Transferupdate Charleroi: "Bod op Zorgane en Heymans?"

door
Transferupdate Charleroi:

De wintermercato is intussen toch al over halfweg, maar bij een aantal clubs blijft het opvallend stil. Dat is bijvoorbeeld het geval bij Sporting Charleroi, dat tot dusver nog geen enkele nieuwkomer binnenhaalde. Nochtans zijn de Carolo's wel op zoek.

Ondanks dat Nikola Stulic de laatste weken opleefde, blijft het pijnpunt van Charleroi dat de spitsen niet scoren. Youssuf Sylla mocht deze maand al vertrekken naar Willem II en ook Dabbagh en Kyei bleven de voorbije maanden onder de verwachtingen.

LEES OOK: Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Charleroi zoekt nog steeds een spits

Een scorende nummer negen kwam er tot dusver echter desondanks niet. Rik De Mil komt met een opvallende update over de zoektocht. "Als we een speler voor enkele miljoenen verkopen, zou dat kunnen helpen", stelt de trainer immers bij La Dernière Heure.

Op Mambourg wordt daarvoor vooral gekeken naar Adem Zorgane en Daan Heymans. Die laatste is met acht competitiegoals aan een sterk seizoen bezig, terwijl Zorgane in de Turkse pers gelinkt wordt aan Trabzonspor.

Geen aanbiedingen voor Zorgane en Heymans

"Ik heb daar niets over gehoord en de directie zou het me wel verteld hebben als er een bod was", wuift De Mil die geruchten echter weg. "Het is normaal dat er geruchten zijn rond Adem, want zijn statistieken tonen dat hij één van de beste spelers in België is. Maar hij zit met zijn hoofd bij Charleroi. Ook voor Heymans speelt er tot dusver niets."

Voorlopig blijft het dus stil bij Charleroi, waar ze een nieuwe mislukking willen vermijden. "We zullen er in de twaalf dagen die nog resten alles aan doen om een vertsterking te vinden. Maar ik wil ook geen spelers kopen gewoon om te kunnen zeggen dat we een speler gekocht hebben", besluit De Mil dan ook.

Zal Charleroi nog zijn spits vinden?

Meest recent

OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

8
8
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

22
22
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

87
87
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

33
33
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

117
117
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

43
43
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

34
34
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

176
176
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

353
353
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

328
328
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

89
89
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

326
326
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

131
131
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

113
113
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

257
257
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

145
145
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

142
142
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

54
54
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

211
211
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

619
619
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

498
498
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

103
103
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

377
377

Meer sportnieuws