2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

door
2 vliegen in 1 klap: Club Brugge kondigt dubbelslag aan

Club Brugge hield zich tot dusver gedeisd op de wintermercato, maar daar komt nu verandering in. Plots slaat Blauw-Zwart zelfs twee vliegen in één klap, want via de officiële kanalen werden zopas twee deals bekendgemaakt.

Zo heeft Axl Wins zijn contract in Westkapelle verlengd tot medio 2027. De 16-jarige verdediger is een Brugs product van eigen kweek die dit seizoen een vaste waarde is in de achterhoede van de U18. Ook maakte hij reeds deel uit van de selectie bij Club NXT.

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Club stelt Osuji voor

Daarnaast viel er evenwel tevens groter nieuws te rapen in Jan Breydel, want zoals verwacht werd daar Vince Osuji voorgesteld als eerste winteraanwinst. De 18-jarige Nigeriaan zette zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2029 bij de landskampioen.

"Osuji is een 18-jarig talent uit Nigeria. De centrale verdediger speelde vorig seizoen bij het Zweedse Kalmar FF, waar het voetbalseizoen loopt van april tot november. Hij maakte in april 2024 de overstap van de Cardinal Football Academy naar Scandinavië."

Prijskaartje: 3 miljoen

"In Zweden scoorde hij 1 doelpunt in 16 wedstrijden voor Kalmar FF. Osuji zet nu zijn handtekening onder een contract tot 2029 bij Club Brugge. Welkom, Vince!", luidt het op de clubwebsite. Naar verluidt legt Club een drietal miljoen op tafel voor de ruwe diamant.

Osuji wordt dus aangekondigd als een versterking voor het eerste elftal, al zijn de plaatsjes in het hart van de defensie daar erg duur. Wellicht krijgt de nieuwkomer, die ook onder meer bij Genk op de radar stond, dus eerst nog een aanpassingsperiode bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji snel een meerwaarde kan vormen?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

53
53
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

108
108
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

291
291
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

445
445
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

321
321
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

90
90
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

272
272
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

239
239
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

217
217
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

549
549
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

616
616
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

632
632
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

727
727
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

572
572
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1331
1331
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

767
767
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

471
471
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

373
373
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

648
648
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1027
1027
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

873
873

Meer sportnieuws