'Beerschot grijpt naast ex-toptalent Genk en Club Brugge'

door
'Beerschot grijpt naast ex-toptalent Genk en Club Brugge'

Beerschot heeft een zeer bedenkelijk transferbeleid. De Kielse Ratten gaan stevig verzwakt uit de mercato komen. De rode lantaarn in de Jupiler Pro League is geen aantrekkelijke ploeg voor spelers en daardoor grepen ze naast een voormalig toptalent van KRC Genk en Club Brugge.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Ugur niet naar Beerschot

Beerschot probeerde Adnan Ugur terug naar België te halen. De 23-jarige middenvelder kende zijn jeugdopleiding bij KRC Genk en Club Brugge, waar hij te boek stond als een enorm groot talent. De centrale middenvelder verkaste via Fortuna Sittard en FC Dordrecht naar Karagümruk.

Ugur speelde er de eerste jaren veel, onder meer aan de zijde van Lucas Biglia. Zijn naam werd toen genoemd bij grote clubs en trainers als Andrea Pirlo en Francesco Farioli (nu Ajax) waren lovend over hem. Ugur leek op weg naar een toptransfer.

Wél naar Slovenië

Maar plots kwamen er nieuwe bazen en gaandeweg verdween hij vreemd genoeg uit de ploeg. Beerschot probeerde Ugur de afgelopen dagen naar het Kiel te halen, maar door de chaotische situatie in Antwerpen, is dat niet de ideale omgeving om een carrière nieuw leven in te blazen. Ook twee Turkse clubs hengelden tevergeefs naar zijn diensten.

Daarom kiest Ugur voor een transfer naar ND Gorica in Slovenië. Zij staan tweede in de tweede klasse en zijn op weg naar promotie. Ugur, die dit seizoen amper ritme opdeed, wil daar terug topfit geraken en op termijn weer stappen voorwaarts zetten. Wie weet zien we de bijzonder technisch vaardige middenvelder dan wél weer opduiken in België.

Gemiste kans voor Beerschot?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

12
12
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

112
112
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

54
54
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

184
184
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

162
162
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

231
231
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

273
273
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

111
111
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

408
408
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

85
85
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

343
343
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

340
340
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

132
132
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

263
263
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

203
203
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

263
263
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

149
149
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

464
464
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

180
180
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

156
156
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

177
177

Meer sportnieuws