Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

door
Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

RSC Anderlecht gaat voor de wedstrijd tegen KV Mechelen weer groots uitpakken met een heuse lichtshow, dat liet de club op de officiële kanalen weten. Voor de aftrap worden de fans verwend met een lichtshow en deze keer kunnen de supporters zelf voor het spektakel zorgen.

Anderlecht neemt het vanavond in Tsjechië op tegen Viktoria Plzen namens de Europa League. Zondag neemt Paars-Wit het in het Lotto Park op tegen KV Mechelen. Anderlecht staat op een vierde plek met 36 punten terwijl Malinwa 27 punten telt en op een tiende plek staat. Paars-Wit wil het publiek volledig meekrijgen met een nieuwe lichtshow.

LEES OOK: 'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Fans worden verwend

De supporters werden de afgelopen weken in de bloemetjes gezet bij Anderlecht. Samen met internetsensatie Arno The Kid ging de club op zoek naar een fan die op reis mocht dankzij shirtsponsor Sunweb. Tegen KV Mechelen komt Paars-Wit met een nieuw initiatief. Één van de supporters zal een reischeque van 2.500 euro krijgen. Dat zal gepaard gaan met een lichtshow.

Deze keer legt Anderlecht echter het spektakel ook in de handen van de fans. Via een app op de smartphone kunnen ze meedoen aan de lichtshow. Anderlecht startte overigens voor het eerst met de lichtshows in 2023 tegen… KV Mechelen. Toen werd clubicoon Paul Van Himst geëerd voor zijn 80e verjaardag. 

Veel doelpunten? 

De wedstrijden tussen KV Mechelen en Anderlecht staan normaal garant voor veel doelpunten. In de afgelopen vijf wedstrijden werden er telkens minstens vier doelpunten gescoord. In 2021 werd het zelfs 7-2 voor Anderlecht tegen Malinwa. Buiten een spetterende lichtshow kunnen de fans mogelijk ook smullen van een spektakelstuk op het veld.

Vind jij dat er meer initiatieven voor fans moeten worden georganiseerd?

Meest recent

'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

50
50
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

17
17
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

70
70
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

52
52
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

74
74
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

59
59
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

51
51
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

283
283
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

292
292
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

214
214
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

53
53
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

59
59
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

55
55
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

268
268
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

457
457
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

180
180
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

117
117
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

260
260
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

557
557
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

450
450
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

434
434
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

498
498

Meer sportnieuws