Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

door
Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de knock-outfase in de Champions League, terwijl het ook in eigen land haar zinnen op de dubbel heeft gezet. Mogen we straks dus nog transfervuurwerk verwachten in Jan Breydel, waar de rekening dankzij de kwalificatie opnieuw stevig gespijsd werd?

Blauw-Zwart verdiende tot dusver al minstens 50 miljoen aan de Europese campagne, terwijl ook Andreas Skov Olsen in januari de kassa deed rinkelen door voor een slordige 15 miljoen naar Wolfsburg te verhuizen. Aan centen geen gebrek dus in Westkapelle, waar langs inkomende zijde tot dusver louter Vince Osuji de rangen vervoegde.

LEES OOK: ‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Geen vervanger Skov Olsen

In gesprek met Sporza bevestigt Bob Madou dat de 18-jarige Nigeriaan vooral als een aanwinst met het oog op de toekomst wordt beschouwd. Op de korte termijn acht de CEO de selectie zoals ze momenteel is samengesteld dan weer competitief genoeg om de doelstellingen op drie fronten te kunnen bereiken. Ook zonder Skov Olsen dus.

Of een vervanger voor de Deen, wiens vertrek toch een sportieve aderlating vormt. Toch blijkt de landskampioen, die rekent op Michal Skoras en vooral Chemsdine Talbi om zijn schoenen te vullen, behoudens een eventuele opportuniteit niet van plan om in de late uurtjes van de transfermarkt vlug nog een extra flankaanvaller in huis te halen.

Goudhaantjes blijven op post

"We proberen ons geld goed te beheren en op het juiste moment de juiste inkopen te doen ter versterking van het team, mocht dat nodig zijn", herhaalt Madou. "Maar ik denk dat onze kern voldoende gestoffeerd is nu. Er kunnen altijd momenten zijn waarop er zich buitenkansen aandienen, maar we gaan niet gek doen indien dat niet nodig is."

"Mocht er nog een opportuniteit zijn zullen we dat in de komende dagen zien, maar vers bloed is geen absolute must", luidt het nog. Ook op uitgaand gebied hoeven we volgens de CEO, die benadrukt dat hij de kleedkamer intact wil houden, ondanks de vermeende interesse in een paar goudhaantjes allicht geen verkeer meer te verwachten.

Club kan toch best nog een winger halen

Meest recent

Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

0
0
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

13
13
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

55
55
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

23
23
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

129
129
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

39
39
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

55
55
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

134
134
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

41
41
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

596
596
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

317
317
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

342
342
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

129
129
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

363
363
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

115
115
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

168
168
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

71
71
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

268
268
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

220
220
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

204
204
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

800
800
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

357
357
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

388
388
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

951
951

Meer sportnieuws