'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

door
'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

Club Brugge zag deze maand met Andreas Skov Olsen al een smaakmaker vertrekken. Verder zal het zijn kern zoveel mogelijk bijeen willen houden, maar mogelijk ziet het in de komende weken toch nog een andere speler vertrekken.

Ook Ferran Jutgla wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt. De Spaanse spits kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak, al is hij in de laatste wedstrijden wel weer titularis. Doorgaans is het echter Gustaf Nilsson die voorin de voorkeur krijgt.

LEES OOK: Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Sevilla blijft aan Jutgla snuffelen

Amper drie keer stond Jutgla tot dusver aan de aftrap in de competitie, al kreeg hij in de beker en in de Champions League wel vaker van bij de aftrap het vertrouwen. Toch zorgde zijn status ervoor dat zijn toekomst in twijfel getrokken werd.

En die twijfel lijkt nog niet verdwenen. Transferwatcher Matteo Moretto meldt immers dat Jutgla nog steeds zou kunnen vertrekken. Vanuit Spanje wordt er door Sevilla FC nog steeds aan zijn mouw getrokken.

Sevilla zou in laatste dagen in actie schieten

De zevenvoudige Europa League-winnaar zou in de laatste dagen van de mercato nog in actie kunnen schieten voor Jutgla. Die zal in Sevilla misschien moeten dienen als vervanger van Dodi Lukebakio, die de voorbije dagen al gelinkt werd aan Atletico Madrid en Juventus en volgens Sacha Tavolieri ook bij AC Milan in beeld is.

De vraag is echter of Club zomaar Jutgla zal laten vertrekken. Er zal in ieder geval een afdoende transfersom op tafel moeten komen, terwijl er misschien ook een vervanger gevonden zal moeten worden. Met Nilsson en Romeo Vermant beschikt Nicky Hayen wel nog over twee andere spitsen, terwijl er met Kaye Furo ook nog een groot talent in de pijplijn zit.

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Update marktwaarden JPL: grote winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

2
2
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

172
172
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

84
84
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

89
89
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

222
222
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

93
93
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

109
109
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

24
24
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

219
219
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

192
192
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

255
255
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

113
113
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

166
166
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

91
91
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

248
248
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

36
36
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

166
166
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

116
116
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

296
296
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

194
194
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

91
91
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

233
233
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

181
181
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

437
437

Meer sportnieuws