'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

door
'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

Dante Vanzeir vierde afgelopen weekend zijn debuut bij AA Gent, al bleek tegen OH Leuven dat de Buffalo's voorin nog wat meer slagkracht kunnen gebruiken. Toch hoopt men in de Planet Group Arena net om in januari nog afscheid te nemen van twee aanvallende pionnen, terwijl een product van eigen kweek dan weer op post moet blijven.

Het Laatste Nieuws benadrukt nogmaals dat Archie Brown en Omri Gandelman in de etalage staan. Nochtans behoren zij allebei tot de sterkhouders in Gent. Zo verscheen Brown tot zondag, toen hij omwille van een schorsing op de strafbank zat, dit seizoen al in iedere competitiewedstrijd aan de aftrap. Toch hoopt AA Gent dus te cashen op de aanvallend ingestelde linksachter.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Brown & Gandelman out

De marktwaarde van Brown, die nog tot medio 2027 vastligt, wordt alvast op een achttal miljoen geschat. Bovendien passeerde zijn naam de afgelopen maanden geregeld in de geruchtenmolen, al lijkt de interesse in de 22-jarige Engelsman intussen wat bekoeld. Afwachten dus of de Buffalo's, die anderhalf jaar geleden zelf vier miljoen op tafel legden, ergens een lucratieve deal vinden.

Hetzelfde geldt voor Gandelman, dit seizoen clubtopschutter met 11 doelpunten en tevens al goed voor vijf assists. Toch kan de 24-jarige Israëliër, destijds op voorspraak van Hein Vanhaezebrouck voor ruim twee miljoen in huis gehaald, niet iedereen overtuigen. Nadat zijn vormcurve al een tijdje in dalende lijn ging, deed Gandelman de voorbije twee matchen slechts dienst als invaller.

Gent gelooft in De Vlieger

Misschien is het moment dus wel aangebroken om de vlotscorende middenvelder, die eveneens tot 2027 vastligt en een zestal miljoen waard zou zijn, van de hand te doen. Ook in zijn geval lijkt er voorlopig evenwel weinig te bewegen. Sam Baro en co hopen naar verluidt dat daar snel verandering in komt om zo het budget voor een extra spits eventueel nog gevoelig omhoog te krikken.

Wie de kassa al zeker niet zal spijzen is Tibe De Vlieger. De 19-jarige middenvelder kan volgens Het Nieuwsblad op concrete interesse van La Louvière rekenen, maar de razend ambitieuze tweedeklasser kwam van een kale reis thuis. Hoewel hij in deze jaargang nog maar acht keer in actie kwam voor de hoofdmacht zouden de Gentenaren de komende maanden rekenen op De Vlieger.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

33
33
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

25
25
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

59
59
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

54
54
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

66
66
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

282
282
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

66
66
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

253
253
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

164
164
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

88
88
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

176
176
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

289
289
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

167
167
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

490
490
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

321
321
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

177
177
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

280
280
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

82
82
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

59
59
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

86
86
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

834
834
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

164
164
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

500
500
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

359
359

Meer sportnieuws