'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

1038 stemmen
'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht lijken ze nog niet helemaal klaar te zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Olivier Renard wil nog een ingaande transfer afronden. Dat meldt transferspecialist Sasha Tavolieri. 

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Aanvaller voor Anderlecht?

Renard zou nog een snelle aanvaller naar het Lotto Park willen halen. Hij zou dan de 4de! aanvaller worden bij de Brusselaars, die doorgaans met één centrumspits spelen. Kasper Dolberg, Lucas Vazquez en ondertussen ook Keisuke Goto lopen al rond in de aanval bij Anderlecht. Renard zou echter nog een ander profiel willen vastleggen. De naam van Dante Vanzeir lag op tafel, maar die koos voor AA Gent.

Anderlecht zou gaan voor een huurdeal, al dan niet met optie. Marc Coucke zei dat RSCA er in januari een lap op zou geven, maar het is duidelijk dat Anderlecht niet over al te veel middelen beschikt. Dat blijkt uit al deze deals.

Geen dure mercato

Lucas Hey, Adryelson en César Huerta kostten in totaal iets meer dan 5 miljoen euro. Als we de jonkies Enzo Sternal en Ibrahima Kanaté daar gaan bijrekenen, komt de volledige teller op 7,5 miljoen euro te staan. Anders Dreyer werd voor 5 miljoen euro verkocht en mogelijk komt daar nog een Francis Amuzu voor ongeveer 1,5 miljoen euro bij. Paris FC lijkt nu de belangrijkste gegadigde te zijn.

Anderlecht zou mits het halen van een 'huurspits' de teller wel al op vier huurspelers zetten. Leander Dendoncker, Samuel Edozie, Adryelson werden ook al afgerond dit seizoen. Dendoncker en Adryelson lijken echter niet te blijven met dure aankoopopties van 7 en 6 miljoen euro. Dergelijk geld zal RSCA niet betalen voor spelers die 30 en 27 jaar zijn tegen komende zomer. Voor Edozie is er geen optie. 

Heeft RSCA nood aan nog een extra spits?

Meest recent

De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

8
8
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

222
222
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

40
40
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

52
52
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

45
45
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

105
105
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

96
96
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

97
97
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

84
84
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

117
117
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

98
98
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

183
183
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

240
240
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

566
566
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

67
67
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

187
187
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

518
518
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

896
896
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

392
392
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

183
183
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

734
734
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

632
632

Meer sportnieuws