Selectie Anderlecht: keiharde keuze Hubert, hint over Amuzu

door
Selectie Anderlecht: keiharde keuze Hubert, hint over Amuzu

Anderlecht slikte donderdag een flinke domper met een thuisnederlaag tegen Hoffenheim, waardoor het alsnog naast rechtstreekse kwalificatie voor de achtste finales van de Europa League greep. Veel tijd om daarover te treuren is er echter niet, want zondag volgt een nieuwe topper.

Dan moet Paars-Wit in de competitie immers op bezoek bij AA Gent. Het zal in de Planet Group de drie punten moeten pakken om in het spoor van de top drie te kunnen blijven. David Hubert heeft daarvoor alvast zijn selectie vrijgegeven.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Amuzu nog in selectie Anderlecht

De meest opvallende naam daarin is die van Francis Amuzu. De flankaanvaller werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek - Gremio en Paris FC lijken op dit moment de voornaamste opties. Een deal lijkt echter nog niet al te nabij, want hij kan straks in Gent gewoon nog spelen.

Verder moet David Hubert weer afrekenen met de nodige afwezigen. Hij kan wel weer rekenen op winteraankopen Adryelson, Hey en Huerta, maar de geblesseerden Coosemans, Edozie en Dolberg zijn nog steeds niet speelklaar.

Foket alweer gepasseerd

Daardoor blijft Goto bij de selectie, terwijl vanuit de Futures ook derde doelman Haentjens (18) komt aansluiten. Ook Maamar blijft bij de groep. Hubert blijft hem de voorkeur geven op Thomas Foket, die net als vorige week gepasseerd wordt.

De zomeraankoop lijkt zo stilaan in zeer vieze papieren te zitten. Het valt maar af te wachten of hij zich in de komende weken opnieuw in de gunst van Hubert zal kunnen spelen.

Selectie Anderlecht

Kikkenborg, Vanhoutte, Haentjens - Adryelson, Augustinsson, Hey, Maamar, Ndiaye, Sardella, Simic - Dendoncker, Leoni, Rits, Stroeykens, Verschaeren - Amuzu, Angulo, Degreef, Goto, Hazard, Huerta, Vazquez

Moet Amuzu minuten blijven krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

7
7
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

8
8
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

7
7
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

54
54
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

71
71
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

118
118
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

364
364
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

77
77
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

364
364
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

115
115
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

176
176
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

134
134
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

122
122
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

328
328
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

133
133
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

583
583
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

190
190
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

219
219
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

238
238
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

134
134
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

363
363
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

212
212
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

388
388

Meer sportnieuws