'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

door
'Trio op weg naar uitgang? AA Gent hakt knopen door'

Dante Vanzeir vierde afgelopen weekend zijn debuut bij AA Gent, al bleek tegen OH Leuven dat de Buffalo's voorin nog wat meer slagkracht kunnen gebruiken. Toch hoopt men in de Planet Group Arena net om in januari nog afscheid te nemen van twee aanvallende pionnen, terwijl een product van eigen kweek dan weer op post moet blijven.

Het Laatste Nieuws benadrukt nogmaals dat Archie Brown en Omri Gandelman in de etalage staan. Nochtans behoren zij allebei tot de sterkhouders in Gent. Zo verscheen Brown tot zondag, toen hij omwille van een schorsing op de strafbank zat, dit seizoen al in iedere competitiewedstrijd aan de aftrap. Toch hoopt AA Gent dus te cashen op de aanvallend ingestelde linksachter.

LEES OOK: Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Brown & Gandelman out

De marktwaarde van Brown, die nog tot medio 2027 vastligt, wordt alvast op een achttal miljoen geschat. Bovendien passeerde zijn naam de afgelopen maanden geregeld in de geruchtenmolen, al lijkt de interesse in de 22-jarige Engelsman intussen wat bekoeld. Afwachten dus of de Buffalo's, die anderhalf jaar geleden zelf vier miljoen op tafel legden, ergens een lucratieve deal vinden.

Hetzelfde geldt voor Gandelman, dit seizoen clubtopschutter met 11 doelpunten en tevens al goed voor vijf assists. Toch kan de 24-jarige Israëliër, destijds op voorspraak van Hein Vanhaezebrouck voor ruim twee miljoen in huis gehaald, niet iedereen overtuigen. Nadat zijn vormcurve al een tijdje in dalende lijn ging, deed Gandelman de voorbije twee matchen slechts dienst als invaller.

Gent gelooft in De Vlieger

Misschien is het moment dus wel aangebroken om de vlotscorende middenvelder, die eveneens tot 2027 vastligt en een zestal miljoen waard zou zijn, van de hand te doen. Ook in zijn geval lijkt er voorlopig evenwel weinig te bewegen. Sam Baro en co hopen naar verluidt dat daar snel verandering in komt om zo het budget voor een extra spits eventueel nog gevoelig omhoog te krikken.

Wie de kassa al zeker niet zal spijzen is Tibe De Vlieger. De 19-jarige middenvelder kan volgens Het Nieuwsblad op concrete interesse van La Louvière rekenen, maar de razend ambitieuze tweedeklasser kwam van een kale reis thuis. Hoewel hij in deze jaargang nog maar acht keer in actie kwam voor de hoofdmacht zouden de Gentenaren de komende maanden rekenen op De Vlieger.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

53
53
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

49
49
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

67
67
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

81
81
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

100
100
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

194
194
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

126
126
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

153
153
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

232
232
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

224
224
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

401
401
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

109
109
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

653
653
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

319
319
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

503
503
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

429
429
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

438
438
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws