Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

door
Madou spreekt klare taal over wintermercato Club Brugge

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de knock-outfase in de Champions League, terwijl het ook in eigen land haar zinnen op de dubbel heeft gezet. Mogen we straks dus nog transfervuurwerk verwachten in Jan Breydel, waar de rekening dankzij de kwalificatie opnieuw stevig gespijsd werd?

Blauw-Zwart verdiende tot dusver al minstens 50 miljoen aan de Europese campagne, terwijl ook Andreas Skov Olsen in januari de kassa deed rinkelen door voor een slordige 15 miljoen naar Wolfsburg te verhuizen. Aan centen geen gebrek dus in Westkapelle, waar langs inkomende zijde tot dusver louter Vince Osuji de rangen vervoegde.

LEES OOK: 'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Geen vervanger Skov Olsen

In gesprek met Sporza bevestigt Bob Madou dat de 18-jarige Nigeriaan vooral als een aanwinst met het oog op de toekomst wordt beschouwd. Op de korte termijn acht de CEO de selectie zoals ze momenteel is samengesteld dan weer competitief genoeg om de doelstellingen op drie fronten te kunnen bereiken. Ook zonder Skov Olsen dus.

Of een vervanger voor de Deen, wiens vertrek toch een sportieve aderlating vormt. Toch blijkt de landskampioen, die rekent op Michal Skoras en vooral Chemsdine Talbi om zijn schoenen te vullen, behoudens een eventuele opportuniteit niet van plan om in de late uurtjes van de transfermarkt vlug nog een extra flankaanvaller in huis te halen.

Goudhaantjes blijven op post

"We proberen ons geld goed te beheren en op het juiste moment de juiste inkopen te doen ter versterking van het team, mocht dat nodig zijn", herhaalt Madou. "Maar ik denk dat onze kern voldoende gestoffeerd is nu. Er kunnen altijd momenten zijn waarop er zich buitenkansen aandienen, maar we gaan niet gek doen indien dat niet nodig is."

"Mocht er nog een opportuniteit zijn zullen we dat in de komende dagen zien, maar vers bloed is geen absolute must", luidt het nog. Ook op uitgaand gebied hoeven we volgens de CEO, die benadrukt dat hij de kleedkamer intact wil houden, ondanks de vermeende interesse in een paar goudhaantjes allicht geen verkeer meer te verwachten.

Club kan toch best nog een winger halen

Meest recent

Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

9
9
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

31
31
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

12
12
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

54
54
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

66
66
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

153
153
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

505
505
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

47
47
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

64
64
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

111
111
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

82
82
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

310
310
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

160
160
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

97
97
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

151
151
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

154
154
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

111
111
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

89
89
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

94
94
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

113
113
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

407
407
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

94
94
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

384
384
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

153
153

Meer sportnieuws