'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

door
'Jutgla verlaat Club Brugge nog op einde mercato'

Club Brugge zag deze maand met Andreas Skov Olsen al een smaakmaker vertrekken. Verder zal het zijn kern zoveel mogelijk bijeen willen houden, maar mogelijk ziet het in de komende weken toch nog een andere speler vertrekken.

Ook Ferran Jutgla wordt al een tijdje aan een vertrek gelinkt. De Spaanse spits kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak, al is hij in de laatste wedstrijden wel weer titularis. Doorgaans is het echter Gustaf Nilsson die voorin de voorkeur krijgt.

LEES OOK: Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Sevilla blijft aan Jutgla snuffelen

Amper drie keer stond Jutgla tot dusver aan de aftrap in de competitie, al kreeg hij in de beker en in de Champions League wel vaker van bij de aftrap het vertrouwen. Toch zorgde zijn status ervoor dat zijn toekomst in twijfel getrokken werd.

En die twijfel lijkt nog niet verdwenen. Transferwatcher Matteo Moretto meldt immers dat Jutgla nog steeds zou kunnen vertrekken. Vanuit Spanje wordt er door Sevilla FC nog steeds aan zijn mouw getrokken.

Sevilla zou in laatste dagen in actie schieten

De zevenvoudige Europa League-winnaar zou in de laatste dagen van de mercato nog in actie kunnen schieten voor Jutgla. Die zal in Sevilla misschien moeten dienen als vervanger van Dodi Lukebakio, die de voorbije dagen al gelinkt werd aan Atletico Madrid en Juventus en volgens Sacha Tavolieri ook bij AC Milan in beeld is.

De vraag is echter of Club zomaar Jutgla zal laten vertrekken. Er zal in ieder geval een afdoende transfersom op tafel moeten komen, terwijl er misschien ook een vervanger gevonden zal moeten worden. Met Nilsson en Romeo Vermant beschikt Nicky Hayen wel nog over twee andere spitsen, terwijl er met Kaye Furo ook nog een groot talent in de pijplijn zit.

Moet Club hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

5
5
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

45
45
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

46
46
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

87
87
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

283
283
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

100
100
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

64
64
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

533
533
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

153
153
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

32
32
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

612
612
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

129
129
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

242
242
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

406
406
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

721
721
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

901
901
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

199
199
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

52
52
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

129
129
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

158
158
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

187
187
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

121
121
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

100
100
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

259
259
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

305
305

Meer sportnieuws