Volgende parel bij Anderlecht: “Wil in het Lotto Park spelen”

door
Volgende parel bij Anderlecht: “Wil in het Lotto Park spelen”

Bij Anderlecht kregen Amando Lapage, Ali Maamar, Nunzio Engwanda en Tristan Degreef al speelminuten van David Hubert. Bij de Futures lopen er nog een aantal spelers rond die dat ook hopen te bewerkstelligen de komende jaren.

LEES OOK: Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

Vroninks ontwikkelt zich goed

Eén van de spelers die misschien wel de beste ontwikkeling doormaakt sinds het begin van het seizoen, is Basile Vroninks. De blonde rechtsachter droomt om op termijn door te breken in het Lotto Park.

“Zelf wil ik in eerste instantie zo veel mogelijk speelminuten vergaren bij RSCA Futures. Op langere termijn wil ik uiteraard ook graag in het Lotto Park spelen”, zegt de speler aan Het Nieuwsblad.

Flankverdediger bij RSCA Futures

Vroninks kan Hubert op termijn meer keuzemogelijkheden geven. “Ik werd gevormd als rechtsachter, maar kan uiteraard ook als linksachter fungeren. Ook als wingback trek ik me wel uit de slag. Ik hou er wel van om ook voor offensieve impulsen te zorgen.”

Afgelopen zomer legde de toenmalige Deense bazen de speler vast tot medio 2027. Langer was toen niet mogelijk omdat hij toen nog maar 17 jaar was. RSCA gelooft duidelijk in hem.

“Basile is een dynamische rechtsback die aanvallend is ingesteld. Hij combineert een goede techniek met defensieve toewijding en fysieke kwaliteiten. Volgend seizoen zal hij verder ontwikkelen bij de RSCA Futures, en voor het eerst proeven van de Challenger Pro League”, klonk het toen via de clubkanalen van RSCA.

Zal hij doorbreken bij RSCA?

Meest recent

Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

16
16
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

44
44
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

301
301
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

144
144
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

332
332
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

446
446
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

302
302
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

317
317
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

326
326
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

107
107
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

109
109
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

66
66
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

359
359
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

205
205
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

473
473
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

513
513
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

390
390
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

252
252
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

147
147
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

192
192
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

200
200

Meer sportnieuws