Mazzu: "Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon"

door
Mazzu:

STVV neemt het vanavond op tegen Union SG. Voor Felice Mazzu een weerzien met zijn voormalige werkgever. Via Het Belang van Limburg had de ervaren trainer niets dan lof voor de Belgische bekerwinnaar.

Union SG doet weer knap mee aan de top van het klassement. Het is allemaal net dat tikkeltje minder dit seizoen, maar USG is nog steeds een van de betere ploegen in de Jupiler Pro League. Mazzu is onder de indruk.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Sterk Union SG

"Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon. Spelers worden gehaald en met winst verkocht. Zo zijn ze een grote club geworden”, stelt Mazzu vast. Union SG heeft al jarenlang een zeer duidelijke visie.

“Ze spelen nog altijd hetzelfde systeem als vijf jaar geleden. Nu moet ik daar met mijn groep antwoorden tegen vinden. Schrik hebben we niet, we zijn fier dat we aan de bak kunnen tegen zulke tegenstanders”, klinkt het bij Mazzu. 

Transfers bij STVV

“Union is een challenge voor ons. Ik verwacht zeker en vast dat zij meedoen voor de titel. De voorbije jaren stonden ze vooraan en doken de kleine problemen op in de nacompetitie. Nu is er een beetje het omgekeerde parcours”, verklaarde hij nog.

Mazzu krijgt met Loïc Lapoussin nog een topspeler erbij. De coach sprak ook over de mercato. “Ik ben wel betrokken bij alle transferdossiers. We spreken veel achter de schermen en ik heb het grootste respect voor de mensen die in Sint-Truiden de mercato invullen. Dat sommige spelers niet kunnen gehaald worden omwille van budgetredenen, vind ik geen frustratie.”

🚀

Gaat STVV stunten tegen Union?

Meest recent

Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

8
8
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

7
7
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

30
30
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

48
48
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

69
69
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

139
139
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

187
187
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

78
78
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

247
247
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

223
223
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

34
34
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

129
129
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

204
204
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

313
313
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

204
204
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

249
249
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

356
356
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

489
489
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

312
312
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

108
108
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

65
65
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

86
86
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

81
81
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

87
87
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47

Meer sportnieuws