"Naar Anderlecht? Ik hoop dat hij naar een betere club gaat"

door

Het mag duidelijk zijn dat er nog veel werk aan de winkel is bij Anderlecht. Na een mindere periode leek Paars-Wit zich te herpakken met zeges tegen Antwerp en Kortrijk, maar donderdagavond ging het weer naar af.

Het leed zijn eerste nederlaag in de Europa League na een dramatische wedstrijd op het veld van Viktoria Plzen. Uiteindelijk mocht het zelfs blij zijn dat het 'maar' bij 2-0 bleef. Daardoor liet het na om zekerheid te nemen over kwalificatie voor de achtste finales.

Het mag duidelijk zijn dat David Hubert op enkele posities nog versterking kan gebruiken. Met Cesar Huerta, Adryelson en Lucas Hey kreeg hij deze maand al drie nieuwe spelers, al waren zij in Plzen nog niet speelgerechtigd.

LEES OOK: Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

Adu doet Anderlecht pijn

Maar ook een nieuwe spits is misschien geen overbodige luxe. Anderlecht moest het in Plzen opnieuw zonder Kasper Dolberg doen en in zijn afwezigheid kon Luis Vazquez nog maar eens niet overtuigen. Dan was het contrast groot met de aanvaller aan de overkant.

"Die spits van Viktoria - Prince Adu - heeft ons heel veel pijn gedaan. Hij was klote om tegen te spelen.", bevestigde Colin Coosemans na de wedstrijd aan Het Nieuwsblad. De 21-jarige Ghanees scoorde het tweede doelpunt en liet nog een paar kansen liggen.

Plzen lacht transfersuggestie weg

Met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro kan hij misschien een interessant profiel zijn voor Anderlecht. Al wordt die suggestie wel weggelachen door Miroslav Koubek, de coach van Plzen.

"Adu naar Anderlecht? Neen, hij zit hier goed bij ons", reageerde hij op een vraag over een mogelijke transfer. "En als hij ooit vertrekt, hoop ik dat hij naar een hogere aangeschreven ploeg gaat dan Anderlecht." Daar spreekt toch wat minachting uit...

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

28
28
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

71
71
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

41
41
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

69
69
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

175
175
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

122
122
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

85
85
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

109
109
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

96
96
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

147
147
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

47
47
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

113
113
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

334
334
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

136
136
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

217
217
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

211
211
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

98
98
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

367
367
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

250
250
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

358
358

Meer sportnieuws