2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

door
2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

Club Brugge hield zich tot dusver gedeisd op de wintermercato, maar daar komt nu verandering in. Plots slaat Blauw-Zwart zelfs twee vliegen in één klap, want via de officiële kanalen werden zopas twee deals bekendgemaakt.

Zo heeft Axl Wins zijn contract in Westkapelle verlengd tot medio 2027. De 16-jarige verdediger is een Brugs product van eigen kweek die dit seizoen een vaste waarde is in de achterhoede van de U18. Ook maakte hij reeds deel uit van de selectie bij Club NXT.

LEES OOK: 'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club stelt Osuji voor

Daarnaast viel er evenwel tevens groter nieuws te rapen in Jan Breydel, want zoals verwacht werd daar Vince Osuji voorgesteld als eerste winteraanwinst. De 18-jarige Nigeriaan zette zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2029 bij de landskampioen.

"Osuji is een 18-jarig talent uit Nigeria. De centrale verdediger speelde vorig seizoen bij het Zweedse Kalmar FF, waar het voetbalseizoen loopt van april tot november. Hij maakte in april 2024 de overstap van de Cardinal Football Academy naar Scandinavië."

Prijskaartje: 3 miljoen

"In Zweden scoorde hij 1 doelpunt in 16 wedstrijden voor Kalmar FF. Osuji zet nu zijn handtekening onder een contract tot 2029 bij Club Brugge. Welkom, Vince!", luidt het op de clubwebsite. Naar verluidt legt Club een drietal miljoen op tafel voor de ruwe diamant.

Osuji wordt dus aangekondigd als een versterking voor het eerste elftal, al zijn de plaatsjes in het hart van de defensie daar erg duur. Wellicht krijgt de nieuwkomer, die ook onder meer bij Genk op de radar stond, dus eerst nog een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji snel een meerwaarde kan vormen?

Meest recent

Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

9
9
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

25
25
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

49
49
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

47
47
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

42
42
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

90
90
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

27
27
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

180
180
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

135
135
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

110
110
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

121
121
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

117
117
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

97
97
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

257
257
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

343
343
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

49
49
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

194
194
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

183
183
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

223
223
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

186
186
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

100
100
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

963
963
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117

Meer sportnieuws