Ancelotti haalt verschroeiend uit naar één persoon: “Onverklaarbaar”

111 stemmen
Ancelotti haalt verschroeiend uit naar één persoon: “Onverklaarbaar”

Real Madrid ging in de Primera Division verrassend onderuit tegen laagvlieger Espanyol. De Madrileense club ging met het kleinste verschil onderuit in Catalonië. Na afloop was coach Carlo Ancelotti niet te spreken over de arbitrage.

Niet enkel op de Belgische velden, maar ook in de Europese topcompetities liggen de scheidsrechters vaak zwaar onder vuur. Deze keer was het de beurt aan Ancelotti om verschroeiend uit te halen. De Italiaan vond dat Real Madrid stevig benadeeld werd.

Onbegrijpelijke beslissingen

Door de nederlaag van Real Madrid is stadsgenoot Atlético Madrid tot op één punt genaderd. Ancelotti vond dat Espanyol echter een rode kaart verdiende na een horrortackle op Kylian Mbappé. "De beslissing van de ref en de VAR is echt onverklaarbaar. Het belangrijkste is om de speler te beschermen en het was een duidelijke overtreding. Dit was een verschrikkelijke tackle met een risico op blessures. Gelukkig gebeurde er niets, maar er was wel een risico. De VAR moest hier ook ingrijpen. Wij vinden de beslissing om geen rode kaart te geven niet uit te leggen."

Volgens Ancelotti waren er nog beslissingen in het nadeel van Real Madrid. Zo werd onder meer een doelpunt van Vini Junior afgekeurd en werd er geen penalty gegeven na een fout op Mbappé in de zestien. Toch wil de Italiaan niet dieper ingaan op de arbitrage. "Ik wil hier niet over praten. Ik heb het alleen over wat er vandaag in de wedstrijd is gebeurd en, ik herhaal, we vinden de beslissing die ze hebben genomen onbegrijpelijk, terwijl iedereen het kon zien", was de duidelijke reactie van de Italiaanse oefenmeester.

LEES OOK: Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Spannende titelstrijd

De titelstrijd in Spanje is enorm spannend geworden. Door de nederlaag van Real Madrid telt de Koninklijke 49 punten uit 22 wedstrijden. Atlético Madrid won met 2-0 van Mallorca en staat tot op één punt van de rivaal. Diego Simeone en zijn manschappen hebben 48 punten uit 22 wedstrijden. FC Barcelona staat derde met 42 punten en nog een wedstrijd te goed. Ook nummer vier Athletic Club de Bilbao (40pt) moet nog een wedstrijd afwerken deze speeldag.

🚀

Werd Real Madrid bestolen tegen Espanyol?

Meest recent

The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

2
2
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

4
4
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

63
63
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

57
57
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

43
43
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

41
41
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

56
56
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

443
443
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

120
120
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

351
351
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

170
170
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

269
269
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

212
212
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1138
1138
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

85
85
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

455
455
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

301
301
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

691
691
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

806
806
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

176
176
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

834
834
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

76
76

Meer sportnieuws