Eén uitblinker bij Club: "Kan op een dag terecht bij Juve"

831
Eén uitblinker bij Club:

Club Brugge blijft hoge ogen gooien in de Champions League. Het wist in eigen stadion nu ook Juventus in bedwang te houden en sleepte een 0-0-gelijkspel uit de brand. Met elf punten uit zeven matchen komt kwalificatie voor de play-offs stilaan zeer dichtbij.

Het was ook een verdiend punt voor Blauw-Zwart, dat al bij al vrij makkelijk stand wist te houden tegen de Italiaanse grootmacht. Dat had wel het meeste balbezit, maar creëerde uiteindelijk maar weinig grote kansen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Jashari speelt zich weer in de kijker

Dat kwam ook omdat ze bij Club goed stonden te verdedigen. Eén speler wordt door de kranten aangeduid als dé uitblinker bij de landskampioen. Ardon Jashari krijgt van zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad de hoogste beoordeling.

"Lefgozer en - samen met Vanaken - patron van dit Club. Eén die op een dag bij een club als Juventus terecht zou moeten komen", oordelen ze zelfs bij HLN. "De nieuwe publiekslieveling speelt al maanden op Champions League-niveau, dat was tegen Juventus niet anders", vonden ze dan weer bij HNB.

Op termijn naar grootmacht?

De Zwitser is stilaan niet meer weg te denken op het middenveld bij Club, dat hem in de zomer voor 6 miljoen euro weghaalde bij Luzern. Na een korte aanpassingsperiode is Jashari uitgegroeid tot een sleutelfiguur.

Zijn prestaties blijven bovendien niet onopgemerkt, want de voorbije weken werd hij al gelinkt aan Atalanta. Ongetwijfeld zal hij eerder vroeg dan laat nog een stap hogerop kunnen zetten.

Was hij de beste man bij Club?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

14
14
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

17
17
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

101
101
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

119
119
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

70
70
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

602
602
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

218
218
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

77
77
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

165
165
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

66
66
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

190
190
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

465
465
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

69
69
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

175
175
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

33
33
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

119
119

Meer sportnieuws