Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

289 stemmen
Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

Standard was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Ibrahim Karamoko, Andreas Hountondji en Attila Szalai haalden de Rouches al drie aanwinsten binnen. Maar de spoeling blijft op financieel vlak zeer dun en dus moeten er ook nog spelers vertrekken.

Met Arnaud Bodart, Hakim Sahabo en Soufiane Benjdida liet Standard al drie spelers vertrekken, maar geld brachten zij nog niet op. Bodart trok transfervrij naar Metz, terwijl de twee anderen verhuurd werden aan respectievelijk Beerschot en RWDM.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

Standard neemt afscheid van Price

Nu rinkelt de kassa echter in Luik. Standard laat immers weten dat het afscheid genomen heeft van Isaac Price. Een vertrek van de Noord-Ierse middenvelder hing al een tijdje in de lucht en nu is de deal ook rond.

Price zette woensdag zijn handtekening onder een contract voor 4,5 jaar bij West Brom, de huidige nummer zeven in de Engelse Championship. Standard zou naar verluidt een transfersom incasseren die met bonussen kan oplopen tot 3 miljoen euro.

Standard boekt fraaie winst

Dat is toch een mooie deal, want Price kwam anderhalf jaar geleden nog transfervrij over van Everton. Daar weigerde hij zijn contract te verlengen nadat hij te lang moest wachten op een kans in de hoofdmacht.

Bij Standard werd Price wel meteen een titularis. Hij kwam bij de Rouches 64 keer in actie, waarin hij één keer scoorde en twee assists uitdeelde. Helemaal overtuigen kon de 21-jarige daarmee eigenlijk zelden, maar Price speelde zich wel in de kijker bij de Noord-Ierse nationale ploeg. Daar scoorde hij in oktober nog een hattrick in de Nations League tegen Bulgarije.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
597

Is zijn vertrek een groot verlies voor Standard?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

0
0
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

7
7
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

50
50
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

20
20
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

86
86
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

31
31
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

173
173
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

140
140
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

517
517
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

143
143
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

64
64
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

56
56
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

339
339
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

586
586
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

457
457
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

129
129
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

252
252
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

242
242
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

664
664
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws