Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

656
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht heeft weinig tijd om na te genieten van de zege tegen KV Mechelen, want donderdag komt Hoffenheim al over de vloer in het Lotto Park. Paars-Wit hoopt zich dan bij de top acht in de Europa League te scharen. Helaas voor David Hubert zal hij het voor dat cruciale duel mogelijk zonder een aantal sleutelfiguren moeten stellen.

Mario Stroeykens is terug van weggeweest, maar dat betekent niet dat de ziekenboeg in Neerpede stilaan leegstroomt. Zo liggen Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog altijd in de lappenmand, terwijl de voorbije weken ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg ontbraken. Tot overmaat van ramp moest Colin Coosemans eveneens verstek geven.

LEES OOK: Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

RSCA schuwt risico's

Hoewel zijn vervanger Mads Kikkenborg een prima indruk maakte kruist Hubert zijn vingers dat zijn doelman tijdig opgelapt geraakt, al valt dat voorlopig nog af te wachten. Ook volgens La Dernière Heure valt het sterk te betwijfelen dat Coosemans, die sukkelt met de hamstrings, zijn plaats onder de lat tegen de Duitsers al opnieuw kan innemen.

Achter de naam van Edozie en vooral Dolberg staat er bovendien ook nog steeds een vraagteken. "Dolberg zijn herstel van een voetblessure duurt wat langer dan eerst gedacht. Zijn afwezigheid tegen Hoffenheim werd nog niet bevestigd, maar momenteel lijkt hij wel nog wat langer aan de kant te zullen blijven", klinkt het onheilspellend in de krant.

Goed nieuws N'Diaye

"Het seizoen duurt lang en de medische staf adviseert de Deense spits om geen enkel risico te nemen op een terugval. Het feit dat aan Keisuke Goto gevraagd werd om tot en met donderdag bij de A-kern te blijven, bevestigt deze theorie", luidt het nog. Benieuwd of de Japanner ook in Europa de voorkeur krijgt op Luis Vazquez diep in de punt.

Tot slot viel er ook goed nieuws te rapen, want bij Moussa N'Diaye zou de schade meevallen. "Hij verdraaide zijn enkel. Meer info volgt de komende dagen, maar maandag werd niks ernstigs opgemerkt. De eerste voorspellingen zijn positief," luidt het over de linksback. Hubert, die sowieso al niet kan rekenen op de winteraanwinsten, duimt mee.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

20
20
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

47
47
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

34
34
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

46
46
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

64
64
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

71
71
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

57
57
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

32
32
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

151
151
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

95
95
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

250
250
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

341
341
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

361
361
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

311
311

Meer sportnieuws