'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

door
'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

Dante Vanzeir vierde afgelopen weekend zijn debuut bij AA Gent, al bleek tegen OH Leuven dat de Buffalo's voorin nog wat meer slagkracht kunnen gebruiken. Toch hoopt men in de Planet Group Arena net om in januari nog afscheid te nemen van twee aanvallende pionnen, terwijl een product van eigen kweek dan weer op post moet blijven.

Het Laatste Nieuws benadrukt nogmaals dat Archie Brown en Omri Gandelman in de etalage staan. Nochtans behoren zij allebei tot de sterkhouders in Gent. Zo verscheen Brown tot zondag, toen hij omwille van een schorsing op de strafbank zat, dit seizoen al in iedere competitiewedstrijd aan de aftrap. Toch hoopt AA Gent dus te cashen op de aanvallend ingestelde linksachter.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Brown & Gandelman out

De marktwaarde van Brown, die nog tot medio 2027 vastligt, wordt alvast op een achttal miljoen geschat. Bovendien passeerde zijn naam de afgelopen maanden geregeld in de geruchtenmolen, al lijkt de interesse in de 22-jarige Engelsman intussen wat bekoeld. Afwachten dus of de Buffalo's, die anderhalf jaar geleden zelf vier miljoen op tafel legden, ergens een lucratieve deal vinden.

Hetzelfde geldt voor Gandelman, dit seizoen clubtopschutter met 11 doelpunten en tevens al goed voor vijf assists. Toch kan de 24-jarige Israëliër, destijds op voorspraak van Hein Vanhaezebrouck voor ruim twee miljoen in huis gehaald, niet iedereen overtuigen. Nadat zijn vormcurve al een tijdje in dalende lijn ging, deed Gandelman de voorbije twee matchen slechts dienst als invaller.

Gent gelooft in De Vlieger

Misschien is het moment dus wel aangebroken om de vlotscorende middenvelder, die eveneens tot 2027 vastligt en een zestal miljoen waard zou zijn, van de hand te doen. Ook in zijn geval lijkt er voorlopig evenwel weinig te bewegen. Sam Baro en co hopen naar verluidt dat daar snel verandering in komt om zo het budget voor een extra spits eventueel nog gevoelig omhoog te krikken.

Wie de kassa al zeker niet zal spijzen is Tibe De Vlieger. De 19-jarige middenvelder kan volgens Het Nieuwsblad op concrete interesse van La Louvière rekenen, maar de razend ambitieuze tweedeklasser kwam van een kale reis thuis. Hoewel hij in deze jaargang nog maar acht keer in actie kwam voor de hoofdmacht zouden de Gentenaren de komende maanden rekenen op De Vlieger.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

100
100
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

107
107
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

70
70
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

140
140
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

91
91
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1271
1271
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

66
66
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

185
185
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

376
376
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

365
365
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

79
79
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws