'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

door
'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

Ondanks het punt tegen Juventus is Club Brugge nog altijd niet zeker van de knock-outfase van de Champions League. Sportieve baas Dévy Rigaux laat dat echter niet aan zijn hart komen, want achter de schermen rondde hij intussen een inkomende transfer af.

Op witte rook uit Westkapelle is het nog even wachten, maar behoudens een verrassing wordt Vince Osuji daar de eerste winteraanwinst. Eerder geraakte al bekend dat Blauw-Zwart op het punt stond om de 18-jarige Nigeriaan over te nemen van FF Kalmar, dat vorig seizoen degradeerde uit de hoogste afdeling in Zweden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Genk balen, toptransfer in JPL’

Club Brugge strikt Osuji

Het lokale medium Fotbolldirekt bevestigt nu dat de deal volledig in kannen en kruiken is. "Vince Osuji zijn overstap naar Club Brugge is een uitgemaakte zaak. De centrale verdediger is er geslaagd voor de medische keuring en zal in de loop van de middag zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract", luidt het.

Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd voor Osuji officieel wordt voorgesteld in Jan Breydel. Nog volgens dezelfde bron tast men daar diep in de buidel om de kapers op de kust te vlug af te zijn. Naar verluidt stond de ruwe diamant immers ook op de radar in Genk, Gent, Anderlecht en bij diverse buitenlandse gegadigden.

Prijskaartje: 3,5 miljoen

Club zou een slordige 3,5 miljoen op tafel leggen voor Osuij, die dinsdag al aanwezig was tegen Juventus. Na amper 16 optredens voor Kalmar wordt de tiener, die in Brugge in de voetsporen van onder andere Odilon Kossounou moet treden, op die manier daar de op een na lucratiefste transfer in de clubgeschiedenis.

In welke mate de landskampioen hem als een versterking voor de korte termijn dan wel een toekomstgerichte transfer beschouwt moet wel nog blijken. Hoewel hij meteen zou aansluiten bij de A-kern wordt Osuji naar het voorbeeld van onder meer Joel Ordonez wellicht eerst een aanpassingsperiode gegund bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji een voltreffer wordt?

Meest recent

Machtsschok Anderlecht: Coucke verrast met topnaam

Nadat Wouter Vandenhaute heeft beslist om zijn mandaat als voorzitter ter beschikking te stellen, ...

263
263
Ontknoping DAZN-pokerspel nabij: "Gênant en respectloos"

De eerste interland-break van het seizoen is aangebroken. Dat wordt een cruciaal moment in de ...

132
132
'Club zit niet stil: volgende topaanwinst al bepaald'

De mercato in België is nog tot 8 september geopend, maar bij Club Brugge wordt niet te veel ...

192
192
'Last-minute chaos Anderlecht: extra aanwinst, zes vertrekkers'

Te midden van alle perikelen op bestuurlijk vlak, is RSC Anderlecht nog volop bezig op de ...

563
563
Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

42
42
De Cuyper stuurt Garcia boodschap: "Kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

147
147
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

521
521
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

464
464
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

71
71
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

103
103
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

146
146
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

461
461
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1324
1324
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

569
569
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

347
347
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1251
1251
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1595
1595
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

67
67
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

447
447
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

866
866
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

822
822
'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Heel even leek Antwerp een complete leegloop te kunnen vermijden, maar in het absolute slot van de ...

556
556
Alderweireld ontroert fans met woorden over kinderen

Toby Alderweireld is momenteel met 'voetbalpensioen'. Toch zit de voormalig speler van Antwerp ...

69
69
'AA Gent dumpt flop, Leko krijgt zin met 2 nieuwkomers'

Zowel voor als na het gelijkspel tegen Club Brugge wond Ivan Leko er afgelopen weekend geen doekjes ...

333
333

Meer sportnieuws