Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht heeft weinig tijd om na te genieten van de zege tegen KV Mechelen, want donderdag komt Hoffenheim al over de vloer in het Lotto Park. Paars-Wit hoopt zich dan bij de top acht in de Europa League te scharen. Helaas voor David Hubert zal hij het voor dat cruciale duel mogelijk zonder een aantal sleutelfiguren moeten stellen.

Mario Stroeykens is terug van weggeweest, maar dat betekent niet dat de ziekenboeg in Neerpede stilaan leegstroomt. Zo liggen Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog altijd in de lappenmand, terwijl de voorbije weken ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg ontbraken. Tot overmaat van ramp moest Colin Coosemans eveneens verstek geven.

LEES OOK: Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSCA schuwt risico's

Hoewel zijn vervanger Mads Kikkenborg een prima indruk maakte kruist Hubert zijn vingers dat zijn doelman tijdig opgelapt geraakt, al valt dat voorlopig nog af te wachten. Ook volgens La Dernière Heure valt het sterk te betwijfelen dat Coosemans, die sukkelt met de hamstrings, zijn plaats onder de lat tegen de Duitsers al opnieuw kan innemen.

Achter de naam van Edozie en vooral Dolberg staat er bovendien ook nog steeds een vraagteken. "Dolberg zijn herstel van een voetblessure duurt wat langer dan eerst gedacht. Zijn afwezigheid tegen Hoffenheim werd nog niet bevestigd, maar momenteel lijkt hij wel nog wat langer aan de kant te zullen blijven", klinkt het onheilspellend in de krant.

Goed nieuws N'Diaye

"Het seizoen duurt lang en de medische staf adviseert de Deense spits om geen enkel risico te nemen op een terugval. Het feit dat aan Keisuke Goto gevraagd werd om tot en met donderdag bij de A-kern te blijven, bevestigt deze theorie", luidt het nog. Benieuwd of de Japanner ook in Europa de voorkeur krijgt op Luis Vazquez diep in de punt.

Tot slot viel er ook goed nieuws te rapen, want bij Moussa N'Diaye zou de schade meevallen. "Hij verdraaide zijn enkel. Meer info volgt de komende dagen, maar maandag werd niks ernstigs opgemerkt. De eerste voorspellingen zijn positief," luidt het over de linksback. Hubert, die sowieso al niet kan rekenen op de winteraanwinsten, duimt mee.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

20
20
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

20
20
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

335
335
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

96
96
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

243
243
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

166
166
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

145
145
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

475
475
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

117
117
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

195
195
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

116
116
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

69
69
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

176
176
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

524
524
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

260
260
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

787
787
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

110
110
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

480
480
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

813
813
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

279
279
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

986
986
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

186
186
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

286
286
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

348
348

Meer sportnieuws