Mazzu: "Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon"

218 stemmen
Mazzu:

STVV neemt het vanavond op tegen Union SG. Voor Felice Mazzu een weerzien met zijn voormalige werkgever. Via Het Belang van Limburg had de ervaren trainer niets dan lof voor de Belgische bekerwinnaar.

Union SG doet weer knap mee aan de top van het klassement. Het is allemaal net dat tikkeltje minder dit seizoen, maar USG is nog steeds een van de betere ploegen in de Jupiler Pro League. Mazzu is onder de indruk.

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Sterk Union SG

"Wat zij elk jaar doen, is buitengewoon. Spelers worden gehaald en met winst verkocht. Zo zijn ze een grote club geworden”, stelt Mazzu vast. Union SG heeft al jarenlang een zeer duidelijke visie.

“Ze spelen nog altijd hetzelfde systeem als vijf jaar geleden. Nu moet ik daar met mijn groep antwoorden tegen vinden. Schrik hebben we niet, we zijn fier dat we aan de bak kunnen tegen zulke tegenstanders”, klinkt het bij Mazzu. 

Transfers bij STVV

“Union is een challenge voor ons. Ik verwacht zeker en vast dat zij meedoen voor de titel. De voorbije jaren stonden ze vooraan en doken de kleine problemen op in de nacompetitie. Nu is er een beetje het omgekeerde parcours”, verklaarde hij nog.

Mazzu krijgt met Loïc Lapoussin nog een topspeler erbij. De coach sprak ook over de mercato. “Ik ben wel betrokken bij alle transferdossiers. We spreken veel achter de schermen en ik heb het grootste respect voor de mensen die in Sint-Truiden de mercato invullen. Dat sommige spelers niet kunnen gehaald worden omwille van budgetredenen, vind ik geen frustratie.”

🚀

Gaat STVV stunten tegen Union?

Meest recent

Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

13
13
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

52
52
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

102
102
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

47
47
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

421
421
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

46
46
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

172
172
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

73
73
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

83
83
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

45
45
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

36
36
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

380
380
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

39
39
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

202
202
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

87
87
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

65
65
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

353
353
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

466
466
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

494
494
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

59
59
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

80
80
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

122
122
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

103
103
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

423
423
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

319
319

Meer sportnieuws