"Naar Anderlecht? Ik hoop dat hij naar een betere club gaat"

door

Het mag duidelijk zijn dat er nog veel werk aan de winkel is bij Anderlecht. Na een mindere periode leek Paars-Wit zich te herpakken met zeges tegen Antwerp en Kortrijk, maar donderdagavond ging het weer naar af.

Het leed zijn eerste nederlaag in de Europa League na een dramatische wedstrijd op het veld van Viktoria Plzen. Uiteindelijk mocht het zelfs blij zijn dat het 'maar' bij 2-0 bleef. Daardoor liet het na om zekerheid te nemen over kwalificatie voor de achtste finales.

Het mag duidelijk zijn dat David Hubert op enkele posities nog versterking kan gebruiken. Met Cesar Huerta, Adryelson en Lucas Hey kreeg hij deze maand al drie nieuwe spelers, al waren zij in Plzen nog niet speelgerechtigd.

LEES OOK: 'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

Adu doet Anderlecht pijn

Maar ook een nieuwe spits is misschien geen overbodige luxe. Anderlecht moest het in Plzen opnieuw zonder Kasper Dolberg doen en in zijn afwezigheid kon Luis Vazquez nog maar eens niet overtuigen. Dan was het contrast groot met de aanvaller aan de overkant.

"Die spits van Viktoria - Prince Adu - heeft ons heel veel pijn gedaan. Hij was klote om tegen te spelen.", bevestigde Colin Coosemans na de wedstrijd aan Het Nieuwsblad. De 21-jarige Ghanees scoorde het tweede doelpunt en liet nog een paar kansen liggen.

Plzen lacht transfersuggestie weg

Met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro kan hij misschien een interessant profiel zijn voor Anderlecht. Al wordt die suggestie wel weggelachen door Miroslav Koubek, de coach van Plzen.

"Adu naar Anderlecht? Neen, hij zit hier goed bij ons", reageerde hij op een vraag over een mogelijke transfer. "En als hij ooit vertrekt, hoop ik dat hij naar een hogere aangeschreven ploeg gaat dan Anderlecht." Daar spreekt toch wat minachting uit...

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

155
155
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

227
227
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

278
278
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

65
65
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

484
484
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

150
150
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

300
300
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

513
513
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

188
188
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

172
172
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

159
159
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

421
421
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

768
768
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

681
681
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

371
371
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

619
619
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

428
428
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

654
654

Meer sportnieuws