'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

door
'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht lijken ze nog niet helemaal klaar te zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Olivier Renard wil nog een ingaande transfer afronden. Dat meldt transferspecialist Sasha Tavolieri. 

LEES OOK: ‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Aanvaller voor Anderlecht?

Renard zou nog een snelle aanvaller naar het Lotto Park willen halen. Hij zou dan de 4de! aanvaller worden bij de Brusselaars, die doorgaans met één centrumspits spelen. Kasper Dolberg, Lucas Vazquez en ondertussen ook Keisuke Goto lopen al rond in de aanval bij Anderlecht. Renard zou echter nog een ander profiel willen vastleggen. De naam van Dante Vanzeir lag op tafel, maar die koos voor AA Gent.

Anderlecht zou gaan voor een huurdeal, al dan niet met optie. Marc Coucke zei dat RSCA er in januari een lap op zou geven, maar het is duidelijk dat Anderlecht niet over al te veel middelen beschikt. Dat blijkt uit al deze deals.

Geen dure mercato

Lucas Hey, Adryelson en César Huerta kostten in totaal iets meer dan 5 miljoen euro. Als we de jonkies Enzo Sternal en Ibrahima Kanaté daar gaan bijrekenen, komt de volledige teller op 7,5 miljoen euro te staan. Anders Dreyer werd voor 5 miljoen euro verkocht en mogelijk komt daar nog een Francis Amuzu voor ongeveer 1,5 miljoen euro bij. Paris FC lijkt nu de belangrijkste gegadigde te zijn.

Anderlecht zou mits het halen van een 'huurspits' de teller wel al op vier huurspelers zetten. Leander Dendoncker, Samuel Edozie, Adryelson werden ook al afgerond dit seizoen. Dendoncker en Adryelson lijken echter niet te blijven met dure aankoopopties van 7 en 6 miljoen euro. Dergelijk geld zal RSCA niet betalen voor spelers die 30 en 27 jaar zijn tegen komende zomer. Voor Edozie is er geen optie. 

Heeft RSCA nood aan nog een extra spits?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

32
32
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

21
21
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

32
32
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

43
43
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

41
41
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

13
13
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

300
300
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

129
129
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

89
89
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

411
411
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

179
179
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

71
71
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

363
363
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

360
360
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

295
295
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

499
499
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

378
378
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

726
726

Meer sportnieuws