Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

door
Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

Bij Antwerp was het devies de voorbije mercato's vooral om spelers te verkopen. Een jaar geleden zette de transfer van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid een uittocht in die nog altijd verder gaat. Woensdag rondde de Great Old al zijn derde miljoenentransfer van deze winter af.

In de voorbije weken werd al afscheid genomen van Jean Butez (voor 2 miljoen euro naar Como) en van Ayrton Costa (3,4 miljoen euro naar Boca Juniors) en nu laat Antwerp weten dat ook Jacob Ondrejka vertrekt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

Antwerp is Ondrejka definitief kwijt

Dat is geen verrassing, want de Zweedse flankaanvaller werd de voorbije dagen al gespot in Italië. Daar trok Parma aan zijn mouw en zij hebben de transfer nu ook afgerond. Het is niet duidelijk voor hoe lang Ondrejka getekend heeft bij de nummer zestien in de Serie A.

Met de transfer zou de clubkas van Antwerp weer stevig gespijsd worden, want ze zouden een transfersom van 8 miljoen euro incasseren. Parma heeft hen op die manier al stevig gesponsord, want ze telden in de zomer ook al 12 miljoen neer voor Mandela Keita.

Stevige winst dankzij Parma

Dat is dus weer goed gehandeld van Marc Overmars, zeker omdat hij anderhalf jaar geleden 1,5 miljoen euro neergeteld had om Ondrejka bij Elfsborg weg te halen. Na een wisselvallig eerste seizoen was Ondrejka deze jaargang wel uitgegroeid tot een smaakmaker.

Uiteindelijk kwam Ondrejka in totaal 55 keer in actie voor Antwerp, waarin hij goed was voor twaalf goals en acht assists. Hij won op de Bosuil uiteindelijk één trofee, want in 2023 haalde hij mee de Supercup binnen.

Goede deal voor Antwerp?

Meest recent

United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

11
11
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

30
30
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

79
79
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

102
102
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

189
189
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

255
255
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

85
85
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

489
489
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

78
78
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

211
211
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

194
194
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

512
512
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

145
145
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

327
327
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

256
256
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

50
50
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

798
798
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80

Meer sportnieuws