Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

door
Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

Enkele weken geleden namen ze bij Club Brugge eindelijk afscheid van Kamal Sowah, die de voorbije zes maanden apart zijn conditie moest onderhouden. Het contract van de voormalige recordaankoop werd in onderling overleg ontbonden.

In de zomer van 2021 had Club nog 9 miljoen euro neergeteld om Sowah weg te plukken bij Leicester City, maar de Ghanees kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na een uitleenbeurt aan Standard keerde hij in de zomer terug bij Club, maar daar was er geen plaats meer voor hem.

LEES OOK: 'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Sowah weer herenigd met Hoefkens bij NAC

Nu heeft de inmiddels 25-jarige aanvaller een nieuwe uitdaging gevonden. Hij gaat opnieuw aan de slag in de Eredivisie, waar hij in 2022 al enkele maanden op huurbasis voor AZ voetbalde. Hij tekende een contract voor 2,5 jaar met optie bij NAC Breda.

Dat Sowah uitgerekend daar belandt, is geen toeval. Hij wordt in Breda immers nog maar eens herenigd met Carl Hoefkens. Het was onder Hoefkens dat Sowah zijn beste periode bij Club kende en de trainer haalde hem vorig seizoen ook al naar Luik.

Transfer met oog op volgend seizoen

"Kamal heeft een dynamisch aanvallend profiel en kan op meerdere posities uit de voeten. Hij is ook in zijn verdedigende arbeid sterk en past met zijn agressieve stijl goed bij dit NAC", toont technisch directeur Peter Maas zich tevreden met de transfer.

NAC zal Sowah wel de tijd geven om weer zijn beste niveau te halen. " Kamal is weliswaar behoorlijk fit, maar omdat hij een tijdje niet gespeeld heeft zal hij eerst extra worden opgetraind. De focus bij NAC dit seizoen ligt absoluut op handhaving in de Eredivisie, maar met de komst van Kamal selecteren we tevens alvast voor op komend seizoen."

Zal Sowah bij NAC weer ontploffen?

Meest recent

Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

8
8
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

43
43
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

313
313
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

73
73
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

58
58
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

171
171
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

45
45
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

53
53
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

52
52
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

162
162
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

91
91
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

105
105
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

616
616
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

127
127
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

488
488
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

625
625
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

83
83
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

153
153
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

265
265
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

30
30
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

126
126
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

114
114
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

63
63
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

136
136

Meer sportnieuws