AA Gent was RSCA te snel af: "Anderlecht informeerde"

door
AA Gent was RSCA te snel af:

AA Gent zal de rug moeten rechten nadat ze uit de top zes tuimelden. Tegen RSC Anderlecht weten ze wat te doen: winnen. In een zo goed als uitverkocht Planet Group Arena rekenen ze onder meer op Dante Vanzeir. Die had opvallende informatie over RSCA te melden.

LEES OOK: Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Anderlecht dacht aan Vanzeir

AA Gent haalde Dante Vanzeir weg bij New York Red Bulls, waar hij de club mocht verlaten. Ze betaalden ongeveer 2 miljoen euro. De voormalige spits van Union SG leverde ook in, want hij verdiende er jaarlijks 1,4 miljoen euro.

AA Gent haalde hem dus terug naar België. Het voormalige jeugdproduct van KRC Genk kon echter ook naar... Anderlecht. Dat liet de snelle aanvaller weten aan Het Belang van Limburg.

AA Gent won het pleit

“Er toonden verschillende clubs interesse, waaronder Anderlecht. Feit is dat ik voor AA Gent koos. Meer wil ik daar niet over kwijt. Het was een hele eer om door clubs als Anderlecht en AA Gent gecontacteerd te worden”, aldus Vanzeir.

Dat is opvallend. RSCA blijkt dus toch nog op zoek te zijn naar een spits. Ze zoeken wellicht naar een snelle aanvaller, iets wat momenteel nog ontbreekt. Al kan César Huerta ook als tweede spits spelen.

Bij RSCA haalden ze met Huerta voorlopig een aanvallende aanwinst. Anders Dreyer vertrok en nam zo heel wat goals en assists mee. Francis Amuzu vertrekt mogelijk ook nog. Als die laatste zou vertrekken en RSCA haalt geen nieuwe snelle aanvaller, lijkt het aanvallend zeker niet versterkt uit de mercato te komen. 

Had RSCA moeten doorduwen voor Vanzeir?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

145
145
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

127
127
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

149
149
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

247
247
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

344
344
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

225
225
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

539
539
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

184
184
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

508
508
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

293
293
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1289
1289
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

427
427
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

405
405
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

385
385
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

509
509
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

205
205
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

362
362
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

399
399
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3103
3103
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

783
783
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

478
478
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

360
360

Meer sportnieuws