Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

81
Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

Enkele weken geleden namen ze bij Club Brugge eindelijk afscheid van Kamal Sowah, die de voorbije zes maanden apart zijn conditie moest onderhouden. Het contract van de voormalige recordaankoop werd in onderling overleg ontbonden.

In de zomer van 2021 had Club nog 9 miljoen euro neergeteld om Sowah weg te plukken bij Leicester City, maar de Ghanees kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na een uitleenbeurt aan Standard keerde hij in de zomer terug bij Club, maar daar was er geen plaats meer voor hem.

Sowah weer herenigd met Hoefkens bij NAC

Nu heeft de inmiddels 25-jarige aanvaller een nieuwe uitdaging gevonden. Hij gaat opnieuw aan de slag in de Eredivisie, waar hij in 2022 al enkele maanden op huurbasis voor AZ voetbalde. Hij tekende een contract voor 2,5 jaar met optie bij NAC Breda.

Dat Sowah uitgerekend daar belandt, is geen toeval. Hij wordt in Breda immers nog maar eens herenigd met Carl Hoefkens. Het was onder Hoefkens dat Sowah zijn beste periode bij Club kende en de trainer haalde hem vorig seizoen ook al naar Luik.

Transfer met oog op volgend seizoen

"Kamal heeft een dynamisch aanvallend profiel en kan op meerdere posities uit de voeten. Hij is ook in zijn verdedigende arbeid sterk en past met zijn agressieve stijl goed bij dit NAC", toont technisch directeur Peter Maas zich tevreden met de transfer.

NAC zal Sowah wel de tijd geven om weer zijn beste niveau te halen. " Kamal is weliswaar behoorlijk fit, maar omdat hij een tijdje niet gespeeld heeft zal hij eerst extra worden opgetraind. De focus bij NAC dit seizoen ligt absoluut op handhaving in de Eredivisie, maar met de komst van Kamal selecteren we tevens alvast voor op komend seizoen."

Zal Sowah bij NAC weer ontploffen?

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

6
6
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

41
41
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

26
26
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

338
338
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

106
106
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

35
35
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

121
121
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

40
40
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

148
148
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

216
216
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

415
415
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

233
233
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

241
241
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

61
61
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

301
301
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

150
150
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

45
45
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

119
119
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

109
109
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws