Kompany juicht, maar puft ondanks zege Bayern München

107
Kompany juicht, maar puft ondanks zege Bayern München

In de Bundesliga mocht Bayern München het opnemen tegen Holstein Kiel. Konden ze Bayer Leverkusen onder druk zetten? De troepen van Vincent Kompany 

LEES OOK: Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

18 op 18 voor Bayern

Bayern had uiteraard de bal en was heel geduldig. Na achttien minuten kregen we een ronduit heerlijke aanval te zien over verschillende stations. Tiki Taka van de bovenste plank. Musiala werkte het eenvoudig af: 1-0. Kompany Ball.

De bezoekers kregen nadien wel een uitstekende kans, maar de bal werd van de lijn gekeerd. Kane zorgde op slag van rust voor de 2-0. Game over voor de bezoekers. Na de rust scoorden Kane en Gnabry al heel snel de 3-0 en 4-0. Een monsterscore in de maak? De bezoekers verrasten met een prachtig doelpunt via Porath. Het werd zelfs 4-2 en 4-3 via Skrzybiski. Dat was ook de eindstand. Ondanks de zege zal Kompany niet tevreden zijn met die tweed helft.

Duranville start

Bayern boekt zo een 18 op 18 in de Bundesliga. Daarin wisten de troepen van Kompany maar liefst 20 keer te scoren. De totale doelpuntenteller in de Bundesliga staat zo al op 62 goals in 20 matchen.

Bij Dortmund, dat een zeer pover seizoen kent, had nieuwbakken coach Kovac een basisplaats voor Duranville. Die pakte al snel een gele kaart op bezoek bij Heidenheim en werd bij de rust gewisseld. Honsak, Guirassy en Beier zorgden voor de 0-2-zege van Dortmund. 

Andere wedstrijden:

  • St. Pauli - Augsburg 1-1 (Treu, Komur)
  • Stuttgart - Mönchengladbach 1-2 (Ngoumou, Elvedi, Kleindienst)
  • Bochum - Freiburg 0-1 (Sildillia)

Zal Bayern meer dan 100 keer scoren in de Bundesliga?

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

35
35
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

50
50
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

150
150
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

175
175
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

29
29
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

197
197
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

49
49
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

28
28
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

119
119
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

114
114
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

67
67
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

50
50
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

55
55
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

340
340
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

146
146
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

151
151
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

182
182
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

399
399
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1100
1100

Meer sportnieuws