'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

door
'AA Gent vangt bot: Vidarsson mag toptarget schrappen'

AA Gent stelde met Hyllarion Goore donderdag winteraanwinst nummer vijf voor. Daarmee blijkt de honger van de Buffalo's evenwel nog altijd niet gestild. Vooral in het offensief compartiment blijft er nog steeds werk aan de winkel in de Planet Group Arena.

Nochtans haalden de Gentenaren behalve Goore, die vooral als een toekomstgerichte transfer wordt aanzien, eerder ook al Dante Vanzeir in huis. Toch lijkt nog een spits door de blessure van Max Dean en tegenvallende prestaties van Andri Gudjohnsen geen overbodige luxe. Zeker nu interimcoach Danijel Milicevic wil omschakelen naar een systeem met twee speerpunten.

LEES OOK: 'KAA Gent zwaar geraakt: forse transferklap'

Cruz niet naar Gent

Sportief Manager Arnar Vidarsson speelde recent dan ook reeds open kaart over de prioriteiten op zijn shortlist door onverbloemd te stellen dat hij diep in de punt met drie targets tegelijk in de weer was. De dossiers van Vanzeir en Goore werden ondertussen dus al succesvol afgerond, maar in het geval van Rwan Cruz dreigen de Buffalo's nu toch achter het net te vissen.

"AA Gent kan een kruis maken over de komst van de 23-jarige Braziliaan van Ludogorets", meldt Het Nieuwsblad. Cruz zou op weg terug zijn naar zijn thuisland, waar Botafogo hem wil inlijven. Dat wordt ook bevestigd door lokale media. "De deal is nog niet rond, maar zowel de club als de speler zijn optimistisch", zouden de onderhandelingen snel een akkoord opleveren.

Vidarsson aan zet

Pech dus voor AA Gent, waar Cruz nog volgens HNB wel degelijk bovenaan de verlanglijst stond. Alleen bleek zijn prijskaartje van zeven miljoen geen spek voor de bek van de Buffalo's, die daarom wel voorbereid waren op een teleurstelling. "Van bij aanvang bleek het moeilijk te realiseren, vooral financieel. Nog voor het afscheid van Wouter Vrancken leek het al onmogelijk."

"Vandaar dat ook andere opties worden bekeken. Bedoeling is nog steeds om een extra aanvaller te halen", besluit de krant. Benieuwd dus welke andere ijzers Vidarsson, die zelf nog eens uitdrukkelijk herhaalde dat zijn huiswerk in januari nog niet af is, nog allemaal in het vuur heeft. Het beloven alvast nog drukke dagen te worden in de Planet Group Arena. Wordt vervolgd.

🔥 Wat iedereen nu leest

Bom Jelle Vossen op barsten: “Dat doet super veel pijn”
Bom Jelle Vossen op barsten: “Dat doet super veel pijn”
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'

Denkt u dat Cruz de moeite waard was?

Meest recent

Kompany in de hel: Bayern gooit olie op het vuur

Het wordt heet onder de voeten van Vincent Kompany bij Bayern München. Ondanks de titel in de ...

33
33
Last-minute knaltransfer El Ouahdi? De Condé reageert

Zakaria El Ouahdi wordt al verschillende mercato’s met een knaltransfers in verband gebracht ...

60
60
Code rood bij Club Brugge: domper uit ziekenboeg

Club Brugge lijkt al met één been in de league phase van de Champions League te staan. ...

438
438
Opstellingen: Hasi en Fink hakken knopen door

Er staat een belangrijke avond voor de boeg voor het Belgische voetbal. KRC Genk en Anderlecht ...

81
81
'Grote verandering in het leven van Thibaut en Mishel'

Voor Thibaut Courtois is het een rustige zomer. De Rode Duivel bereidt zich met Real Madrid gewoon ...

31
31
'Schokkende ruildeal tussen City en Real Madrid'

Zowel bij Real Madrid als Manchester City vond er deze zomer een kleine revolutie plaats na een ...

191
191
'Cercle én Charleroi pakken nog uit met Franse aanwinsten'

Nog een dikke twee weken hebben de teams uit de Jupiler Pro League om zich te versterken en dus ...

64
64
'Shock bij Paars-Wit: 7 spelers pakken koffers'

Anderlecht staat voor een week van cruciaal belang, want het tweeluik tegen AEK Athene bepaalt de ...

722
722
Nieuwe dreun voor Trossard: Arsenal genadeloos

Vorig seizoen was Leandro Trossard meer dan eens een reddende engel voor Arsenal. De Rode Duivel was ...

116
116
Wat werd er van deze vergeten Anderlecht-helden?

RSC Anderlecht speelde in zijn bestaan zes keer tegen AEK Athene. Ze verloren geen enkele keer, dus ...

222
222
Genk balanceert op het randje: cruciale avond wacht

KRC Genk speelt vanavond tegen Lech Poznan. Een zeer belangrijk duel voor de Limburgers. Na best ...

131
131
Hasi krijgt volle laag: "Offert het DNA van Anderlecht op"

RSC Anderlecht staat voor een héél belangrijk tweeluik. Het moet AEK Athene ...

271
271
Goto koos voor STVV: "Zij toonden ook interesse"

Bij RSC Anderlecht hebben ze ondertussen al een karrenvracht aan buitenlandse spelers aan de Futures ...

142
142
De Bruyne betaalt zware prijs voor absurde Conte-ingreep

Romelu Lukaku ligt maanden in de lappenmand en Napoli zit zonder spits. Maar in plaats van de ...

386
386
Club Brugge versus Union SG: derde onderlinge transfer?

Bij Club Brugge investeerden ze al heel zwaar in nieuwe spelers. Toch lijkt het nog niet klaar te ...

451
451
Anderlecht in spanning: 'ontploffingsgevaar' bij aanwinst

RSC Anderlecht staat voor een enorm belangrijk tweeluik tegen AEK Athene. Na de vernedering tegen ...

281
281
Belghali geeft toe waarom hij Genk nooit écht zag zitten

Rafik Belghali leek deze zomer een topkandidaat om Zakaria El Ouahdi op te volgen bij KRC Genk. De ...

208
208
Bestuur Anderlecht legt mes op de keel bij Renard

Anderlecht staat voor een cruciaal tweeluik tegen AEK Athene. Het bereiken van de groepsfase in de ...

674
674
Bang hart bij Anderlecht: Hasi ziet nachtmerrie tegen AEK

Anderlecht staat voor twee cruciale duels tegen AEK Athene. Sportief én financieel hangt er ...

347
347
'Grote kuis in Gent: volgend slachtoffer Leko bekend'

AA Gent wist deze zomer al heel wat overtollige ballast te dumpen, maar de komende weken staat er ...

1110
1110
D-Day voor Club Brugge: 20 miljoen op het spel

Met een fraaie 1-3 zege in Glasgow nam Club Brugge dinsdag meteen een optie op de lucratieve League ...

889
889
Luxeproblemen bij Union: Pocognoli reageert

Het was de voorbije zomers telkens puzzelen voor Union met het vertrek van heel wat smaakmakers. Dat ...

131
131
Heynen reageert scherp na kritiek op Genk

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten pas in de play-offs ...

367
367
Ulderink schept duidelijkheid over vertrek bij Antwerp

Antwerp begon dit seizoen alweer met een nieuwe trainer. De Great Old schoof Stef Wils door naar de ...

189
189
Club Brugge balanceert op een bom met Tzolis

Club Brugge sloeg een monsterbod van 32 miljoen euro op Christos Tzolis af. De Griek blijft, het ...

1415
1415

Meer sportnieuws