AA Gent was RSCA te snel af: "Anderlecht informeerde"

door
AA Gent was RSCA te snel af:

AA Gent zal de rug moeten rechten nadat ze uit de top zes tuimelden. Tegen RSC Anderlecht weten ze wat te doen: winnen. In een zo goed als uitverkocht Planet Group Arena rekenen ze onder meer op Dante Vanzeir. Die had opvallende informatie over RSCA te melden.

LEES OOK: Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Anderlecht dacht aan Vanzeir

AA Gent haalde Dante Vanzeir weg bij New York Red Bulls, waar hij de club mocht verlaten. Ze betaalden ongeveer 2 miljoen euro. De voormalige spits van Union SG leverde ook in, want hij verdiende er jaarlijks 1,4 miljoen euro.

AA Gent haalde hem dus terug naar België. Het voormalige jeugdproduct van KRC Genk kon echter ook naar... Anderlecht. Dat liet de snelle aanvaller weten aan Het Belang van Limburg.

AA Gent won het pleit

“Er toonden verschillende clubs interesse, waaronder Anderlecht. Feit is dat ik voor AA Gent koos. Meer wil ik daar niet over kwijt. Het was een hele eer om door clubs als Anderlecht en AA Gent gecontacteerd te worden”, aldus Vanzeir.

Dat is opvallend. RSCA blijkt dus toch nog op zoek te zijn naar een spits. Ze zoeken wellicht naar een snelle aanvaller, iets wat momenteel nog ontbreekt. Al kan César Huerta ook als tweede spits spelen.

Bij RSCA haalden ze met Huerta voorlopig een aanvallende aanwinst. Anders Dreyer vertrok en nam zo heel wat goals en assists mee. Francis Amuzu vertrekt mogelijk ook nog. Als die laatste zou vertrekken en RSCA haalt geen nieuwe snelle aanvaller, lijkt het aanvallend zeker niet versterkt uit de mercato te komen. 

Had RSCA moeten doorduwen voor Vanzeir?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

16
16
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

35
35
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

78
78
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

86
86
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

37
37
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

200
200
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

315
315
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

75
75
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

497
497
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

264
264
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

101
101
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

118
118
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

383
383
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

327
327
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

297
297
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

293
293
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

282
282
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

96
96

Meer sportnieuws