'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

1038 stemmen
'Renard wil nog een transfer afronden bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht lijken ze nog niet helemaal klaar te zijn op de transfermarkt. Sportief directeur Olivier Renard wil nog een ingaande transfer afronden. Dat meldt transferspecialist Sasha Tavolieri. 

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Aanvaller voor Anderlecht?

Renard zou nog een snelle aanvaller naar het Lotto Park willen halen. Hij zou dan de 4de! aanvaller worden bij de Brusselaars, die doorgaans met één centrumspits spelen. Kasper Dolberg, Lucas Vazquez en ondertussen ook Keisuke Goto lopen al rond in de aanval bij Anderlecht. Renard zou echter nog een ander profiel willen vastleggen. De naam van Dante Vanzeir lag op tafel, maar die koos voor AA Gent.

Anderlecht zou gaan voor een huurdeal, al dan niet met optie. Marc Coucke zei dat RSCA er in januari een lap op zou geven, maar het is duidelijk dat Anderlecht niet over al te veel middelen beschikt. Dat blijkt uit al deze deals.

Geen dure mercato

Lucas Hey, Adryelson en César Huerta kostten in totaal iets meer dan 5 miljoen euro. Als we de jonkies Enzo Sternal en Ibrahima Kanaté daar gaan bijrekenen, komt de volledige teller op 7,5 miljoen euro te staan. Anders Dreyer werd voor 5 miljoen euro verkocht en mogelijk komt daar nog een Francis Amuzu voor ongeveer 1,5 miljoen euro bij. Paris FC lijkt nu de belangrijkste gegadigde te zijn.

Anderlecht zou mits het halen van een 'huurspits' de teller wel al op vier huurspelers zetten. Leander Dendoncker, Samuel Edozie, Adryelson werden ook al afgerond dit seizoen. Dendoncker en Adryelson lijken echter niet te blijven met dure aankoopopties van 7 en 6 miljoen euro. Dergelijk geld zal RSCA niet betalen voor spelers die 30 en 27 jaar zijn tegen komende zomer. Voor Edozie is er geen optie. 

Heeft RSCA nood aan nog een extra spits?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

19
19
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

33
33
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

12
12
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

87
87
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

274
274
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

294
294
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

380
380
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1037
1037
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

109
109
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

406
406
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

153
153
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

118
118
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws