AA Gent was RSCA te snel af: "Anderlecht informeerde"

982
AA Gent was RSCA te snel af:

AA Gent zal de rug moeten rechten nadat ze uit de top zes tuimelden. Tegen RSC Anderlecht weten ze wat te doen: winnen. In een zo goed als uitverkocht Planet Group Arena rekenen ze onder meer op Dante Vanzeir. Die had opvallende informatie over RSCA te melden.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Anderlecht dacht aan Vanzeir

AA Gent haalde Dante Vanzeir weg bij New York Red Bulls, waar hij de club mocht verlaten. Ze betaalden ongeveer 2 miljoen euro. De voormalige spits van Union SG leverde ook in, want hij verdiende er jaarlijks 1,4 miljoen euro.

AA Gent haalde hem dus terug naar België. Het voormalige jeugdproduct van KRC Genk kon echter ook naar... Anderlecht. Dat liet de snelle aanvaller weten aan Het Belang van Limburg.

AA Gent won het pleit

“Er toonden verschillende clubs interesse, waaronder Anderlecht. Feit is dat ik voor AA Gent koos. Meer wil ik daar niet over kwijt. Het was een hele eer om door clubs als Anderlecht en AA Gent gecontacteerd te worden”, aldus Vanzeir.

Dat is opvallend. RSCA blijkt dus toch nog op zoek te zijn naar een spits. Ze zoeken wellicht naar een snelle aanvaller, iets wat momenteel nog ontbreekt. Al kan César Huerta ook als tweede spits spelen.

Bij RSCA haalden ze met Huerta voorlopig een aanvallende aanwinst. Anders Dreyer vertrok en nam zo heel wat goals en assists mee. Francis Amuzu vertrekt mogelijk ook nog. Als die laatste zou vertrekken en RSCA haalt geen nieuwe snelle aanvaller, lijkt het aanvallend zeker niet versterkt uit de mercato te komen. 

Had RSCA moeten doorduwen voor Vanzeir?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

48
48
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

48
48
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

224
224
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

113
113
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

89
89
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

73
73
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

228
228
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

131
131
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

261
261
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

186
186
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

169
169
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

280
280
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

107
107
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

131
131
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws