Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

746 stemmen
Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de knock-outfase in de Champions League, terwijl het ook in eigen land haar zinnen op de dubbel heeft gezet. Mogen we straks dus nog transfervuurwerk verwachten in Jan Breydel, waar de rekening dankzij de kwalificatie opnieuw stevig gespijsd werd?

Blauw-Zwart verdiende tot dusver al minstens 50 miljoen aan de Europese campagne, terwijl ook Andreas Skov Olsen in januari de kassa deed rinkelen door voor een slordige 15 miljoen naar Wolfsburg te verhuizen. Aan centen geen gebrek dus in Westkapelle, waar langs inkomende zijde tot dusver louter Vince Osuji de rangen vervoegde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Geen vervanger Skov Olsen

In gesprek met Sporza bevestigt Bob Madou dat de 18-jarige Nigeriaan vooral als een aanwinst met het oog op de toekomst wordt beschouwd. Op de korte termijn acht de CEO de selectie zoals ze momenteel is samengesteld dan weer competitief genoeg om de doelstellingen op drie fronten te kunnen bereiken. Ook zonder Skov Olsen dus.

Of een vervanger voor de Deen, wiens vertrek toch een sportieve aderlating vormt. Toch blijkt de landskampioen, die rekent op Michal Skoras en vooral Chemsdine Talbi om zijn schoenen te vullen, behoudens een eventuele opportuniteit niet van plan om in de late uurtjes van de transfermarkt vlug nog een extra flankaanvaller in huis te halen.

Goudhaantjes blijven op post

"We proberen ons geld goed te beheren en op het juiste moment de juiste inkopen te doen ter versterking van het team, mocht dat nodig zijn", herhaalt Madou. "Maar ik denk dat onze kern voldoende gestoffeerd is nu. Er kunnen altijd momenten zijn waarop er zich buitenkansen aandienen, maar we gaan niet gek doen indien dat niet nodig is."

"Mocht er nog een opportuniteit zijn zullen we dat in de komende dagen zien, maar vers bloed is geen absolute must", luidt het nog. Ook op uitgaand gebied hoeven we volgens de CEO, die benadrukt dat hij de kleedkamer intact wil houden, ondanks de vermeende interesse in een paar goudhaantjes allicht geen verkeer meer te verwachten.

Club kan toch best nog een winger halen

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

12
12
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

33
33
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

187
187
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

187
187
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

51
51
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

190
190
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

79
79
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

100
100
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

474
474
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

117
117
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

610
610
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

273
273
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

404
404
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1407
1407
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

602
602
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

203
203
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

220
220
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

877
877
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

647
647
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

288
288
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

221
221

Meer sportnieuws