Transferupdate Charleroi: "Bod op Zorgane en Heymans?"

126 stemmen
Transferupdate Charleroi:

De wintermercato is intussen toch al over halfweg, maar bij een aantal clubs blijft het opvallend stil. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Sporting Charleroi, dat tot dusver nog geen enkele nieuwkomer binnenhaalde. Nochtans zijn de Carolo's wel op zoek.

Ondanks dat Nikola Stulic de laatste weken opleefde, blijft het pijnpunt van Charleroi dat de spitsen niet scoren. Youssuf Sylla mocht deze maand al vertrekken naar Willem II en ook Dabbagh en Kyei bleven de voorbije maanden onder de verwachtingen.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Charleroi zoekt nog steeds een spits

Een scorende nummer negen kwam er tot dusver echter desondanks niet. Rik De Mil komt met een opvallende update over de zoektocht. "Als we een speler voor enkele miljoenen verkopen, zou dat kunnen helpen", stelt de trainer immers bij La Dernière Heure.

Op Mambourg wordt daarvoor vooral gekeken naar Adem Zorgane en Daan Heymans. Die laatste is met acht competitiegoals aan een sterk seizoen bezig, terwijl Zorgane in de Turkse pers gelinkt wordt aan Trabzonspor.

Geen aanbiedingen voor Zorgane en Heymans

"Ik heb daar niets over gehoord en de directie zou het me wel verteld hebben als er een bod was", wuift De Mil die geruchten echter weg. "Het is normaal dat er geruchten zijn rond Adem, want zijn statistieken tonen dat hij één van de beste spelers in België is. Maar hij zit met zijn hoofd bij Charleroi. Ook voor Heymans speelt er tot dusver niets."

Voorlopig blijft het dus stil bij Charleroi, waar ze een nieuwe mislukking willen vermijden. "We zullen er in de twaalf dagen die nog resten alles aan doen om een vertsterking te vinden. Maar ik wil ook geen spelers kopen gewoon om te kunnen zeggen dat we een speler gekocht hebben", besluit De Mil dan ook.

Zal Charleroi nog zijn spits vinden?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

77
77
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

199
199
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

770
770
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

90
90
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

148
148
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

59
59
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

35
35
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

159
159
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

182
182
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

24
24
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

150
150
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

381
381
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

194
194
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

111
111
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

853
853
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

517
517
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws