2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

door
2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

Club Brugge hield zich tot dusver gedeisd op de wintermercato, maar daar komt nu verandering in. Plots slaat Blauw-Zwart zelfs twee vliegen in één klap, want via de officiële kanalen werden zopas twee deals bekendgemaakt.

Zo heeft Axl Wins zijn contract in Westkapelle verlengd tot medio 2027. De 16-jarige verdediger is een Brugs product van eigen kweek die dit seizoen een vaste waarde is in de achterhoede van de U18. Ook maakte hij reeds deel uit van de selectie bij Club NXT.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Club stelt Osuji voor

Daarnaast viel er evenwel tevens groter nieuws te rapen in Jan Breydel, want zoals verwacht werd daar Vince Osuji voorgesteld als eerste winteraanwinst. De 18-jarige Nigeriaan zette zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2029 bij de landskampioen.

"Osuji is een 18-jarig talent uit Nigeria. De centrale verdediger speelde vorig seizoen bij het Zweedse Kalmar FF, waar het voetbalseizoen loopt van april tot november. Hij maakte in april 2024 de overstap van de Cardinal Football Academy naar Scandinavië."

Prijskaartje: 3 miljoen

"In Zweden scoorde hij 1 doelpunt in 16 wedstrijden voor Kalmar FF. Osuji zet nu zijn handtekening onder een contract tot 2029 bij Club Brugge. Welkom, Vince!", luidt het op de clubwebsite. Naar verluidt legt Club een drietal miljoen op tafel voor de ruwe diamant.

Osuji wordt dus aangekondigd als een versterking voor het eerste elftal, al zijn de plaatsjes in het hart van de defensie daar erg duur. Wellicht krijgt de nieuwkomer, die ook onder meer bij Genk op de radar stond, dus eerst nog een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji snel een meerwaarde kan vormen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

85
85
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

35
35
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

341
341
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

279
279
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

117
117
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

101
101
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

169
169
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

321
321
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

90
90
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

230
230
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

256
256
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

406
406
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

386
386
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

267
267
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

43
43
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

154
154
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

130
130
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

187
187
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

90
90
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

376
376
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws