‘Club en Standard balen: toptalent verbaast en kiest CPL'

door
‘Club en Standard balen: toptalent verbaast en kiest CPL'

Er loopt veel talent rond op de Belgische velden en er wordt ook meer en meer de kaart van de jeugd getrokken. Lucas Noubi maakte al op piepjonge leeftijd zijn debuut voor Standard Luik en de 20-jarige Belgische jeugdinternational wordt gezien als een toptalent. Afgelopen zomermercato lag Club Brugge nog op de loer, maar nu is er een straffe wending op komst.

Noubi zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af bij Standard en onder meer Club Brugge hoopte daar van te profiteren. Coach Ivan Leko schoof de talentvolle verdediger volledig opzij en het jeugdproduct van Moeskroen leek naar de Belgische top te trekken. Een paar maanden later is de situatie plots anders.

CPL-club stunt

Noubi heeft een marktwaarde van 2,5 miljoen euro en Standard zal zich voor het hoofd slaan dat het de jackpot niet zal vangen voor de centrale verdediger. Volgens journalist Sacha Tavolieri staat het toptalent nu op het punt om bij Challenger Pro League-club RWDM te tekenen. De Brusselse club zou inmiddels de laatste details aan het afronden zijn om zijn komst te officialiseren.

Noubi kwam dit seizoen twee wedstrijden in actie in de Jupiler Pro League en maakte ook minuten bij SL16 in Eerste Nationale. De verdediger wil echter definitief doorbreken op het hoogste niveau. Een stap naar Club Brugge was afgelopen zomer een mogelijkheid, maar ook daar is er veel concurrentie. Bij RWDM heeft Noubi meer kansen op speelminuten.

Belgisch talent

Noubi is een Belgische jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent. De verdediger kan ook voor Kameroen kiezen, maar doorliep alle nationale jeugdselecties van België. In het buitenland werden Duitse tweedeklassers Hamburger SV en SV Darmstadt genoemd, maar het is aldus RWDM die zal stunten met de komst van het Belgische talent.

JOUW MENING TELT:
Een goede keuze van Lucas Noubi?

Meest recent

Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

0
0
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

133
133
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

41
41
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

76
76
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

227
227
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

304
304
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

158
158
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

216
216
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

292
292
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

750
750
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

426
426
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

114
114
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1168
1168
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

226
226
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

539
539
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

916
916
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

166
166
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

743
743
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

128
128
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

84
84
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

586
586
Miljoenenwinst voor Frank Rijkaard: Eén slimme investering

Frank Rijkaard is nog steeds een ronkende naam in de voetbalwereld. De Nederlander kende een ...

118
118
'Karel Geraerts heeft verrassende nieuwe club beet'

Het Europese seizoen in het clubvoetbal zit erop, de voorbereiding op de komende jaargang gaat ...

314
314
'Sportief directeur gecharmeerd: Napoli wil toeslaan bij Club'

Club Brugge KV beleefde tot dusver een redelijk rustige transferzomer, maar daar komt in de volgende ...

466
466
"Heel zwaar voor hem" - trio in problemen bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben het eerste luik van hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 achter de rug. ...

638
638

Meer sportnieuws