'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

door
'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

Club Brugge zag deze maand met Andreas Skov Olsen al een smaakmaker vertrekken. Verder zal het zijn kern zoveel mogelijk bijeen willen houden, maar mogelijk ziet het in de komende weken toch nog een andere speler vertrekken.

Ook Ferran Jutgla wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt. De Spaanse spits kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak, al is hij in de laatste wedstrijden wel weer titularis. Doorgaans is het echter Gustaf Nilsson die voorin de voorkeur krijgt.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Sevilla blijft aan Jutgla snuffelen

Amper drie keer stond Jutgla tot dusver aan de aftrap in de competitie, al kreeg hij in de beker en in de Champions League wel vaker van bij de aftrap het vertrouwen. Toch zorgde zijn status ervoor dat zijn toekomst in twijfel getrokken werd.

En die twijfel lijkt nog niet verdwenen. Transferwatcher Matteo Moretto meldt immers dat Jutgla nog steeds zou kunnen vertrekken. Vanuit Spanje wordt er door Sevilla FC nog steeds aan zijn mouw getrokken.

Sevilla zou in laatste dagen in actie schieten

De zevenvoudige Europa League-winnaar zou in de laatste dagen van de mercato nog in actie kunnen schieten voor Jutgla. Die zal in Sevilla misschien moeten dienen als vervanger van Dodi Lukebakio, die de voorbije dagen al gelinkt werd aan Atletico Madrid en Juventus en volgens Sacha Tavolieri ook bij AC Milan in beeld is.

De vraag is echter of Club zomaar Jutgla zal laten vertrekken. Er zal in ieder geval een afdoende transfersom op tafel moeten komen, terwijl er misschien ook een vervanger gevonden zal moeten worden. Met Nilsson en Romeo Vermant beschikt Nicky Hayen wel nog over twee andere spitsen, terwijl er met Kaye Furo ook nog een groot talent in de pijplijn zit.

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

0
0
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

69
69
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

88
88
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

39
39
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

142
142
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

23
23
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

84
84
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

174
174
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

158
158
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

322
322
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

202
202
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

71
71
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

232
232
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

335
335
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

331
331
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

98
98
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

63
63
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

401
401
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

483
483
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

209
209
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

132
132
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

155
155
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

499
499

Meer sportnieuws