'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

881 stemmen
'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

Ondanks het punt tegen Juventus is Club Brugge nog altijd niet zeker van de knock-outfase van de Champions League. Sportieve baas Dévy Rigaux laat dat echter niet aan zijn hart komen, want achter de schermen rondde hij intussen een inkomende transfer af.

Op witte rook uit Westkapelle is het nog even wachten, maar behoudens een verrassing wordt Vince Osuji daar de eerste winteraanwinst. Eerder geraakte al bekend dat Blauw-Zwart op het punt stond om de 18-jarige Nigeriaan over te nemen van FF Kalmar, dat vorig seizoen degradeerde uit de hoogste afdeling in Zweden.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge strikt Osuji

Het lokale medium Fotbolldirekt bevestigt nu dat de deal volledig in kannen en kruiken is. "Vince Osuji zijn overstap naar Club Brugge is een uitgemaakte zaak. De centrale verdediger is er geslaagd voor de medische keuring en zal in de loop van de middag zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract", luidt het.

Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd voor Osuji officieel wordt voorgesteld in Jan Breydel. Nog volgens dezelfde bron tast men daar diep in de buidel om de kapers op de kust te vlug af te zijn. Naar verluidt stond de ruwe diamant immers ook op de radar in Genk, Gent, Anderlecht en bij diverse buitenlandse gegadigden.

Prijskaartje: 3,5 miljoen

Club zou een slordige 3,5 miljoen op tafel leggen voor Osuij, die dinsdag al aanwezig was tegen Juventus. Na amper 16 optredens voor Kalmar wordt de tiener, die in Brugge in de voetsporen van onder andere Odilon Kossounou moet treden, op die manier daar de op een na lucratiefste transfer in de clubgeschiedenis.

In welke mate de landskampioen hem als een versterking voor de korte termijn dan wel een toekomstgerichte transfer beschouwt moet wel nog blijken. Hoewel hij meteen zou aansluiten bij de A-kern wordt Osuji naar het voorbeeld van onder meer Joel Ordonez wellicht eerst een aanpassingsperiode gegund bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji een voltreffer wordt?

Meest recent

Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

36
36
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

296
296
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

59
59
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

198
198
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

356
356
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

286
286
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

203
203
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

181
181
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

53
53
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

66
66
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

243
243
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

55
55
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

252
252
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

97
97
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

412
412
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

398
398
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

178
178
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

230
230
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

414
414
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

56
56
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

210
210
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

129
129
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

438
438
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

445
445
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

690
690

Meer sportnieuws