Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

door
Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

Standard was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Ibrahim Karamoko, Andreas Hountondji en Attila Szalai haalden de Rouches al drie aanwinsten binnen. Maar de spoeling blijft op financieel vlak zeer dun en dus moeten er ook nog spelers vertrekken.

Met Arnaud Bodart, Hakim Sahabo en Soufiane Benjdida liet Standard al drie spelers vertrekken, maar geld brachten zij nog niet op. Bodart trok transfervrij naar Metz, terwijl de twee anderen verhuurd werden aan respectievelijk Beerschot en RWDM.

LEES OOK: Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Standard neemt afscheid van Price

Nu rinkelt de kassa echter in Luik. Standard laat immers weten dat het afscheid genomen heeft van Isaac Price. Een vertrek van de Noord-Ierse middenvelder hing al een tijdje in de lucht en nu is de deal ook rond.

Price zette woensdag zijn handtekening onder een contract voor 4,5 jaar bij West Brom, de huidige nummer zeven in de Engelse Championship. Standard zou naar verluidt een transfersom incasseren die met bonussen kan oplopen tot 3 miljoen euro.

Standard boekt fraaie winst

Dat is toch een mooie deal, want Price kwam anderhalf jaar geleden nog transfervrij over van Everton. Daar weigerde hij zijn contract te verlengen nadat hij te lang moest wachten op een kans in de hoofdmacht.

Bij Standard werd Price wel meteen een titularis. Hij kwam bij de Rouches 64 keer in actie, waarin hij één keer scoorde en twee assists uitdeelde. Helemaal overtuigen kon de 21-jarige daarmee eigenlijk zelden, maar Price speelde zich wel in de kijker bij de Noord-Ierse nationale ploeg. Daar scoorde hij in oktober nog een hattrick in de Nations League tegen Bulgarije.

Is zijn vertrek een groot verlies voor Standard?

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

17
17
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

18
18
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

39
39
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

207
207
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

214
214
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

297
297
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

244
244
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

130
130
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

227
227
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

60
60
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

498
498
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

419
419
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

157
157
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

889
889
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

144
144
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

549
549
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

284
284
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

639
639
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

487
487

Meer sportnieuws