Transferupdate Charleroi: "Bod op Zorgane en Heymans?"

door
Transferupdate Charleroi:

De wintermercato is intussen toch al over halfweg, maar bij een aantal clubs blijft het opvallend stil. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Sporting Charleroi, dat tot dusver nog geen enkele nieuwkomer binnenhaalde. Nochtans zijn de Carolo's wel op zoek.

Ondanks dat Nikola Stulic de laatste weken opleefde, blijft het pijnpunt van Charleroi dat de spitsen niet scoren. Youssuf Sylla mocht deze maand al vertrekken naar Willem II en ook Dabbagh en Kyei bleven de voorbije maanden onder de verwachtingen.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Charleroi zoekt nog steeds een spits

Een scorende nummer negen kwam er tot dusver echter desondanks niet. Rik De Mil komt met een opvallende update over de zoektocht. "Als we een speler voor enkele miljoenen verkopen, zou dat kunnen helpen", stelt de trainer immers bij La Dernière Heure.

Op Mambourg wordt daarvoor vooral gekeken naar Adem Zorgane en Daan Heymans. Die laatste is met acht competitiegoals aan een sterk seizoen bezig, terwijl Zorgane in de Turkse pers gelinkt wordt aan Trabzonspor.

Geen aanbiedingen voor Zorgane en Heymans

"Ik heb daar niets over gehoord en de directie zou het me wel verteld hebben als er een bod was", wuift De Mil die geruchten echter weg. "Het is normaal dat er geruchten zijn rond Adem, want zijn statistieken tonen dat hij één van de beste spelers in België is. Maar hij zit met zijn hoofd bij Charleroi. Ook voor Heymans speelt er tot dusver niets."

Voorlopig blijft het dus stil bij Charleroi, waar ze een nieuwe mislukking willen vermijden. "We zullen er in de twaalf dagen die nog resten alles aan doen om een vertsterking te vinden. Maar ik wil ook geen spelers kopen gewoon om te kunnen zeggen dat we een speler gekocht hebben", besluit De Mil dan ook.

Zal Charleroi nog zijn spits vinden?

Meest recent

'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

3
3
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

24
24
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

44
44
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

113
113
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

43
43
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

263
263
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

193
193
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

479
479
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

121
121
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

313
313
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

57
57
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

349
349
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

509
509
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

632
632
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

139
139
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

245
245
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

387
387
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

340
340
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

347
347
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

241
241
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

404
404
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

101
101

Meer sportnieuws