'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

1523 stemmen
'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

Dante Vanzeir vierde afgelopen weekend zijn debuut bij AA Gent, al bleek tegen OH Leuven dat de Buffalo's voorin nog wat meer slagkracht kunnen gebruiken. Toch hoopt men in de Planet Group Arena net om in januari nog afscheid te nemen van twee aanvallende pionnen, terwijl een product van eigen kweek dan weer op post moet blijven.

Het Laatste Nieuws benadrukt nogmaals dat Archie Brown en Omri Gandelman in de etalage staan. Nochtans behoren zij allebei tot de sterkhouders in Gent. Zo verscheen Brown tot zondag, toen hij omwille van een schorsing op de strafbank zat, dit seizoen al in iedere competitiewedstrijd aan de aftrap. Toch hoopt AA Gent dus te cashen op de aanvallend ingestelde linksachter.

LEES OOK: Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Brown & Gandelman out

De marktwaarde van Brown, die nog tot medio 2027 vastligt, wordt alvast op een achttal miljoen geschat. Bovendien passeerde zijn naam de afgelopen maanden geregeld in de geruchtenmolen, al lijkt de interesse in de 22-jarige Engelsman intussen wat bekoeld. Afwachten dus of de Buffalo's, die anderhalf jaar geleden zelf vier miljoen op tafel legden, ergens een lucratieve deal vinden.

Hetzelfde geldt voor Gandelman, dit seizoen clubtopschutter met 11 doelpunten en tevens al goed voor vijf assists. Toch kan de 24-jarige Israëliër, destijds op voorspraak van Hein Vanhaezebrouck voor ruim twee miljoen in huis gehaald, niet iedereen overtuigen. Nadat zijn vormcurve al een tijdje in dalende lijn ging, deed Gandelman de voorbije twee matchen slechts dienst als invaller.

Gent gelooft in De Vlieger

Misschien is het moment dus wel aangebroken om de vlotscorende middenvelder, die eveneens tot 2027 vastligt en een zestal miljoen waard zou zijn, van de hand te doen. Ook in zijn geval lijkt er voorlopig evenwel weinig te bewegen. Sam Baro en co hopen naar verluidt dat daar snel verandering in komt om zo het budget voor een extra spits eventueel nog gevoelig omhoog te krikken.

Wie de kassa al zeker niet zal spijzen is Tibe De Vlieger. De 19-jarige middenvelder kan volgens Het Nieuwsblad op concrete interesse van La Louvière rekenen, maar de razend ambitieuze tweedeklasser kwam van een kale reis thuis. Hoewel hij in deze jaargang nog maar acht keer in actie kwam voor de hoofdmacht zouden de Gentenaren de komende maanden rekenen op De Vlieger.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

8
8
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

42
42
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

108
108
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

31
31
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

21
21
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

422
422
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

342
342
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

57
57
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

129
129
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

255
255
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

136
136
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

175
175
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

74
74
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

538
538
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

250
250
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

319
319
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1084
1084
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

350
350

Meer sportnieuws