Voorzitter Lokeren-Temse oordeelt over terugkeer Nainggolan

door
Voorzitter Lokeren-Temse oordeelt over terugkeer Nainggolan

Rond Radja Nainggolan is het nooit stil, zoals in de voorbije dagen nog maar eens bleek. De ex-Rode Duivel werd maandag opgepakt en ondervraagd in het kader van een grootschalig onderzoek naar de invoer van drugs via de haven van Antwerpen.

Na een nachtje in de cel is de 36-jarige middenvelder intussen wel weer op vrije voeten, maar hij is wel in verdenking gesteld van het lidmaatschap van een criminele organisatie. Dat nieuws sloeg uiteraard ook in als een bom bij Lokeren-Temse.

LEES OOK: Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

Lokeren-Temse blijft Nainggolan steunen

Nainggolan had pas vorige week zijn handtekening gezet op Daknam en debuteerde vorig weekend met een fraai Olympisch doelpunt, maar kwam dus meteen in opspraak. Woensdag maakte hij wel gewoon weer zijn opwachting op training.

Bij Lokeren-Temse blijven ze immers achter hun speler staan. "Dat heb ik nog geen seconde gehad. Ik ben zeer gelukkig dat hij hier is en ik steun hem voor de volle honderd procent", aldus voorzitter Hans Van Duysen bij VTM Nieuws. "Ik denk dat het dossier intussen al afgezwakt is in vergelijking met wat er in eerste instantie in de media verscheen."

Nainggolan toont zich veerkrachtig

Volgens zijn advocaten heeft het parket Nainggolan immers geen enkele vraag gesteld over drugshandel. Wel zou hij in het dossier opgedoken zijn doordat hij tienduizenden euro's gegeven had aan één van de andere verdachten, een kennis van Nainggolan en een notoir crimineel.

Van Duysen had ook een gesprek met Nainggolan over wat er allemaal gebeurd is. "Ik heb hem gevraagd hoe het verlopen is en vooral hoe het met hem gaat, want voor hem is het ook niet alledaags wat er gebeurd is. Maar hij is veerkrachtig. Ik heb een goeie Radja gezien, die er weer met volle goesting tegenaan wil gaan", klonk het echter.

Moet Lokeren hem blijven steunen?

Meest recent

Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

20
20
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

19
19
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

180
180
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

38
38
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

126
126
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

384
384
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

129
129
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

632
632
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

394
394
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

332
332
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

508
508
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

61
61
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

503
503
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

384
384
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

263
263
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

314
314
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

99
99
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

719
719
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

268
268
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

523
523
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

766
766
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

218
218
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

448
448
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

199
199

Meer sportnieuws