Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

door
Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de knock-outfase in de Champions League, terwijl het ook in eigen land haar zinnen op de dubbel heeft gezet. Mogen we straks dus nog transfervuurwerk verwachten in Jan Breydel, waar de rekening dankzij de kwalificatie opnieuw stevig gespijsd werd?

Blauw-Zwart verdiende tot dusver al minstens 50 miljoen aan de Europese campagne, terwijl ook Andreas Skov Olsen in januari de kassa deed rinkelen door voor een slordige 15 miljoen naar Wolfsburg te verhuizen. Aan centen geen gebrek dus in Westkapelle, waar langs inkomende zijde tot dusver louter Vince Osuji de rangen vervoegde.

LEES OOK: 'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Geen vervanger Skov Olsen

In gesprek met Sporza bevestigt Bob Madou dat de 18-jarige Nigeriaan vooral als een aanwinst met het oog op de toekomst wordt beschouwd. Op de korte termijn acht de CEO de selectie zoals ze momenteel is samengesteld dan weer competitief genoeg om de doelstellingen op drie fronten te kunnen bereiken. Ook zonder Skov Olsen dus.

Of een vervanger voor de Deen, wiens vertrek toch een sportieve aderlating vormt. Toch blijkt de landskampioen, die rekent op Michal Skoras en vooral Chemsdine Talbi om zijn schoenen te vullen, behoudens een eventuele opportuniteit niet van plan om in de late uurtjes van de transfermarkt vlug nog een extra flankaanvaller in huis te halen.

Goudhaantjes blijven op post

"We proberen ons geld goed te beheren en op het juiste moment de juiste inkopen te doen ter versterking van het team, mocht dat nodig zijn", herhaalt Madou. "Maar ik denk dat onze kern voldoende gestoffeerd is nu. Er kunnen altijd momenten zijn waarop er zich buitenkansen aandienen, maar we gaan niet gek doen indien dat niet nodig is."

"Mocht er nog een opportuniteit zijn zullen we dat in de komende dagen zien, maar vers bloed is geen absolute must", luidt het nog. Ook op uitgaand gebied hoeven we volgens de CEO, die benadrukt dat hij de kleedkamer intact wil houden, ondanks de vermeende interesse in een paar goudhaantjes allicht geen verkeer meer te verwachten.

Club kan toch best nog een winger halen

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

7
7
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

22
22
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

93
93
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

35
35
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

61
61
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

45
45
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

97
97
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

30
30
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

58
58
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

206
206
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1208
1208
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

124
124
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

51
51
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

163
163
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

334
334
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

72
72
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

133
133
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

52
52
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

44
44
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

177
177
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

94
94
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

335
335
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

77
77
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

90
90
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19

Meer sportnieuws