Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

228 stemmen
Antwerp rondt volgende miljoenentransfer helemaal af

Bij Antwerp was het devies de voorbije mercato's vooral om spelers te verkopen. Een jaar geleden zette de transfer van Arthur Vermeeren naar Atletico Madrid een uittocht in die nog altijd verder gaat. Woensdag rondde de Great Old al zijn derde miljoenentransfer van deze winter af.

In de voorbije weken werd al afscheid genomen van Jean Butez (voor 2 miljoen euro naar Como) en van Ayrton Costa (3,4 miljoen euro naar Boca Juniors) en nu laat Antwerp weten dat ook Jacob Ondrejka vertrekt.

LEES OOK: 'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Antwerp is Ondrejka definitief kwijt

Dat is geen verrassing, want de Zweedse flankaanvaller werd de voorbije dagen al gespot in Italië. Daar trok Parma aan zijn mouw en zij hebben de transfer nu ook afgerond. Het is niet duidelijk voor hoe lang Ondrejka getekend heeft bij de nummer zestien in de Serie A.

Met de transfer zou de clubkas van Antwerp weer stevig gespijsd worden, want ze zouden een transfersom van 8 miljoen euro incasseren. Parma heeft hen op die manier al stevig gesponsord, want ze telden in de zomer ook al 12 miljoen neer voor Mandela Keita.

Stevige winst dankzij Parma

Dat is dus weer goed gehandeld van Marc Overmars, zeker omdat hij anderhalf jaar geleden 1,5 miljoen euro neergeteld had om Ondrejka bij Elfsborg weg te halen. Na een wisselvallig eerste seizoen was Ondrejka deze jaargang wel uitgegroeid tot een smaakmaker.

Uiteindelijk kwam Ondrejka in totaal 55 keer in actie voor Antwerp, waarin hij goed was voor twaalf goals en acht assists. Hij won op de Bosuil uiteindelijk één trofee, want in 2023 haalde hij mee de Supercup binnen.

Goede deal voor Antwerp?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

50
50
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

218
218
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

225
225
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

512
512
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

272
272
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

124
124
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

124
124
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

415
415
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

569
569
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

146
146
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws