AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

893 stemmen
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 minuten met een man meer, maar daarin toonden ze véél te weinig. Achteraf was iedereen uiteraard wel tevreden met de zege.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Lof van Samoise

Eén zege en in Gent is het weer hosanna. Dat is uiteraard véél te voorbarig. De steun voor interim-trainer Danijel Milicevic is wel opvallend. Het is duidelijk dat een deel van de spelersgroep niet meer achter Wouter Vrancken stond.

Matisse Samoise, onder Vrancken niet altijd een vaste waarde, is tevreden met de impact van Milicevic. "Er zit weer geloof in de groep. Mili jaagt een nieuwe wind door de kleedkamer. Je zal me niet horen zeggen dat het allemaal de fout was van Vrancken", zei Samoise. 

En Mitrovic

"Alleen kom je op een bepaald moment toch in een negatieve flow terecht. Dan is het moeilijk om dat om te draaien. Maar Mili heeft de groep meteen in handen gepakt en erop gehamerd elke match alles te geven. Hij doet dat goed met zijn staf”, vertelde Matisse Samoise na de match aan Het Laatste Nieuws. 

Stefan Mitrovic is ook zeer lovend over Milicevic. “De trainerswissel was een heel belangrijke, goede beslissing. Waarmee ik niet wil zeggen dat Vrancken geen goed werk leverde, maar het was wel nodig. Je voelde dat er geen energie in de ploeg zat, geen drive. De laatste weken was het vertrouwen ook weg." 

"Niemand kent deze club beter dan Danijel Milicevic. Hij loopt hier al heel lang rond en weet hoe deze club werkt. Ik hoop dat hij hier lange tijd mag aanblijven. Hij verdient het en heeft bewezen in de laatste twee wedstrijden dat hij deze ploeg naar een beter niveau kan brengen. Hij heeft het respect van alle spelers.”

Moet Gent Milicevic houden als T1?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

5
5
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

26
26
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

424
424
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

60
60
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

170
170
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

112
112
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

119
119
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

224
224
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

144
144
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

461
461
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

223
223
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

438
438
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

335
335
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

144
144
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

25
25
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

569
569
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

349
349

Meer sportnieuws