Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

door
Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de knock-outfase in de Champions League, terwijl het ook in eigen land haar zinnen op de dubbel heeft gezet. Mogen we straks dus nog transfervuurwerk verwachten in Jan Breydel, waar de rekening dankzij de kwalificatie opnieuw stevig gespijsd werd?

Blauw-Zwart verdiende tot dusver al minstens 50 miljoen aan de Europese campagne, terwijl ook Andreas Skov Olsen in januari de kassa deed rinkelen door voor een slordige 15 miljoen naar Wolfsburg te verhuizen. Aan centen geen gebrek dus in Westkapelle, waar langs inkomende zijde tot dusver louter Vince Osuji de rangen vervoegde.

LEES OOK: Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Geen vervanger Skov Olsen

In gesprek met Sporza bevestigt Bob Madou dat de 18-jarige Nigeriaan vooral als een aanwinst met het oog op de toekomst wordt beschouwd. Op de korte termijn acht de CEO de selectie zoals ze momenteel is samengesteld dan weer competitief genoeg om de doelstellingen op drie fronten te kunnen bereiken. Ook zonder Skov Olsen dus.

Of een vervanger voor de Deen, wiens vertrek toch een sportieve aderlating vormt. Toch blijkt de landskampioen, die rekent op Michal Skoras en vooral Chemsdine Talbi om zijn schoenen te vullen, behoudens een eventuele opportuniteit niet van plan om in de late uurtjes van de transfermarkt vlug nog een extra flankaanvaller in huis te halen.

Goudhaantjes blijven op post

"We proberen ons geld goed te beheren en op het juiste moment de juiste inkopen te doen ter versterking van het team, mocht dat nodig zijn", herhaalt Madou. "Maar ik denk dat onze kern voldoende gestoffeerd is nu. Er kunnen altijd momenten zijn waarop er zich buitenkansen aandienen, maar we gaan niet gek doen indien dat niet nodig is."

"Mocht er nog een opportuniteit zijn zullen we dat in de komende dagen zien, maar vers bloed is geen absolute must", luidt het nog. Ook op uitgaand gebied hoeven we volgens de CEO, die benadrukt dat hij de kleedkamer intact wil houden, ondanks de vermeende interesse in een paar goudhaantjes allicht geen verkeer meer te verwachten.

Club kan toch best nog een winger halen

Meest recent

'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

1
1
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

19
19
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

77
77
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

81
81
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

85
85
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

47
47
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

41
41
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

92
92
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

61
61
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

313
313
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

307
307
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

267
267
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

22
22
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

98
98
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

215
215
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

101
101
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

242
242
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

366
366
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

89
89
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

316
316
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

298
298
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

341
341
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

295
295

Meer sportnieuws