'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

621 stemmen
'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

AA Gent stelde met Hyllarion Goore donderdag winteraanwinst nummer vijf voor. Daarmee blijkt de honger van de Buffalo's evenwel nog altijd niet gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er nog steeds werk aan de winkel in de Planet Group Arena.

Nochtans haalden de Gentenaren behalve Goore, die vooral als een toekomstgerichte transfer wordt aanzien, eerder ook al Dante Vanzeir in huis. Toch lijkt nog een spits door de blessure van Max Dean en tegenvallende prestaties van Andri Gudjohnsen geen overbodige luxe. Zeker nu interimcoach Danijel Milicevic wil omschakelen naar een systeem met twee speerpunten.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cruz niet naar Gent

Sportief Manager Arnar Vidarsson speelde recent dan ook reeds open kaart over de prioriteiten op zijn shortlist door onverbloemd te stellen dat hij diep in de punt met drie targets tegelijk in de weer was. De dossiers van Vanzeir en Goore werden ondertussen dus al succesvol afgerond, maar in het geval van Rwan Cruz dreigen de Buffalo's nu toch achter het net te vissen.

"AA Gent kan een kruis maken over de komst van de 23-jarige Braziliaan van Ludogorets", meldt Het Nieuwsblad. Cruz zou op weg terug zijn naar zijn thuisland, waar Botafogo hem wil inlijven. Dat wordt ook bevestigd door lokale media. "De deal is nog niet rond, maar zowel de club als de speler zijn optimistisch", zouden de onderhandelingen snel een akkoord opleveren.

Vidarsson aan zet

Pech dus voor AA Gent, waar Cruz nog volgens HNB wel degelijk bovenaan de verlanglijst stond. Alleen bleek zijn prijskaartje van zeven miljoen geen spek voor de bek van de Buffalo's, die daarom wel voorbereid waren op een teleurstelling. "Van bij aanvang bleek het moeilijk te realiseren, vooral financieel. Nog voor het afscheid van Wouter Vrancken leek het al onmogelijk."

"Vandaar dat ook andere opties worden bekeken. Bedoeling is nog steeds om een extra aanvaller te halen", besluit de krant. Benieuwd dus welke andere ijzers Vidarsson, die zelf nog eens uitdrukkelijk herhaalde dat zijn huiswerk in januari nog niet af is, nog allemaal in het vuur heeft. Het beloven alvast nog drukke dagen te worden in de Planet Group Arena. Wordt vervolgd.

Denkt u dat Cruz de moeite waard was?

Meest recent

Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

362
362
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

20
20
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

38
38
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

59
59
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

254
254
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

56
56
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

326
326
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

146
146
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

79
79
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

177
177
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

461
461
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

137
137
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

70
70
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

211
211
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

466
466
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

226
226
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

101
101
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

86
86
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

95
95
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

265
265
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

269
269
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

355
355
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

288
288
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

267
267

Meer sportnieuws