'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

621 stemmen
'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

AA Gent stelde met Hyllarion Goore donderdag winteraanwinst nummer vijf voor. Daarmee blijkt de honger van de Buffalo's evenwel nog altijd niet gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er nog steeds werk aan de winkel in de Planet Group Arena.

Nochtans haalden de Gentenaren behalve Goore, die vooral als een toekomstgerichte transfer wordt aanzien, eerder ook al Dante Vanzeir in huis. Toch lijkt nog een spits door de blessure van Max Dean en tegenvallende prestaties van Andri Gudjohnsen geen overbodige luxe. Zeker nu interimcoach Danijel Milicevic wil omschakelen naar een systeem met twee speerpunten.

LEES OOK: 'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

Cruz niet naar Gent

Sportief Manager Arnar Vidarsson speelde recent dan ook reeds open kaart over de prioriteiten op zijn shortlist door onverbloemd te stellen dat hij diep in de punt met drie targets tegelijk in de weer was. De dossiers van Vanzeir en Goore werden ondertussen dus al succesvol afgerond, maar in het geval van Rwan Cruz dreigen de Buffalo's nu toch achter het net te vissen.

"AA Gent kan een kruis maken over de komst van de 23-jarige Braziliaan van Ludogorets", meldt Het Nieuwsblad. Cruz zou op weg terug zijn naar zijn thuisland, waar Botafogo hem wil inlijven. Dat wordt ook bevestigd door lokale media. "De deal is nog niet rond, maar zowel de club als de speler zijn optimistisch", zouden de onderhandelingen snel een akkoord opleveren.

Vidarsson aan zet

Pech dus voor AA Gent, waar Cruz nog volgens HNB wel degelijk bovenaan de verlanglijst stond. Alleen bleek zijn prijskaartje van zeven miljoen geen spek voor de bek van de Buffalo's, die daarom wel voorbereid waren op een teleurstelling. "Van bij aanvang bleek het moeilijk te realiseren, vooral financieel. Nog voor het afscheid van Wouter Vrancken leek het al onmogelijk."

"Vandaar dat ook andere opties worden bekeken. Bedoeling is nog steeds om een extra aanvaller te halen", besluit de krant. Benieuwd dus welke andere ijzers Vidarsson, die zelf nog eens uitdrukkelijk herhaalde dat zijn huiswerk in januari nog niet af is, nog allemaal in het vuur heeft. Het beloven alvast nog drukke dagen te worden in de Planet Group Arena. Wordt vervolgd.

Denkt u dat Cruz de moeite waard was?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

27
27
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

61
61
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

117
117
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

114
114
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

199
199
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

263
263
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

569
569
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

305
305
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

578
578
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws