'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

door
'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

Club Brugge zag deze maand met Andreas Skov Olsen al een smaakmaker vertrekken. Verder zal het zijn kern zoveel mogelijk bijeen willen houden, maar mogelijk ziet het in de komende weken toch nog een andere speler vertrekken.

Ook Ferran Jutgla wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt. De Spaanse spits kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak, al is hij in de laatste wedstrijden wel weer titularis. Doorgaans is het echter Gustaf Nilsson die voorin de voorkeur krijgt.

LEES OOK: Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Sevilla blijft aan Jutgla snuffelen

Amper drie keer stond Jutgla tot dusver aan de aftrap in de competitie, al kreeg hij in de beker en in de Champions League wel vaker van bij de aftrap het vertrouwen. Toch zorgde zijn status ervoor dat zijn toekomst in twijfel getrokken werd.

En die twijfel lijkt nog niet verdwenen. Transferwatcher Matteo Moretto meldt immers dat Jutgla nog steeds zou kunnen vertrekken. Vanuit Spanje wordt er door Sevilla FC nog steeds aan zijn mouw getrokken.

Sevilla zou in laatste dagen in actie schieten

De zevenvoudige Europa League-winnaar zou in de laatste dagen van de mercato nog in actie kunnen schieten voor Jutgla. Die zal in Sevilla misschien moeten dienen als vervanger van Dodi Lukebakio, die de voorbije dagen al gelinkt werd aan Atletico Madrid en Juventus en volgens Sacha Tavolieri ook bij AC Milan in beeld is.

De vraag is echter of Club zomaar Jutgla zal laten vertrekken. Er zal in ieder geval een afdoende transfersom op tafel moeten komen, terwijl er misschien ook een vervanger gevonden zal moeten worden. Met Nilsson en Romeo Vermant beschikt Nicky Hayen wel nog over twee andere spitsen, terwijl er met Kaye Furo ook nog een groot talent in de pijplijn zit.

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

0
0
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

16
16
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

40
40
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

53
53
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

78
78
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

323
323
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

39
39
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

213
213
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

167
167
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

856
856
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

164
164
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

731
731
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

452
452
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

534
534
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

497
497
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

122
122
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

136
136
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

596
596
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

265
265
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

275
275
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

98
98
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47

Meer sportnieuws