'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

door
'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht lijken ze nog niet helemaal klaar te zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Olivier Renard wil nog een ingaande transfer afronden. Dat meldt transferspecialist Sasha Tavolieri. 

LEES OOK: 'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

Aanvaller voor Anderlecht?

Renard zou nog een snelle aanvaller naar het Lotto Park willen halen. Hij zou dan de 4de! aanvaller worden bij de Brusselaars, die doorgaans met één centrumspits spelen. Kasper Dolberg, Lucas Vazquez en ondertussen ook Keisuke Goto lopen al rond in de aanval bij Anderlecht. Renard zou echter nog een ander profiel willen vastleggen. De naam van Dante Vanzeir lag op tafel, maar die koos voor AA Gent.

Anderlecht zou gaan voor een huurdeal, al dan niet met optie. Marc Coucke zei dat RSCA er in januari een lap op zou geven, maar het is duidelijk dat Anderlecht niet over al te veel middelen beschikt. Dat blijkt uit al deze deals.

Geen dure mercato

Lucas Hey, Adryelson en César Huerta kostten in totaal iets meer dan 5 miljoen euro. Als we de jonkies Enzo Sternal en Ibrahima Kanaté daar gaan bijrekenen, komt de volledige teller op 7,5 miljoen euro te staan. Anders Dreyer werd voor 5 miljoen euro verkocht en mogelijk komt daar nog een Francis Amuzu voor ongeveer 1,5 miljoen euro bij. Paris FC lijkt nu de belangrijkste gegadigde te zijn.

Anderlecht zou mits het halen van een 'huurspits' de teller wel al op vier huurspelers zetten. Leander Dendoncker, Samuel Edozie, Adryelson werden ook al afgerond dit seizoen. Dendoncker en Adryelson lijken echter niet te blijven met dure aankoopopties van 7 en 6 miljoen euro. Dergelijk geld zal RSCA niet betalen voor spelers die 30 en 27 jaar zijn tegen komende zomer. Voor Edozie is er geen optie. 

Heeft RSCA nood aan nog een extra spits?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

46
46
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

109
109
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

31
31
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

78
78
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

57
57
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

71
71
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

67
67
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

61
61
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

408
408
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

368
368
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

66
66
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

202
202
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

245
245
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

69
69
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

170
170
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

403
403
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

503
503
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

415
415
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

58
58
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

366
366
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

382
382

Meer sportnieuws