Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht heeft weinig tijd om na te genieten van de zege tegen KV Mechelen, want donderdag komt Hoffenheim al over de vloer in het Lotto Park. Paars-Wit hoopt zich dan bij de top acht in de Europa League te scharen. Helaas voor David Hubert zal hij het voor dat cruciale duel mogelijk zonder een aantal sleutelfiguren moeten stellen.

Mario Stroeykens is terug van weggeweest, maar dat betekent niet dat de ziekenboeg in Neerpede stilaan leegstroomt. Zo liggen Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog altijd in de lappenmand, terwijl de voorbije weken ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg ontbraken. Tot overmaat van ramp moest Colin Coosemans eveneens verstek geven.

LEES OOK: 'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

RSCA schuwt risico's

Hoewel zijn vervanger Mads Kikkenborg een prima indruk maakte kruist Hubert zijn vingers dat zijn doelman tijdig opgelapt geraakt, al valt dat voorlopig nog af te wachten. Ook volgens La Dernière Heure valt het sterk te betwijfelen dat Coosemans, die sukkelt met de hamstrings, zijn plaats onder de lat tegen de Duitsers al opnieuw kan innemen.

Achter de naam van Edozie en vooral Dolberg staat er bovendien ook nog steeds een vraagteken. "Dolberg zijn herstel van een voetblessure duurt wat langer dan eerst gedacht. Zijn afwezigheid tegen Hoffenheim werd nog niet bevestigd, maar momenteel lijkt hij wel nog wat langer aan de kant te zullen blijven", klinkt het onheilspellend in de krant.

Goed nieuws N'Diaye

"Het seizoen duurt lang en de medische staf adviseert de Deense spits om geen enkel risico te nemen op een terugval. Het feit dat aan Keisuke Goto gevraagd werd om tot en met donderdag bij de A-kern te blijven, bevestigt deze theorie", luidt het nog. Benieuwd of de Japanner ook in Europa de voorkeur krijgt op Luis Vazquez diep in de punt.

Tot slot viel er ook goed nieuws te rapen, want bij Moussa N'Diaye zou de schade meevallen. "Hij verdraaide zijn enkel. Meer info volgt de komende dagen, maar maandag werd niks ernstigs opgemerkt. De eerste voorspellingen zijn positief," luidt het over de linksback. Hubert, die sowieso al niet kan rekenen op de winteraanwinsten, duimt mee.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

10
10
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

11
11
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

42
42
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

92
92
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

46
46
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

111
111
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

117
117
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

286
286
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

289
289
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

134
134
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

108
108
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

201
201
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

68
68
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

367
367
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

114
114
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

395
395
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

170
170
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

270
270
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

656
656
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

215
215
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

349
349
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

424
424
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

910
910

Meer sportnieuws