Transferupdate Charleroi: "Bod op Zorgane en Heymans?"

126
Transferupdate Charleroi:

De wintermercato is intussen toch al over halfweg, maar bij een aantal clubs blijft het opvallend stil. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Sporting Charleroi, dat tot dusver nog geen enkele nieuwkomer binnenhaalde. Nochtans zijn de Carolo's wel op zoek.

Ondanks dat Nikola Stulic de laatste weken opleefde, blijft het pijnpunt van Charleroi dat de spitsen niet scoren. Youssuf Sylla mocht deze maand al vertrekken naar Willem II en ook Dabbagh en Kyei bleven de voorbije maanden onder de verwachtingen.

LEES OOK: Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Charleroi zoekt nog steeds een spits

Een scorende nummer negen kwam er tot dusver echter desondanks niet. Rik De Mil komt met een opvallende update over de zoektocht. "Als we een speler voor enkele miljoenen verkopen, zou dat kunnen helpen", stelt de trainer immers bij La Dernière Heure.

Op Mambourg wordt daarvoor vooral gekeken naar Adem Zorgane en Daan Heymans. Die laatste is met acht competitiegoals aan een sterk seizoen bezig, terwijl Zorgane in de Turkse pers gelinkt wordt aan Trabzonspor.

Geen aanbiedingen voor Zorgane en Heymans

"Ik heb daar niets over gehoord en de directie zou het me wel verteld hebben als er een bod was", wuift De Mil die geruchten echter weg. "Het is normaal dat er geruchten zijn rond Adem, want zijn statistieken tonen dat hij één van de beste spelers in België is. Maar hij zit met zijn hoofd bij Charleroi. Ook voor Heymans speelt er tot dusver niets."

Voorlopig blijft het dus stil bij Charleroi, waar ze een nieuwe mislukking willen vermijden. "We zullen er in de twaalf dagen die nog resten alles aan doen om een vertsterking te vinden. Maar ik wil ook geen spelers kopen gewoon om te kunnen zeggen dat we een speler gekocht hebben", besluit De Mil dan ook.

Zal Charleroi nog zijn spits vinden?

Meest recent

Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

12
12
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

4
4
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

8
8
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

17
17
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

84
84
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

20
20
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

175
175
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

82
82
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

182
182
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

63
63
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

60
60
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

214
214
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

51
51
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

104
104
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

49
49
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

255
255
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

52
52
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

143
143
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

84
84
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

217
217
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

37
37
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

280
280

Meer sportnieuws