'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

door
'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

Ondanks het punt tegen Juventus is Club Brugge nog altijd niet zeker van de knock-outfase van de Champions League. Sportieve baas Dévy Rigaux laat dat echter niet aan zijn hart komen, want achter de schermen rondde hij intussen een inkomende transfer af.

Op witte rook uit Westkapelle is het nog even wachten, maar behoudens een verrassing wordt Vince Osuji daar de eerste winteraanwinst. Eerder geraakte al bekend dat Blauw-Zwart op het punt stond om de 18-jarige Nigeriaan over te nemen van FF Kalmar, dat vorig seizoen degradeerde uit de hoogste afdeling in Zweden.

LEES OOK: Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge strikt Osuji

Het lokale medium Fotbolldirekt bevestigt nu dat de deal volledig in kannen en kruiken is. "Vince Osuji zijn overstap naar Club Brugge is een uitgemaakte zaak. De centrale verdediger is er geslaagd voor de medische keuring en zal in de loop van de middag zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract", luidt het.

Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd voor Osuji officieel wordt voorgesteld in Jan Breydel. Nog volgens dezelfde bron tast men daar diep in de buidel om de kapers op de kust te vlug af te zijn. Naar verluidt stond de ruwe diamant immers ook op de radar in Genk, Gent, Anderlecht en bij diverse buitenlandse gegadigden.

Prijskaartje: 3,5 miljoen

Club zou een slordige 3,5 miljoen op tafel leggen voor Osuij, die dinsdag al aanwezig was tegen Juventus. Na amper 16 optredens voor Kalmar wordt de tiener, die in Brugge in de voetsporen van onder andere Odilon Kossounou moet treden, op die manier daar de op een na lucratiefste transfer in de clubgeschiedenis.

In welke mate de landskampioen hem als een versterking voor de korte termijn dan wel een toekomstgerichte transfer beschouwt moet wel nog blijken. Hoewel hij meteen zou aansluiten bij de A-kern wordt Osuji naar het voorbeeld van onder meer Joel Ordonez wellicht eerst een aanpassingsperiode gegund bij Club NXT.

Denkt u dat Osuji een voltreffer wordt?

Meest recent

Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

33
33
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

6
6
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

189
189
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

200
200
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

104
104
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

334
334
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

78
78
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

70
70
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

35
35
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

122
122
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

44
44
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

82
82
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

63
63
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

72
72
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

45
45
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

95
95
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

238
238
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

42
42
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

299
299
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

158
158
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

151
151
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

91
91
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

142
142

Meer sportnieuws