Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

door
Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

RSC Anderlecht gaat voor de wedstrijd tegen KV Mechelen weer groots uitpakken met een heuse lichtshow, dat liet de club op de officiële kanalen weten. Voor de aftrap worden de fans verwend met een lichtshow en deze keer kunnen de supporters zelf voor het spektakel zorgen.

Anderlecht neemt het vanavond in Tsjechië op tegen Viktoria Plzen namens de Europa League. Zondag neemt Paars-Wit het in het Lotto Park op tegen KV Mechelen. Anderlecht staat op een vierde plek met 36 punten terwijl Malinwa 27 punten telt en op een tiende plek staat. Paars-Wit wil het publiek volledig meekrijgen met een nieuwe lichtshow.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Fans worden verwend

De supporters werden de afgelopen weken in de bloemetjes gezet bij Anderlecht. Samen met internetsensatie Arno The Kid ging de club op zoek naar een fan die op reis mocht dankzij shirtsponsor Sunweb. Tegen KV Mechelen komt Paars-Wit met een nieuw initiatief. Één van de supporters zal een reischeque van 2.500 euro krijgen. Dat zal gepaard gaan met een lichtshow.

Deze keer legt Anderlecht echter het spektakel ook in de handen van de fans. Via een app op de smartphone kunnen ze meedoen aan de lichtshow. Anderlecht startte overigens voor het eerst met de lichtshows in 2023 tegen… KV Mechelen. Toen werd clubicoon Paul Van Himst geëerd voor zijn 80e verjaardag. 

Veel doelpunten? 

De wedstrijden tussen KV Mechelen en Anderlecht staan normaal garant voor veel doelpunten. In de afgelopen vijf wedstrijden werden er telkens minstens vier doelpunten gescoord. In 2021 werd het zelfs 7-2 voor Anderlecht tegen Malinwa. Buiten een spetterende lichtshow kunnen de fans mogelijk ook smullen van een spektakelstuk op het veld.

Vind jij dat er meer initiatieven voor fans moeten worden georganiseerd?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

14
14
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

22
22
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

71
71
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

176
176
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

86
86
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

131
131
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

163
163
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

360
360
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

248
248
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

634
634
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

210
210
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

242
242
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

221
221
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

102
102
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

62
62
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

173
173
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

532
532
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

226
226
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

444
444
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

555
555
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

220
220
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

754
754

Meer sportnieuws