'Antwerp moet belangrijke pion missen in cruciaal tweeluik'

331 stemmen
'Antwerp moet belangrijke pion missen in cruciaal tweeluik'

Antwerp raakte vorige vrijdag niet verder dan een teleurstellend gelijkspel op Stayen, waardoor het in het klassement ook wegzakte naar de vijfde plaats. Er is bovendien nog meer slecht nieuws voor de Great Old.

Ze beëindigden de match immers ook met tien nadat Jairo Riedewald in blessuretijd nog een rode kaart pakte. De Nederlander deelde een slag uit in het gezicht van STVV-verdediger Belaïd en mocht gaan douchen.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Twee speeldagen schorsing voor Riedewald

Riedewald moest dinsdag voor het Disciplinair Comité verschijnen en Het Nieuwsblad weet dat hij een schorsing van twee speeldagen effectief en één voorwaardelijk opgelegd kreeg. Dat is enigszins een meevaller, want het Bondsparket had drie matchen geëist.

Het Comité hield echter rekening met het blanco strafblad van Riedewald en de verdediging van Antwerp dat de slag geen hoge intensiteit had. Daardoor werd de straf dus een klein beetje verlicht.

Niet tegen Club Brugge en Anderlecht

Maar toch is de schorsing van Riedewald slecht nieuws voor Antwerp. Het zal zijn basispion immers moeten missen in de volgende twee wedstrijden en dat zijn kleppers. Zondag komt Club Brugge op bezoek op de Bosuil en daarna volgt op donderdag de terugmatch tegen Anderlecht in de beker.

Antwerp kan wel nog in beroep, maar het lijkt er toch sterk op dat ze dan niet op Riedewald zullen kunnen rekenen. Zo wordt het nog maar eens puzzelen voor Jonas De Roeck in zijn defensie.

Vind je dat een terechte straf?

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

13
13
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

16
16
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

186
186
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

253
253
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

203
203
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

227
227
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

226
226
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

33
33
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

197
197
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

218
218
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

30
30
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

33
33
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

78
78
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

127
127
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

188
188
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

851
851
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

173
173
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

230
230
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

212
212
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

205
205
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

298
298
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

54
54
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

206
206

Meer sportnieuws