AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

door
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 minuten met een man meer, maar daarin toonden ze véél te weinig. Achteraf was iedereen uiteraard wel tevreden met de zege.

LEES OOK: 'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

Lof van Samoise

Eén zege en in Gent is het weer hosanna. Dat is uiteraard véél te voorbarig. De steun voor interim-trainer Danijel Milicevic is wel opvallend. Het is duidelijk dat een deel van de spelersgroep niet meer achter Wouter Vrancken stond.

Matisse Samoise, onder Vrancken niet altijd een vaste waarde, is tevreden met de impact van Milicevic. "Er zit weer geloof in de groep. Mili jaagt een nieuwe wind door de kleedkamer. Je zal me niet horen zeggen dat het allemaal de fout was van Vrancken", zei Samoise. 

En Mitrovic

"Alleen kom je op een bepaald moment toch in een negatieve flow terecht. Dan is het moeilijk om dat om te draaien. Maar Mili heeft de groep meteen in handen gepakt en erop gehamerd elke match alles te geven. Hij doet dat goed met zijn staf”, vertelde Matisse Samoise na de match aan Het Laatste Nieuws. 

Stefan Mitrovic is ook zeer lovend over Milicevic. “De trainerswissel was een heel belangrijke, goede beslissing. Waarmee ik niet wil zeggen dat Vrancken geen goed werk leverde, maar het was wel nodig. Je voelde dat er geen energie in de ploeg zat, geen drive. De laatste weken was het vertrouwen ook weg." 

"Niemand kent deze club beter dan Danijel Milicevic. Hij loopt hier al heel lang rond en weet hoe deze club werkt. Ik hoop dat hij hier lange tijd mag aanblijven. Hij verdient het en heeft bewezen in de laatste twee wedstrijden dat hij deze ploeg naar een beter niveau kan brengen. Hij heeft het respect van alle spelers.”

Moet Gent Milicevic houden als T1?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

84
84
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

7
7
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

30
30
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

114
114
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

201
201
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

78
78
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

80
80
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

101
101
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

211
211
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

144
144
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

133
133
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

119
119
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

375
375
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

305
305
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

436
436
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

373
373
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

119
119
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

156
156
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

276
276
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

91
91
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

113
113
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

95
95
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

112
112
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

270
270
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws