Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

275
Anderlecht pakt groots uit voor match tegen KV Mechelen

RSC Anderlecht gaat voor de wedstrijd tegen KV Mechelen weer groots uitpakken met een heuse lichtshow, dat liet de club op de officiële kanalen weten. Voor de aftrap worden de fans verwend met een lichtshow en deze keer kunnen de supporters zelf voor het spektakel zorgen.

Anderlecht neemt het vanavond in Tsjechië op tegen Viktoria Plzen namens de Europa League. Zondag neemt Paars-Wit het in het Lotto Park op tegen KV Mechelen. Anderlecht staat op een vierde plek met 36 punten terwijl Malinwa 27 punten telt en op een tiende plek staat. Paars-Wit wil het publiek volledig meekrijgen met een nieuwe lichtshow.

LEES OOK: Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

Fans worden verwend

De supporters werden de afgelopen weken in de bloemetjes gezet bij Anderlecht. Samen met internetsensatie Arno The Kid ging de club op zoek naar een fan die op reis mocht dankzij shirtsponsor Sunweb. Tegen KV Mechelen komt Paars-Wit met een nieuw initiatief. Één van de supporters zal een reischeque van 2.500 euro krijgen. Dat zal gepaard gaan met een lichtshow.

Deze keer legt Anderlecht echter het spektakel ook in de handen van de fans. Via een app op de smartphone kunnen ze meedoen aan de lichtshow. Anderlecht startte overigens voor het eerst met de lichtshows in 2023 tegen… KV Mechelen. Toen werd clubicoon Paul Van Himst geëerd voor zijn 80e verjaardag. 

Veel doelpunten? 

De wedstrijden tussen KV Mechelen en Anderlecht staan normaal garant voor veel doelpunten. In de afgelopen vijf wedstrijden werden er telkens minstens vier doelpunten gescoord. In 2021 werd het zelfs 7-2 voor Anderlecht tegen Malinwa. Buiten een spetterende lichtshow kunnen de fans mogelijk ook smullen van een spektakelstuk op het veld.

Vind jij dat er meer initiatieven voor fans moeten worden georganiseerd?

Meest recent

‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

39
39
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

10
10
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

53
53
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

78
78
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

81
81
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

119
119
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

60
60
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

33
33
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

102
102
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

76
76
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

434
434
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

101
101
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

65
65
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

173
173
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

310
310
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

102
102
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

35
35

Meer sportnieuws