'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

door
'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht lijken ze nog niet helemaal klaar te zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Olivier Renard wil nog een ingaande transfer afronden. Dat meldt transferspecialist Sasha Tavolieri. 

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Aanvaller voor Anderlecht?

Renard zou nog een snelle aanvaller naar het Lotto Park willen halen. Hij zou dan de 4de! aanvaller worden bij de Brusselaars, die doorgaans met één centrumspits spelen. Kasper Dolberg, Lucas Vazquez en ondertussen ook Keisuke Goto lopen al rond in de aanval bij Anderlecht. Renard zou echter nog een ander profiel willen vastleggen. De naam van Dante Vanzeir lag op tafel, maar die koos voor AA Gent.

Anderlecht zou gaan voor een huurdeal, al dan niet met optie. Marc Coucke zei dat RSCA er in januari een lap op zou geven, maar het is duidelijk dat Anderlecht niet over al te veel middelen beschikt. Dat blijkt uit al deze deals.

Geen dure mercato

Lucas Hey, Adryelson en César Huerta kostten in totaal iets meer dan 5 miljoen euro. Als we de jonkies Enzo Sternal en Ibrahima Kanaté daar gaan bijrekenen, komt de volledige teller op 7,5 miljoen euro te staan. Anders Dreyer werd voor 5 miljoen euro verkocht en mogelijk komt daar nog een Francis Amuzu voor ongeveer 1,5 miljoen euro bij. Paris FC lijkt nu de belangrijkste gegadigde te zijn.

Anderlecht zou mits het halen van een 'huurspits' de teller wel al op vier huurspelers zetten. Leander Dendoncker, Samuel Edozie, Adryelson werden ook al afgerond dit seizoen. Dendoncker en Adryelson lijken echter niet te blijven met dure aankoopopties van 7 en 6 miljoen euro. Dergelijk geld zal RSCA niet betalen voor spelers die 30 en 27 jaar zijn tegen komende zomer. Voor Edozie is er geen optie. 

Heeft RSCA nood aan nog een extra spits?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

183
183
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

123
123
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

75
75
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

91
91
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

92
92
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

196
196
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

675
675
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

442
442
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

237
237
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

174
174
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

214
214
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

922
922
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

142
142
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

142
142
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

333
333
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

407
407
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

563
563
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

475
475

Meer sportnieuws