Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

door
Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

Bij Antwerp was het devies de voorbije mercato's vooral om spelers te verkopen. Een jaar geleden zette de transfer van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid een uittocht in die nog altijd verder gaat. Woensdag rondde de Great Old al zijn derde miljoenentransfer van deze winter af.

In de voorbije weken werd al afscheid genomen van Jean Butez (voor 2 miljoen euro naar Como) en van Ayrton Costa (3,4 miljoen euro naar Boca Juniors) en nu laat Antwerp weten dat ook Jacob Ondrejka vertrekt.

LEES OOK: Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Antwerp is Ondrejka definitief kwijt

Dat is geen verrassing, want de Zweedse flankaanvaller werd de voorbije dagen al gespot in Italië. Daar trok Parma aan zijn mouw en zij hebben de transfer nu ook afgerond. Het is niet duidelijk voor hoe lang Ondrejka getekend heeft bij de nummer zestien in de Serie A.

Met de transfer zou de clubkas van Antwerp weer stevig gespijsd worden, want ze zouden een transfersom van 8 miljoen euro incasseren. Parma heeft hen op die manier al stevig gesponsord, want ze telden in de zomer ook al 12 miljoen neer voor Mandela Keita.

Stevige winst dankzij Parma

Dat is dus weer goed gehandeld van Marc Overmars, zeker omdat hij anderhalf jaar geleden 1,5 miljoen euro neergeteld had om Ondrejka bij Elfsborg weg te halen. Na een wisselvallig eerste seizoen was Ondrejka deze jaargang wel uitgegroeid tot een smaakmaker.

Uiteindelijk kwam Ondrejka in totaal 55 keer in actie voor Antwerp, waarin hij goed was voor twaalf goals en acht assists. Hij won op de Bosuil uiteindelijk één trofee, want in 2023 haalde hij mee de Supercup binnen.

Goede deal voor Antwerp?

Meest recent

Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

19
19
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

64
64
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

19
19
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

57
57
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

149
149
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

43
43
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

37
37
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

102
102
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

245
245
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

210
210
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

165
165
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

419
419
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

204
204
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

152
152
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

163
163
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

224
224
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

350
350
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

310
310
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

134
134
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

98
98
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

109
109
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

881
881

Meer sportnieuws