Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht heeft weinig tijd om na te genieten van de zege tegen KV Mechelen, want donderdag komt Hoffenheim al over de vloer in het Lotto Park. Paars-Wit hoopt zich dan bij de top acht in de Europa League te scharen. Helaas voor David Hubert zal hij het voor dat cruciale duel mogelijk zonder een aantal sleutelfiguren moeten stellen.

Mario Stroeykens is terug van weggeweest, maar dat betekent niet dat de ziekenboeg in Neerpede stilaan leegstroomt. Zo liggen Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog altijd in de lappenmand, terwijl de voorbije weken ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg ontbraken. Tot overmaat van ramp moest Colin Coosemans eveneens verstek geven.

LEES OOK: Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

RSCA schuwt risico's

Hoewel zijn vervanger Mads Kikkenborg een prima indruk maakte kruist Hubert zijn vingers dat zijn doelman tijdig opgelapt geraakt, al valt dat voorlopig nog af te wachten. Ook volgens La Dernière Heure valt het sterk te betwijfelen dat Coosemans, die sukkelt met de hamstrings, zijn plaats onder de lat tegen de Duitsers al opnieuw kan innemen.

Achter de naam van Edozie en vooral Dolberg staat er bovendien ook nog steeds een vraagteken. "Dolberg zijn herstel van een voetblessure duurt wat langer dan eerst gedacht. Zijn afwezigheid tegen Hoffenheim werd nog niet bevestigd, maar momenteel lijkt hij wel nog wat langer aan de kant te zullen blijven", klinkt het onheilspellend in de krant.

Goed nieuws N'Diaye

"Het seizoen duurt lang en de medische staf adviseert de Deense spits om geen enkel risico te nemen op een terugval. Het feit dat aan Keisuke Goto gevraagd werd om tot en met donderdag bij de A-kern te blijven, bevestigt deze theorie", luidt het nog. Benieuwd of de Japanner ook in Europa de voorkeur krijgt op Luis Vazquez diep in de punt.

Tot slot viel er ook goed nieuws te rapen, want bij Moussa N'Diaye zou de schade meevallen. "Hij verdraaide zijn enkel. Meer info volgt de komende dagen, maar maandag werd niks ernstigs opgemerkt. De eerste voorspellingen zijn positief," luidt het over de linksback. Hubert, die sowieso al niet kan rekenen op de winteraanwinsten, duimt mee.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

2
2
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

116
116
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

112
112
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

43
43
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

187
187
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

255
255
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

58
58
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

93
93
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

114
114
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

191
191
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

60
60
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

144
144
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

106
106
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

419
419
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

284
284
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

61
61
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

84
84
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

144
144
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1159
1159

Meer sportnieuws