'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

door
'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

Dante Vanzeir vierde afgelopen weekend zijn debuut bij AA Gent, al bleek tegen OH Leuven dat de Buffalo's voorin nog wat meer slagkracht kunnen gebruiken. Toch hoopt men in de Planet Group Arena net om in januari nog afscheid te nemen van twee aanvallende pionnen, terwijl een product van eigen kweek dan weer op post moet blijven.

Het Laatste Nieuws benadrukt nogmaals dat Archie Brown en Omri Gandelman in de etalage staan. Nochtans behoren zij allebei tot de sterkhouders in Gent. Zo verscheen Brown tot zondag, toen hij omwille van een schorsing op de strafbank zat, dit seizoen al in iedere competitiewedstrijd aan de aftrap. Toch hoopt AA Gent dus te cashen op de aanvallend ingestelde linksachter.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Brown & Gandelman out

De marktwaarde van Brown, die nog tot medio 2027 vastligt, wordt alvast op een achttal miljoen geschat. Bovendien passeerde zijn naam de afgelopen maanden geregeld in de geruchtenmolen, al lijkt de interesse in de 22-jarige Engelsman intussen wat bekoeld. Afwachten dus of de Buffalo's, die anderhalf jaar geleden zelf vier miljoen op tafel legden, ergens een lucratieve deal vinden.

Hetzelfde geldt voor Gandelman, dit seizoen clubtopschutter met 11 doelpunten en tevens al goed voor vijf assists. Toch kan de 24-jarige Israëliër, destijds op voorspraak van Hein Vanhaezebrouck voor ruim twee miljoen in huis gehaald, niet iedereen overtuigen. Nadat zijn vormcurve al een tijdje in dalende lijn ging, deed Gandelman de voorbije twee matchen slechts dienst als invaller.

Gent gelooft in De Vlieger

Misschien is het moment dus wel aangebroken om de vlotscorende middenvelder, die eveneens tot 2027 vastligt en een zestal miljoen waard zou zijn, van de hand te doen. Ook in zijn geval lijkt er voorlopig evenwel weinig te bewegen. Sam Baro en co hopen naar verluidt dat daar snel verandering in komt om zo het budget voor een extra spits eventueel nog gevoelig omhoog te krikken.

Wie de kassa al zeker niet zal spijzen is Tibe De Vlieger. De 19-jarige middenvelder kan volgens Het Nieuwsblad op concrete interesse van La Louvière rekenen, maar de razend ambitieuze tweedeklasser kwam van een kale reis thuis. Hoewel hij in deze jaargang nog maar acht keer in actie kwam voor de hoofdmacht zouden de Gentenaren de komende maanden rekenen op De Vlieger.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

6
6
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

27
27
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

52
52
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

35
35
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

178
178
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

26
26
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

100
100
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

197
197
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

107
107
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

125
125
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

212
212
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

84
84
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

298
298
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

540
540
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

117
117
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

302
302
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

198
198
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

345
345
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

428
428
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

81
81
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

880
880
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0

Meer sportnieuws