AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

893 stemmen
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 minuten met een man meer, maar daarin toonden ze véél te weinig. Achteraf was iedereen uiteraard wel tevreden met de zege.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Lof van Samoise

Eén zege en in Gent is het weer hosanna. Dat is uiteraard véél te voorbarig. De steun voor interim-trainer Danijel Milicevic is wel opvallend. Het is duidelijk dat een deel van de spelersgroep niet meer achter Wouter Vrancken stond.

Matisse Samoise, onder Vrancken niet altijd een vaste waarde, is tevreden met de impact van Milicevic. "Er zit weer geloof in de groep. Mili jaagt een nieuwe wind door de kleedkamer. Je zal me niet horen zeggen dat het allemaal de fout was van Vrancken", zei Samoise. 

En Mitrovic

"Alleen kom je op een bepaald moment toch in een negatieve flow terecht. Dan is het moeilijk om dat om te draaien. Maar Mili heeft de groep meteen in handen gepakt en erop gehamerd elke match alles te geven. Hij doet dat goed met zijn staf”, vertelde Matisse Samoise na de match aan Het Laatste Nieuws. 

Stefan Mitrovic is ook zeer lovend over Milicevic. “De trainerswissel was een heel belangrijke, goede beslissing. Waarmee ik niet wil zeggen dat Vrancken geen goed werk leverde, maar het was wel nodig. Je voelde dat er geen energie in de ploeg zat, geen drive. De laatste weken was het vertrouwen ook weg." 

"Niemand kent deze club beter dan Danijel Milicevic. Hij loopt hier al heel lang rond en weet hoe deze club werkt. Ik hoop dat hij hier lange tijd mag aanblijven. Hij verdient het en heeft bewezen in de laatste twee wedstrijden dat hij deze ploeg naar een beter niveau kan brengen. Hij heeft het respect van alle spelers.”

Moet Gent Milicevic houden als T1?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

57
57
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

90
90
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

354
354
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

304
304
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

27
27
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

210
210
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

590
590
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

56
56
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

247
247
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

316
316
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

210
210
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

201
201
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

216
216
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

610
610
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

278
278
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

357
357
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

609
609
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

424
424
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

161
161
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

453
453
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

593
593
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

400
400

Meer sportnieuws