11 namen: Club terug met Vanaken en Jutgla, De Bruyne start

207 stemmen
11 namen: Club terug met Vanaken en Jutgla, De Bruyne start

Om 21u wordt de laatste speeldag van de league phase van de Champions League afgetrapt en is het dus money time voor Club Brugge. De landskampioen moet op bezoek bij Manchester City voor een wedstrijd waar héél veel druk op staat.

Dat is vooral zo voor de Engelsen, die absoluut moeten winnen om nog de play-offs te halen. Club is dan weer helemaal zeker als het minstens een punt pakt, maar kan ook bij een nederlaag nog doorstoten. Het is dan wel afhankelijk van de uitslagen in de andere wedstrijden.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Hayen kiest voor gebruikelijke namen

Nicky Hayen roteerde vorig weekend stevig tegen KV Kortrijk, maar keert nu wel weer terug naar zijn beproefde recept. Zo kan hij weer rekenen op Hans Vanaken, die zaterdag nog ziek verstek moest laten gaan.

Verder kiest hij ook opnieuw voor Seys en De Cuyper op de backs, terwijl voorin Ferran Jutgla als diepe spits de voorkeur krijgt op Nilsson. Hij wordt bijgestaan door Talbi en Tzolis op de flanken.

De Bruyne start bij Man City

Manchester City moet het doen zonder aanwinsten Khusanov, Vitor Reis en Marmoush. Daardoor is er opnieuw plaats in de basiself voor Kevin De Bruyne, die vorig weekend nog op de bank zat. De Rode Duivel draagt ook de aanvoerdersband.

Achterin moet Stones dan weer starten, terwijl op de flanken Foden en Bernardo Silva de voorkeur krijgen. Savinho zit op de bank, Jérémy Doku is er door een blessure niet bij.

Wie zal winnen?

Meest recent

American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

12
12
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

44
44
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

36
36
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

35
35
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

96
96
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

89
89
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

90
90
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

79
79
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

111
111
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

95
95
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

172
172
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

229
229
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

546
546
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

181
181
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

497
497
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

881
881
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

384
384
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

722
722
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

621
621
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

21
21
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187

Meer sportnieuws