‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

door
‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

Colin Coosemans moest afgelopen speeldag verstek geven in de Jupiler Pro League. De nummer 1 van RSC Anderlecht kampt met een blessure en Mads Kikkenborg was zijn vervanger. Coach David Hubert hoopte Coosemans er weer bij te hebben voor de Europese confrontatie tegen Hoffenheim.

Coosemans is dit seizoen één van de steunpilaren van RSC Anderlecht en de nummer 1 onder Hubert. Vervanger Kikkenborg deed het niet onaardig tegen KV Mechelen, maar bij Paars-Wit hoopten ze toch op een terugkeer van Coosemans. Volgens La Dernière Heure werd de knoop nu definitief doorgehakt.

LEES OOK: Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Ernst blessure bekend

Coosemans kampt met een hamstringblessure en Anderlecht lijkt geen risico’s te willen nemen met de doelman. De Deen Kikkenborg zal daarom in de Europa League-wedstrijd tegen het Duitse Hoffenheim onder de lat staan. Er wordt voorzichtig omgesprongen met Coosemans en zijn situatie zal week per week geanalyseerd worden.

Naast de afwezigheid van Coosemans zal Anderlecht het ook zonder aanvalsleider Kasper Dolberg moeten doen. De Deense spits ligt waarschijnlijk nog enkele weken in de lappenmand. Een flinke aderlating voor Hubert en Anderlecht. Paars-Wit neemt het donderdag op in de belangrijke Europese clash tegen Hoffenheim.

Tegen KAA Gent?

Het is dus ook nog niet duidelijk of Coosemans kan terugkeren in de topper tegen KAA Gent. Komende speeldag van de Jupiler Pro League neemt Anderlecht het op tegen de Buffalo’s. Ondertussen krijgt Kikkenborg volledig zijn kans. De Deen zal op 25-jarige leeftijd zijn debuut maken in de Europa League.

Denk jij dat Anderlecht de top 8 in de Europa League zal halen?

Meest recent

Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

1
1
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

36
36
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

25
25
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

41
41
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

191
191
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

87
87
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

135
135
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

43
43
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

59
59
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

334
334
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

149
149
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

703
703
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

144
144
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

81
81
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

231
231
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

88
88
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

411
411
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

243
243
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

71
71
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

242
242
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

190
190
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

136
136
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

222
222

Meer sportnieuws