Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

81 stemmen
Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

Enkele weken geleden namen ze bij Club Brugge eindelijk afscheid van Kamal Sowah, die de voorbije zes maanden apart zijn conditie moest onderhouden. Het contract van de voormalige recordaankoop werd in onderling overleg ontbonden.

In de zomer van 2021 had Club nog 9 miljoen euro neergeteld om Sowah weg te plukken bij Leicester City, maar de Ghanees kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na een uitleenbeurt aan Standard keerde hij in de zomer terug bij Club, maar daar was er geen plaats meer voor hem.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Sowah weer herenigd met Hoefkens bij NAC

Nu heeft de inmiddels 25-jarige aanvaller een nieuwe uitdaging gevonden. Hij gaat opnieuw aan de slag in de Eredivisie, waar hij in 2022 al enkele maanden op huurbasis voor AZ voetbalde. Hij tekende een contract voor 2,5 jaar met optie bij NAC Breda.

Dat Sowah uitgerekend daar belandt, is geen toeval. Hij wordt in Breda immers nog maar eens herenigd met Carl Hoefkens. Het was onder Hoefkens dat Sowah zijn beste periode bij Club kende en de trainer haalde hem vorig seizoen ook al naar Luik.

Transfer met oog op volgend seizoen

"Kamal heeft een dynamisch aanvallend profiel en kan op meerdere posities uit de voeten. Hij is ook in zijn verdedigende arbeid sterk en past met zijn agressieve stijl goed bij dit NAC", toont technisch directeur Peter Maas zich tevreden met de transfer.

NAC zal Sowah wel de tijd geven om weer zijn beste niveau te halen. " Kamal is weliswaar behoorlijk fit, maar omdat hij een tijdje niet gespeeld heeft zal hij eerst extra worden opgetraind. De focus bij NAC dit seizoen ligt absoluut op handhaving in de Eredivisie, maar met de komst van Kamal selecteren we tevens alvast voor op komend seizoen."

Zal Sowah bij NAC weer ontploffen?

Meest recent

Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

32
32
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

47
47
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

73
73
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

196
196
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

35
35
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

35
35
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

386
386
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

103
103
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

137
137
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

157
157
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

838
838
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

73
73
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

212
212
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

113
113
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

324
324
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

242
242
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

331
331
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

104
104
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

194
194
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

282
282

Meer sportnieuws