits te vinden die ook zonder morren op de bank zou plaatsnemen eens Dolberg weer fit is. Vandaar dus de beslissing om de 23-jarige gewoon aan boord te houden.

Goede beslissing van Anderlecht?

Meest recent

KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

19
19
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

35
35
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

286
286
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

80
80
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

19
19
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

253
253
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

34
34
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

298
298
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

119
119
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

300
300
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

209
209
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

297
297
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

100
100
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

440
440
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

496
496
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

617
617
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

303
303
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

295
295
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

77
77
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

243
243
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

130
130
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

282
282
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

506
506
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

359
359

Meer sportnieuws