Transferupdate Charleroi: "Bod op Zorgane en Heymans?"

door
Transferupdate Charleroi:

De wintermercato is intussen toch al over halfweg, maar bij een aantal clubs blijft het opvallend stil. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Sporting Charleroi, dat tot dusver nog geen enkele nieuwkomer binnenhaalde. Nochtans zijn de Carolo's wel op zoek.

Ondanks dat Nikola Stulic de laatste weken opleefde, blijft het pijnpunt van Charleroi dat de spitsen niet scoren. Youssuf Sylla mocht deze maand al vertrekken naar Willem II en ook Dabbagh en Kyei bleven de voorbije maanden onder de verwachtingen.

LEES OOK: 'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Charleroi zoekt nog steeds een spits

Een scorende nummer negen kwam er tot dusver echter desondanks niet. Rik De Mil komt met een opvallende update over de zoektocht. "Als we een speler voor enkele miljoenen verkopen, zou dat kunnen helpen", stelt de trainer immers bij La Dernière Heure.

Op Mambourg wordt daarvoor vooral gekeken naar Adem Zorgane en Daan Heymans. Die laatste is met acht competitiegoals aan een sterk seizoen bezig, terwijl Zorgane in de Turkse pers gelinkt wordt aan Trabzonspor.

Geen aanbiedingen voor Zorgane en Heymans

"Ik heb daar niets over gehoord en de directie zou het me wel verteld hebben als er een bod was", wuift De Mil die geruchten echter weg. "Het is normaal dat er geruchten zijn rond Adem, want zijn statistieken tonen dat hij één van de beste spelers in België is. Maar hij zit met zijn hoofd bij Charleroi. Ook voor Heymans speelt er tot dusver niets."

Voorlopig blijft het dus stil bij Charleroi, waar ze een nieuwe mislukking willen vermijden. "We zullen er in de twaalf dagen die nog resten alles aan doen om een vertsterking te vinden. Maar ik wil ook geen spelers kopen gewoon om te kunnen zeggen dat we een speler gekocht hebben", besluit De Mil dan ook.

Zal Charleroi nog zijn spits vinden?

Meest recent

Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

0
0
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

54
54
'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

162
162
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

183
183
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

66
66
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

94
94
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

177
177
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

70
70
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

848
848
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

59
59
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

28
28
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

84
84
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

483
483
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

121
121
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

416
416
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

152
152
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

193
193
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

329
329
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

100
100
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

128
128
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

183
183
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

41
41
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

210
210
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

242
242

Meer sportnieuws