Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

door
Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

Bij Antwerp was het devies de voorbije mercato's vooral om spelers te verkopen. Een jaar geleden zette de transfer van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid een uittocht in die nog altijd verder gaat. Woensdag rondde de Great Old al zijn derde miljoenentransfer van deze winter af.

In de voorbije weken werd al afscheid genomen van Jean Butez (voor 2 miljoen euro naar Como) en van Ayrton Costa (3,4 miljoen euro naar Boca Juniors) en nu laat Antwerp weten dat ook Jacob Ondrejka vertrekt.

LEES OOK: 'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Antwerp is Ondrejka definitief kwijt

Dat is geen verrassing, want de Zweedse flankaanvaller werd de voorbije dagen al gespot in Italië. Daar trok Parma aan zijn mouw en zij hebben de transfer nu ook afgerond. Het is niet duidelijk voor hoe lang Ondrejka getekend heeft bij de nummer zestien in de Serie A.

Met de transfer zou de clubkas van Antwerp weer stevig gespijsd worden, want ze zouden een transfersom van 8 miljoen euro incasseren. Parma heeft hen op die manier al stevig gesponsord, want ze telden in de zomer ook al 12 miljoen neer voor Mandela Keita.

Stevige winst dankzij Parma

Dat is dus weer goed gehandeld van Marc Overmars, zeker omdat hij anderhalf jaar geleden 1,5 miljoen euro neergeteld had om Ondrejka bij Elfsborg weg te halen. Na een wisselvallig eerste seizoen was Ondrejka deze jaargang wel uitgegroeid tot een smaakmaker.

Uiteindelijk kwam Ondrejka in totaal 55 keer in actie voor Antwerp, waarin hij goed was voor twaalf goals en acht assists. Hij won op de Bosuil uiteindelijk één trofee, want in 2023 haalde hij mee de Supercup binnen.

Goede deal voor Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

90
90
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

94
94
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

62
62
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

137
137
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

56
56
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

88
88
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

52
52
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

126
126
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

217
217
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1262
1262
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

130
130
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

65
65
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

180
180
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

375
375
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

192
192
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

362
362
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws