‘KAA Gent hakt knoop door over spitsbroeder Dante Vanzeir’

door
‘KAA Gent hakt knoop door over spitsbroeder Dante Vanzeir’

KAA Gent pakte uit met de komst van Dante Vanzeir. De aanvaller kwam over van New York Red Bulls. De Buffalo’s leken op zoek naar een spitsbroeder voor de rappe spits, maar journalist Sacha Tavolieri kwam nu met een verrassende update op de proppen.

Vanzeir maakte in het verleden furore bij Union SG en maakte vervolgens de stap naar de MLS. In de Verenigde Staten startte de Rode Duivel stroef, maar afgelopen seizoen maakte hij indruk de Play-Offs. KAA Gent haalde de spits terug naar België, maar had graag nog een targetman gehaald. De Buffalo’s hakten nu de knoop door over de spitsbroeder voor Vanzeir.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Verrassende wending

Volgens Tavolieri lonkte KAA Gent naar Patrick Agyemang. Met zijn 1m93 is de Amerikaanse Ghanees een imposante verschijning. Net zoals Vanzeir leek Arnar Vidarsson aldus weer rond te kijken in de MLS. Agyemang heeft bij Charlotte FC nog een contract tot december 2025 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De targetman zit in de MLS aan elf doelpunten en drie assists in 43 wedstrijden, geen slecht gemiddelde.

Toch is de kans klein dat KAA Gent überhaupt nog de wintermercato op zal gaan. ‘Het blijft stil bij KAA Gent. De clubleiders konden hun fiat voor een extra centrumspits niet geven. Het blijft voorlopig afwachten, maar zo zit de vork momenteel in de steel’, klinkt het.

Géén spitsbroeder

Zoals de kaarten nu op tafel liggen zal Vanzeir géén nieuwe spitsbroeder krijgen bij KAA Gent. De Buffalo’s kampen onder meer met een zware blessure van Max Dean en haalden daarom Vanzeir binnen. Ook al leek Vidarsson op zoek naar nog een extra aanvaller, voorlopig lijkt die er niet aan te komen. De wintermercato blijft nog open tot 3 februari.

Moet KAA Gent deze mercato nog een spitsbroeder voor Vanzeir halen?

Meest recent

Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

0
0
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

233
233
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

41
41
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

76
76
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

31
31
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

56
56
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

58
58
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

383
383
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

95
95
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

241
241
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

480
480
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

236
236
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

66
66
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

363
363
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

316
316
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

252
252
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

227
227
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

102
102

Meer sportnieuws