'Anderlecht mist drie basiskrachten tegen AA Gent'

door
'Anderlecht mist drie basiskrachten tegen AA Gent'

RSC Anderlecht staat voor een cruciale week. Ofwel krijgt heel de club boost, ofwel kabbelt het voort, ofwel is het crisis. David Hubert kreeg wel al een eerste tegenvaller te verwerken. Drie spelers ontbreken volgens Het Laatste Nieuws tegen AA Gent.

LEES OOK: Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Dolberg out, wel tegen Antwerp? 

Kasper Dolberg liet voor de match tegen Hoffenheim verstaan dat het goed gaat met hem. Hij zou sinds gisteren weer meetrainen, maar de Deense goalgetter geraakt nog niet fit voor zondag. Lucas Vazquez en Keisuke Goto vervingen hem best goed met een aantal goals.

Het is afwachten wie zondag start. Hubert kan ook nog steeds niet rekenen op Samuel Edozie. Die sukkelt met een hamstringblessure. Een zware tegenvaller, want de Brit toonde zich dit seizoen al als de beste flankaanvaller van RSCA. Hij ontbreekt dus ook tegen AA Gent. 

Coosemans en Edozie niet fit

Dat is ook nog het geval voor Colin Coosemans. De doelman miste de laatste twee matchen. Mads Kikkenborg deed het best goed als vervanger. De Deen zal ook zondag onder de lat staan. Dolberg en Coosemans geraken mogelijk wel fit voor de bekermatch tegen Antwerp. Edozie wellicht niet.

Hubert staat met Anderlecht stevig onder druk. Het parcours is tot dusver héél wisselvallig en simpelweg niet goed genoeg voor een club als Anderlecht. In de competitie moet er minstens een 4 op 6 gehaald worden tegen AA Gent en Royal Antwerp FC. Tegen die laatste moet dan weer de bekerfinale worden afgedwongen. Er staat dus druk op de ketel.

Zullen Dolberg en Coosemans wel fit zijn voor Antwerp?

Meest recent

‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

37
37
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

18
18
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

148
148
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

214
214
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

428
428
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

312
312
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

136
136
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

287
287
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

342
342
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

152
152
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

249
249
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

95
95
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

460
460
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

330
330
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

136
136
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

204
204
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

836
836
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

288
288
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

167
167
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

315
315
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

366
366
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

429
429
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

191
191
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

901
901

Meer sportnieuws