‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

door
‘Anderlecht en Hubert hakken knoop door over Coosemans’

Colin Coosemans moest afgelopen speeldag verstek geven in de Jupiler Pro League. De nummer 1 van RSC Anderlecht kampt met een blessure en Mads Kikkenborg was zijn vervanger. Coach David Hubert hoopte Coosemans er weer bij te hebben voor de Europese confrontatie tegen Hoffenheim.

Coosemans is dit seizoen één van de steunpilaren van RSC Anderlecht en de nummer 1 onder Hubert. Vervanger Kikkenborg deed het niet onaardig tegen KV Mechelen, maar bij Paars-Wit hoopten ze toch op een terugkeer van Coosemans. Volgens La Dernière Heure werd de knoop nu definitief doorgehakt.

LEES OOK: Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Ernst blessure bekend

Coosemans kampt met een hamstringblessure en Anderlecht lijkt geen risico’s te willen nemen met de doelman. De Deen Kikkenborg zal daarom in de Europa League-wedstrijd tegen het Duitse Hoffenheim onder de lat staan. Er wordt voorzichtig omgesprongen met Coosemans en zijn situatie zal week per week geanalyseerd worden.

Naast de afwezigheid van Coosemans zal Anderlecht het ook zonder aanvalsleider Kasper Dolberg moeten doen. De Deense spits ligt waarschijnlijk nog enkele weken in de lappenmand. Een flinke aderlating voor Hubert en Anderlecht. Paars-Wit neemt het donderdag op in de belangrijke Europese clash tegen Hoffenheim.

Tegen KAA Gent?

Het is dus ook nog niet duidelijk of Coosemans kan terugkeren in de topper tegen KAA Gent. Komende speeldag van de Jupiler Pro League neemt Anderlecht het op tegen de Buffalo’s. Ondertussen krijgt Kikkenborg volledig zijn kans. De Deen zal op 25-jarige leeftijd zijn debuut maken in de Europa League.

Denk jij dat Anderlecht de top 8 in de Europa League zal halen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

49
49
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

36
36
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

55
55
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

62
62
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

52
52
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

94
94
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

107
107
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

284
284
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

294
294
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

406
406
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

195
195
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

91
91
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

286
286
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

423
423
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

241
241
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws