'Union heeft beet: eerste winteraanwinst op komst'

door
'Union heeft beet: eerste winteraanwinst op komst'

Union maakte de voorbije maanden een stevige opmars. Het klom in de Jupiler Pro League vanuit de middenmoot op naar de derde plaats en in de Europa League wist het na een dramatische start vorige donderdag toch nog kwalificatie voor de play-offs te verzekeren. Het zit dus wel goed in het Dudenpark.

Dat maakt dat het voor Union voorlopig een rustige wintermercato is. Het nam begin januari wel afscheid van enkele overbodige spelers en liet Mamadou Traoré (Castellon), Casper Terho (Paderborn) en Elton Kabangu (Hearts) vertrekken.

Union haalt Zwitsers talent

Aan inkomende zijde bleef het tot dusver windstil, maar nu zou Union toch op het punt staan om een versterking binnen te halen. Volgens Sacha Tavolieri gaan ze nog eens shoppen in Zwitserland, waar ze de voorbije jaren al onder meer Cameron Puertas en Mohamed Amoura wisten op te duikelen.

Nu zou Union zich gaan versterken met Marc Giger. De 20-jarige polyvalente aanvaller moet overkomen van FC Schaffhausen, waar hij tot dusver in 35 officiële wedstrijden goed was voor zeven goals en vier assists.

Koopje van 350.000 euro

Daarmee doet Union een koopje, want het zou amper 350.000 euro moeten betalen voor de Zwitserse jeugdinternational. Die wordt in de komende uren in België verwacht om zijn transfer af te ronden, want alle partijen zouden een akkoord hebben.

Giger zal bij Union wellicht de tijd krijgen om rustig in de schaduw te rijpen, want in de voorhoede heeft Sebastien Pocognoli in principe voldoende opties. Met Ivanovic, Fuseini, David en Rodriguez heeft hij al vier spitsen voor twee plaatsen.

JOUW MENING TELT:
Goede transfer van Union?

Meest recent

'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

14
14
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

52
52
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

120
120
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

521
521
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

85
85
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

347
347
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

80
80
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1092
1092
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

643
643
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

462
462
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1606
1606
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

685
685
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

615
615
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

499
499
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

213
213
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

144
144
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

130
130
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

95
95
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

563
563
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

195
195
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

414
414
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

98
98
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

617
617

Meer sportnieuws