'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

621
'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

AA Gent stelde met Hyllarion Goore donderdag winteraanwinst nummer vijf voor. Daarmee blijkt de honger van de Buffalo's evenwel nog altijd niet gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er nog steeds werk aan de winkel in de Planet Group Arena.

Nochtans haalden de Gentenaren behalve Goore, die vooral als een toekomstgerichte transfer wordt aanzien, eerder ook al Dante Vanzeir in huis. Toch lijkt nog een spits door de blessure van Max Dean en tegenvallende prestaties van Andri Gudjohnsen geen overbodige luxe. Zeker nu interimcoach Danijel Milicevic wil omschakelen naar een systeem met twee speerpunten.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Cruz niet naar Gent

Sportief Manager Arnar Vidarsson speelde recent dan ook reeds open kaart over de prioriteiten op zijn shortlist door onverbloemd te stellen dat hij diep in de punt met drie targets tegelijk in de weer was. De dossiers van Vanzeir en Goore werden ondertussen dus al succesvol afgerond, maar in het geval van Rwan Cruz dreigen de Buffalo's nu toch achter het net te vissen.

"AA Gent kan een kruis maken over de komst van de 23-jarige Braziliaan van Ludogorets", meldt Het Nieuwsblad. Cruz zou op weg terug zijn naar zijn thuisland, waar Botafogo hem wil inlijven. Dat wordt ook bevestigd door lokale media. "De deal is nog niet rond, maar zowel de club als de speler zijn optimistisch", zouden de onderhandelingen snel een akkoord opleveren.

Vidarsson aan zet

Pech dus voor AA Gent, waar Cruz nog volgens HNB wel degelijk bovenaan de verlanglijst stond. Alleen bleek zijn prijskaartje van zeven miljoen geen spek voor de bek van de Buffalo's, die daarom wel voorbereid waren op een teleurstelling. "Van bij aanvang bleek het moeilijk te realiseren, vooral financieel. Nog voor het afscheid van Wouter Vrancken leek het al onmogelijk."

"Vandaar dat ook andere opties worden bekeken. Bedoeling is nog steeds om een extra aanvaller te halen", besluit de krant. Benieuwd dus welke andere ijzers Vidarsson, die zelf nog eens uitdrukkelijk herhaalde dat zijn huiswerk in januari nog niet af is, nog allemaal in het vuur heeft. Het beloven alvast nog drukke dagen te worden in de Planet Group Arena. Wordt vervolgd.

Denkt u dat Cruz de moeite waard was?

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

3
3
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

18
18
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

34
34
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

122
122
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

8
8
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

67
67
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

24
24
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

210
210
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

91
91
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

40
40
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

68
68
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

163
163
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

46
46
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

38
38
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

119
119
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

64
64
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

105
105
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

59
59
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

50
50
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

114
114

Meer sportnieuws