"Naar Anderlecht? Ik hoop dat hij naar een betere club gaat"

door

Het mag duidelijk zijn dat er nog veel werk aan de winkel is bij Anderlecht. Na een mindere periode leek Paars-Wit zich te herpakken met zeges tegen Antwerp en Kortrijk, maar donderdagavond ging het weer naar af.

Het leed zijn eerste nederlaag in de Europa League na een dramatische wedstrijd op het veld van Viktoria Plzen. Uiteindelijk mocht het zelfs blij zijn dat het 'maar' bij 2-0 bleef. Daardoor liet het na om zekerheid te nemen over kwalificatie voor de achtste finales.

Het mag duidelijk zijn dat David Hubert op enkele posities nog versterking kan gebruiken. Met Cesar Huerta, Adryelson en Lucas Hey kreeg hij deze maand al drie nieuwe spelers, al waren zij in Plzen nog niet speelgerechtigd.

LEES OOK: "Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Adu doet Anderlecht pijn

Maar ook een nieuwe spits is misschien geen overbodige luxe. Anderlecht moest het in Plzen opnieuw zonder Kasper Dolberg doen en in zijn afwezigheid kon Luis Vazquez nog maar eens niet overtuigen. Dan was het contrast groot met de aanvaller aan de overkant.

"Die spits van Viktoria - Prince Adu - heeft ons heel veel pijn gedaan. Hij was klote om tegen te spelen.", bevestigde Colin Coosemans na de wedstrijd aan Het Nieuwsblad. De 21-jarige Ghanees scoorde het tweede doelpunt en liet nog een paar kansen liggen.

Plzen lacht transfersuggestie weg

Met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro kan hij misschien een interessant profiel zijn voor Anderlecht. Al wordt die suggestie wel weggelachen door Miroslav Koubek, de coach van Plzen.

"Adu naar Anderlecht? Neen, hij zit hier goed bij ons", reageerde hij op een vraag over een mogelijke transfer. "En als hij ooit vertrekt, hoop ik dat hij naar een hogere aangeschreven ploeg gaat dan Anderlecht." Daar spreekt toch wat minachting uit...

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

0
0
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

92
92
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

35
35
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

64
64
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

33
33
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

166
166
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

23
23
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

131
131
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

196
196
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

40
40
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

114
114
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

210
210
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

94
94
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

63
63
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

145
145
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

317
317
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

303
303
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

200
200
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

537
537
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

42
42
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

244
244
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

178
178
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

260
260
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

370
370

Meer sportnieuws