Euvrard geeft refs er stevig van langs na kaartenfestijn

111
Euvrard geeft refs er stevig van langs na kaartenfestijn

Even mocht FCV Dender dromen van Play-Off I, maar de top zes is intussen weer ver weg. De promovendus blijft achter met een nul op negen nadat het zaterdag een oplawaai kreeg van Charleroi. Op Mambourg kreeg het een 5-0 om de oren.

Bij de rust was de wedstrijd al helemaal beslist, want dan had Dender al drie goals geslikt. Bovendien stond het dan ook al met amper negen spelers op het veld, want in de laatste vijf minuten van de eerste helft kregen zowel Nsimba als Scheidler rood.

LEES OOK: Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Euvrard haalt uit naar arbitrage

Beide spitsen kregen rood voor een slag of elleboog aan Ousou. Maar vooral de rode kaart voor Nsimba leek toch heel erg streng te zijn. Dender-trainer Vincent Euvrard was uiteraard niet te spreken over de arbitrage.

"Soms vallen er rode kaarten of penalty's. Maar waar ik heel veel problemen mee heb, is de totale incoherentie in de beslissingen de afgelopen weken", stelde hij bij DAZN. "Er worden beslissingen genomen met 2 maten en 2 gewichten."

Beslissingen in nadeel van Dender

Hij verwijst onder meer naar het feit dat Heymans vorige week geen rood kreeg voor een veel zwaardere elleboog en dus tegen Dender gewoon mocht spelen. Daarnaast zag hij ook nog beslissingen in het nadeel van zijn ploeg uitdraaien in de laatste weken, zoals vorige week de penalty van Standard.

"Dat zijn 50/50-fases die je moet beoordelen, maar die zijn op dit moment tegen ons. Het is een opeenstapeling van vele dingen in onze wedstrijden", besloot hij. "Ik wil ook niet zeggen dat het aan het statuut van Dender ligt, wij zijn niet Calimero. De beslissingen zijn niet vrijwillig tegen Dender, maar voor mij gaat het om coherente beslissingen die voor iedereen gelijk zijn."

Waren de rode kaarten terecht?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

442
442
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

10
10
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

147
147
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

31
31
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

94
94
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

206
206
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

165
165
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

211
211
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1160
1160
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

110
110
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

43
43
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

307
307
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

83
83
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

178
178
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

363
363

Meer sportnieuws