Druk op Hubert neemt toe: "Het is 100% van moeten"

door
Druk op Hubert neemt toe:

RSC Anderlecht krijgt maar geen regelmatig in de prestaties. Na een 6 op 18 is het stilaan crisis in de hoofdstad. Peter Vandenbempt ziet dat het donderdag van moeten is voor David Hubert & co. De druk is héél hoog.

LEES OOK: Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Zwak Anderlecht

Anderlecht speelde beter met 10 spelers dan met 11. Tot aan de rode kaart van Moussa N'Diaye was het tenenkrullend pover wat de Brusselaars op de mat brachten. David Hubert kan zich niet langer wegsteken achter de blessures.

Met deze kern moet Anderlecht beter doen. Bovendien staat er genoeg ervaring op het veld, dus daar ligt het ook niet aan. Tegen Royal Antwerp FC moét Anderlecht zich plaatsen voor de bekerfinale. Anders zal het gaan stuiven in het Lotto Park.

Druk neemt toe

"Gisteren zijn ze dramatisch begonnen in wat een sleutelmatch was waarin je een goede zaak kan doen in de stand tegen een heel scherp Gent dat matig voetbalde. Zelfs al speel je in bepaalde periodes heel goed en ga je elke keer toch onderuit, dan kan je stellen dat het niet goed gaat. Het is 100% van moeten voor Anderlecht donderdag", stelt Peter Vandenbempt terecht vast bij Sporza.

Paars-Wit won de heenmatch met 1-0. Tegen Antwerp kan Anderlecht wellicht weer rekenen op spelers als Colin Coosemans en Kasper Dolberg. Voeg daar nog jongens als Thorgan Hazard, Leander Dendoncker, Mats Rits, Mario Stroeykens, Yari Verschaeren & co aan toe en dan weet Hubert wat te doen: dit Anderlecht moet véél beter kunnen.

Voorlopig is er nog geen kritiek op de coach, maar die kan snel komen als het deze week misgaat. De nederlaag tegen AA Gent was alvast een dramatisch begin in een cruciale week voor de Belgische recordkampion.

Gaat RSCA zich plaatsen tegen Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

47
47
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

58
58
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

104
104
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

109
109
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

147
147
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

307
307
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

466
466
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

63
63
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

26
26
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

171
171
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

170
170
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

127
127
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

51
51
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

182
182
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

39
39
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

141
141
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

586
586
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

357
357
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

297
297
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

264
264
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

51
51
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

254
254
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

83
83
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

495
495
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

340
340
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0

Meer sportnieuws