Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

289 stemmen
Standard kondigt vertrek van sterkhouder aan

Standard was deze maand al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met Ibrahim Karamoko, Andreas Hountondji en Attila Szalai haalden de Rouches al drie aanwinsten binnen. Maar de spoeling blijft op financieel vlak zeer dun en dus moeten er ook nog spelers vertrekken.

Met Arnaud Bodart, Hakim Sahabo en Soufiane Benjdida liet Standard al drie spelers vertrekken, maar geld brachten zij nog niet op. Bodart trok transfervrij naar Metz, terwijl de twee anderen verhuurd werden aan respectievelijk Beerschot en RWDM.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Standard neemt afscheid van Price

Nu rinkelt de kassa echter in Luik. Standard laat immers weten dat het afscheid genomen heeft van Isaac Price. Een vertrek van de Noord-Ierse middenvelder hing al een tijdje in de lucht en nu is de deal ook rond.

Price zette woensdag zijn handtekening onder een contract voor 4,5 jaar bij West Brom, de huidige nummer zeven in de Engelse Championship. Standard zou naar verluidt een transfersom incasseren die met bonussen kan oplopen tot 3 miljoen euro.

Standard boekt fraaie winst

Dat is toch een mooie deal, want Price kwam anderhalf jaar geleden nog transfervrij over van Everton. Daar weigerde hij zijn contract te verlengen nadat hij te lang moest wachten op een kans in de hoofdmacht.

Bij Standard werd Price wel meteen een titularis. Hij kwam bij de Rouches 64 keer in actie, waarin hij één keer scoorde en twee assists uitdeelde. Helemaal overtuigen kon de 21-jarige daarmee eigenlijk zelden, maar Price speelde zich wel in de kijker bij de Noord-Ierse nationale ploeg. Daar scoorde hij in oktober nog een hattrick in de Nations League tegen Bulgarije.

🚀

Is zijn vertrek een groot verlies voor Standard?

Meest recent

'Club Brugge slaat toe: drie aanwinsten in één klap'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

0
0
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

25
25
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

171
171
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

131
131
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

191
191
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

602
602
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

407
407
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

274
274
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

242
242
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

107
107
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

146
146
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

579
579
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

292
292
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

87
87
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

218
218
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

117
117
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

395
395
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

90
90
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

629
629
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

667
667
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

133
133
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

308
308

Meer sportnieuws