Mazzu: "Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon"

218 stemmen
Mazzu:

STVV neemt het vanavond op tegen Union SG. Voor Felice Mazzu een weerzien met zijn voormalige werkgever. Via Het Belang van Limburg had de ervaren trainer niets dan lof voor de Belgische bekerwinnaar.

Union SG doet weer knap mee aan de top van het klassement. Het is allemaal net dat tikkeltje minder dit seizoen, maar USG is nog steeds een van de betere ploegen in de Jupiler Pro League. Mazzu is onder de indruk.

LEES OOK: 'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Sterk Union SG

"Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon. Spelers worden gehaald en met winst verkocht. Zo zijn ze een grote club geworden”, stelt Mazzu vast. Union SG heeft al jarenlang een zeer duidelijke visie.

“Ze spelen nog altijd hetzelfde systeem als vijf jaar geleden. Nu moet ik daar met mijn groep antwoorden tegen vinden. Schrik hebben we niet, we zijn fier dat we aan de bak kunnen tegen zulke tegenstanders”, klinkt het bij Mazzu. 

Transfers bij STVV

“Union is een challenge voor ons. Ik verwacht zeker en vast dat zij meedoen voor de titel. De voorbije jaren stonden ze vooraan en doken de kleine problemen op in de nacompetitie. Nu is er een beetje het omgekeerde parcours”, verklaarde hij nog.

Mazzu krijgt met Loïc Lapoussin nog een topspeler erbij. De coach sprak ook over de mercato. “Ik ben wel betrokken bij alle transferdossiers. We spreken veel achter de schermen en ik heb het grootste respect voor de mensen die in Sint-Truiden de mercato invullen. Dat sommige spelers niet kunnen gehaald worden omwille van budgetredenen, vind ik geen frustratie.”

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"
225

Gaat STVV stunten tegen Union?

Meest recent

PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

2
2
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

62
62
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

78
78
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

53
53
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

150
150
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

374
374
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

102
102
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

169
169
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

338
338
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

540
540
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

47
47
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

226
226
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

50
50
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

238
238
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

401
401
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

902
902
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

507
507
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

165
165
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

486
486
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

272
272
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

761
761
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

196
196
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

709
709

Meer sportnieuws