Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht heeft weinig tijd om na te genieten van de zege tegen KV Mechelen, want donderdag komt Hoffenheim al over de vloer in het Lotto Park. Paars-Wit hoopt zich dan bij de top acht in de Europa League te scharen. Helaas voor David Hubert zal hij het voor dat cruciale duel mogelijk zonder een aantal sleutelfiguren moeten stellen.

Mario Stroeykens is terug van weggeweest, maar dat betekent niet dat de ziekenboeg in Neerpede stilaan leegstroomt. Zo liggen Jan Vertonghen en Majeed Ashimeru nog altijd in de lappenmand, terwijl de voorbije weken ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg ontbraken. Tot overmaat van ramp moest Colin Coosemans eveneens verstek geven.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

RSCA schuwt risico's

Hoewel zijn vervanger Mads Kikkenborg een prima indruk maakte kruist Hubert zijn vingers dat zijn doelman tijdig opgelapt geraakt, al valt dat voorlopig nog af te wachten. Ook volgens La Dernière Heure valt het sterk te betwijfelen dat Coosemans, die sukkelt met de hamstrings, zijn plaats onder de lat tegen de Duitsers al opnieuw kan innemen.

Achter de naam van Edozie en vooral Dolberg staat er bovendien ook nog steeds een vraagteken. "Dolberg zijn herstel van een voetblessure duurt wat langer dan eerst gedacht. Zijn afwezigheid tegen Hoffenheim werd nog niet bevestigd, maar momenteel lijkt hij wel nog wat langer aan de kant te zullen blijven", klinkt het onheilspellend in de krant.

Goed nieuws N'Diaye

"Het seizoen duurt lang en de medische staf adviseert de Deense spits om geen enkel risico te nemen op een terugval. Het feit dat aan Keisuke Goto gevraagd werd om tot en met donderdag bij de A-kern te blijven, bevestigt deze theorie", luidt het nog. Benieuwd of de Japanner ook in Europa de voorkeur krijgt op Luis Vazquez diep in de punt.

Tot slot viel er ook goed nieuws te rapen, want bij Moussa N'Diaye zou de schade meevallen. "Hij verdraaide zijn enkel. Meer info volgt de komende dagen, maar maandag werd niks ernstigs opgemerkt. De eerste voorspellingen zijn positief," luidt het over de linksback. Hubert, die sowieso al niet kan rekenen op de winteraanwinsten, duimt mee.

Wie is belangrijker voor RSCA?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

12
12
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

11
11
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

129
129
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

84
84
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

320
320
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

134
134
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

162
162
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

387
387
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

639
639
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

278
278
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

607
607
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

544
544
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

504
504
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

60
60
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

254
254
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

403
403
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

550
550
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

146
146
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

408
408

Meer sportnieuws