'Renard op dreef: Anderlecht stunt met Belgisch toptalent’

door
'Renard op dreef: Anderlecht stunt met Belgisch toptalent’

RSC Anderlecht en Olivier Renard gaan hard op de wintermercato, maar zijn nog niet klaar. Volgens Spaanse journalist Fernando Serrano wil Paars-Wit stunten met de komst van Belgisch toptalent Stanis Idumbo.

Idumbo is een jeugdproduct van Club Brugge en KAA Gent en ging vervolgens naar Ajax. In de winter van 2024 nam Sevilla de Belgische jeugdinternational over. Daar is de ploegmakker van Rode Duivel Dodi Lukebakio vooral reservespeler. Anderlecht wil daar verandering in brengen.

LEES OOK: Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Uitleenbeurt

Anderlecht hoopt te kunnen profiteren van de goede relatie met Sevilla. Eerder deed Paars-Wit al zaken met de Spaanse club in verband met Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Renard is op het slot van de wintermercato nog op zoek naar creatieve versterking en ziet in Idumbo de ideale aanwinst.

Anderlecht verstuurde een bod richting Sevilla. Het zou over een uitleenbeurt zonder aankoopoptie gaan. Dit seizoen kwam de aanvallende middenvelder annex vleugelspeler acht competitiewedstrijden in actie en daarin wist hij één keer te scoren. De 19-jarige Belgische Congolees hoopt op een definitieve doorbraak op het hoogste niveau.

Ferme stunt

Idumbo wordt gezien als een groot talent en de polyvalente middenvelder doorliep alle nationale jeugdreeksen van België. Bij RSC Anderlecht krijgt hij mogelijk meer speelminuten dan in Spanje. Bij Sevilla loopt zijn contract nog tot juni 2028 door met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Renard hoopt te stunten met de komst van het toptalent.

Zou jij Idumbo graag bij Anderlecht zien?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

126
126
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

64
64
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

156
156
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

256
256
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

80
80
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

151
151
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

485
485
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

116
116
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

404
404
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws