Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

door
Sowah heeft na vertrek bij Club nieuwe uitdaging beet

Enkele weken geleden namen ze bij Club Brugge eindelijk afscheid van Kamal Sowah, die de voorbije zes maanden apart zijn conditie moest onderhouden. Het contract van de voormalige recordaankoop werd in onderling overleg ontbonden.

In de zomer van 2021 had Club nog 9 miljoen euro neergeteld om Sowah weg te plukken bij Leicester City, maar de Ghanees kon de hoge verwachtingen nooit helemaal inlossen. Na een uitleenbeurt aan Standard keerde hij in de zomer terug bij Club, maar daar was er geen plaats meer voor hem.

Sowah weer herenigd met Hoefkens bij NAC

Nu heeft de inmiddels 25-jarige aanvaller een nieuwe uitdaging gevonden. Hij gaat opnieuw aan de slag in de Eredivisie, waar hij in 2022 al enkele maanden op huurbasis voor AZ voetbalde. Hij tekende een contract voor 2,5 jaar met optie bij NAC Breda.

Dat Sowah uitgerekend daar belandt, is geen toeval. Hij wordt in Breda immers nog maar eens herenigd met Carl Hoefkens. Het was onder Hoefkens dat Sowah zijn beste periode bij Club kende en de trainer haalde hem vorig seizoen ook al naar Luik.

Transfer met oog op volgend seizoen

"Kamal heeft een dynamisch aanvallend profiel en kan op meerdere posities uit de voeten. Hij is ook in zijn verdedigende arbeid sterk en past met zijn agressieve stijl goed bij dit NAC", toont technisch directeur Peter Maas zich tevreden met de transfer.

NAC zal Sowah wel de tijd geven om weer zijn beste niveau te halen. " Kamal is weliswaar behoorlijk fit, maar omdat hij een tijdje niet gespeeld heeft zal hij eerst extra worden opgetraind. De focus bij NAC dit seizoen ligt absoluut op handhaving in de Eredivisie, maar met de komst van Kamal selecteren we tevens alvast voor op komend seizoen."

Zal Sowah bij NAC weer ontploffen?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

41
41
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

540
540
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

63
63
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

63
63
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

86
86
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

131
131
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

522
522
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

29
29
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

285
285
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

193
193
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

150
150
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

339
339
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

175
175
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

40
40
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

256
256
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

332
332
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

176
176
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

273
273
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

295
295
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

74
74

Meer sportnieuws