AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

893 stemmen
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 minuten met een man meer, maar daarin toonden ze véél te weinig. Achteraf was iedereen uiteraard wel tevreden met de zege.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

Lof van Samoise

Eén zege en in Gent is het weer hosanna. Dat is uiteraard véél te voorbarig. De steun voor interim-trainer Danijel Milicevic is wel opvallend. Het is duidelijk dat een deel van de spelersgroep niet meer achter Wouter Vrancken stond.

Matisse Samoise, onder Vrancken niet altijd een vaste waarde, is tevreden met de impact van Milicevic. "Er zit weer geloof in de groep. Mili jaagt een nieuwe wind door de kleedkamer. Je zal me niet horen zeggen dat het allemaal de fout was van Vrancken", zei Samoise. 

En Mitrovic

"Alleen kom je op een bepaald moment toch in een negatieve flow terecht. Dan is het moeilijk om dat om te draaien. Maar Mili heeft de groep meteen in handen gepakt en erop gehamerd elke match alles te geven. Hij doet dat goed met zijn staf”, vertelde Matisse Samoise na de match aan Het Laatste Nieuws. 

Stefan Mitrovic is ook zeer lovend over Milicevic. “De trainerswissel was een heel belangrijke, goede beslissing. Waarmee ik niet wil zeggen dat Vrancken geen goed werk leverde, maar het was wel nodig. Je voelde dat er geen energie in de ploeg zat, geen drive. De laatste weken was het vertrouwen ook weg." 

"Niemand kent deze club beter dan Danijel Milicevic. Hij loopt hier al heel lang rond en weet hoe deze club werkt. Ik hoop dat hij hier lange tijd mag aanblijven. Hij verdient het en heeft bewezen in de laatste twee wedstrijden dat hij deze ploeg naar een beter niveau kan brengen. Hij heeft het respect van alle spelers.”

🚀

Moet Gent Milicevic houden als T1?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

6
6
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

229
229
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

33
33
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

87
87
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

70
70
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

71
71
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

53
53
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

339
339
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

561
561
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

218
218
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

277
277
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

87
87
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

833
833
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

461
461
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

140
140
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

432
432
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

552
552
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

205
205
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

55
55
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

470
470
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

466
466
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws