'Anderlecht all-in: Renard zet zinnen op peperdure vogel'

495
'Anderlecht all-in: Renard zet zinnen op peperdure vogel'

Anderlecht hoopt de tussenronde straks te mogen overslaan, maar is wel nu al verzekerd van de knock-outfase in de Europa League. Ook in eigen land mogen de Brusselaars nog op twee fronten ambities koesteren, en dus blijft Olivier Renard op de wintermercato verder speuren naar potentiële versterkingen.

Tot dusver haalde Paars-Wit met Lucas Hey, César Huerta en Adryelson al drie aanwinsten in huis met het oog op de korte termijn, terwijl er met Ibrahim Kanaté, Enzo Sternal en Cédric Hatenboer ook een aantal toekomstgerichte dossiers werden afgerond. Het nieuwste target op Renard zijn shortlist lijkt de kerk in het midden te houden.

LEES OOK: Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

RSCA wil Cvetkovic

Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri heeft hij namelijk een oogje laten vallen op Mihajlo Cvetkovic, een 18-jarige Serviër die in zijn thuisland dit seizoen al goed was voor zes doelpunten in 20 optredens. In totaal zit de aanvaller al aan tien treffers in 50 matchen voor FC Cukaricki. Prestaties die uiteraard niet onopgemerkt voorbijgaan.

Zo zouden er heel wat kapers op de kust liggen voor Anderlecht, dat naar verluidt moet afrekenen met concurrentie van onder andere Werder Bremen, Eintracht Frankfurt en RB Salzburg. Duitse media voegen aan ook Bologna en Fenerbahçe toe aan het lange lijstje gegadigden voor Cvetkovic, die voorin op diverse posities inzetbaar is.

Pittig prijskaartje?

De pocketspits wordt omschreven als een veelzijdige '9,5', die diep in de punt kan zwerven rond een speerpunt zoals Kasper Dolberg of Luis Vazquez. In het 3-4-3 systeem dat David Hubert hanteert zou Cvetkovic dus de strijd moeten aangaan met onder meer Huerta, Thorgan Hazard, Francis Amuzu, Samuel Edozie en Tristan Degreef.

Toch wil Anderlecht nog volgens Tavolieri nog zulk een profiel toevoegen aan de kern om het huiswerk in januari af te ronden, waarbij het dossier van Cvetkovic dus bovenaan de verlanglijst staat. Met een geschatte marktwaarde van vijf miljoen lijkt hij wel een dure vogel, al gaat de jeugdinternational na dit seizoen zijn laatste contractjaar in.

RSCA kan zulk een profiel nog wel gebruiken

Meest recent

Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

9
9
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

9
9
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

58
58
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

56
56
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

81
81
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

58
58
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

60
60
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

161
161
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

251
251
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

78
78
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

415
415
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

473
473
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

191
191
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

126
126
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

202
202
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

195
195
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1725
1725
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

406
406
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

311
311

Meer sportnieuws