'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

door
'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

Ondanks het punt tegen Juventus is Club Brugge nog altijd niet zeker van de knock-outfase van de Champions League. Sportieve baas Dévy Rigaux laat dat echter niet aan zijn hart komen, want achter de schermen rondde hij intussen een inkomende transfer af.

Op witte rook uit Westkapelle is het nog even wachten, maar behoudens een verrassing wordt Vince Osuji daar de eerste winteraanwinst. Eerder geraakte al bekend dat Blauw-Zwart op het punt stond om de 18-jarige Nigeriaan over te nemen van FF Kalmar, dat vorig seizoen degradeerde uit de hoogste afdeling in Zweden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Club Brugge strikt Osuji

Het lokale medium Fotbolldirekt bevestigt nu dat de deal volledig in kannen en kruiken is. "Vince Osuji zijn overstap naar Club Brugge is een uitgemaakte zaak. De centrale verdediger is er geslaagd voor de medische keuring en zal in de loop van de middag zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract", luidt het.

Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd voor Osuji officieel wordt voorgesteld in Jan Breydel. Nog volgens dezelfde bron tast men daar diep in de buidel om de kapers op de kust te vlug af te zijn. Naar verluidt stond de ruwe diamant immers ook op de radar in Genk, Gent, Anderlecht en bij diverse buitenlandse gegadigden.

Prijskaartje: 3,5 miljoen

Club zou een slordige 3,5 miljoen op tafel leggen voor Osuij, die dinsdag al aanwezig was tegen Juventus. Na amper 16 optredens voor Kalmar wordt de tiener, die in Brugge in de voetsporen van onder andere Odilon Kossounou moet treden, op die manier daar de op een na lucratiefste transfer in de clubgeschiedenis.

In welke mate de landskampioen hem als een versterking voor de korte termijn dan wel een toekomstgerichte transfer beschouwt moet wel nog blijken. Hoewel hij meteen zou aansluiten bij de A-kern wordt Osuji naar het voorbeeld van onder meer Joel Ordonez wellicht eerst een aanpassingsperiode gegund bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji een voltreffer wordt?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

63
63
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

105
105
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

100
100
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

85
85
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

184
184
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

360
360
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

595
595
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

439
439
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

165
165
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws