Timmy Simons op de wip bij Westerlo?

door
Timmy Simons op de wip bij Westerlo?

Met nog acht speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League staat Westerlo er niet al te best voor. De Kemphanen stevenen af op de Relegation Play-Off, want ze staan momenteel pas dertiende.

De laatste competitiezege dateert bovendien al van 24 november, waarna een magere 2 op 21 volgde. Afgelopen weekend volgde een nieuwe pijnlijke uitschuiver, want op Antwerp werd door een penalty in de 95ste minuut nog met 3-2 verloren.

LEES OOK: 'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Simons zit voorlopig safe bij Westerlo

Daardoor komt uiteraard Timmy Simons in het vizier. De trainer zag zijn ploeg nog veelbelovend aan het seizoen beginnen, maar kon daarna het verval niet voorkomen. Maar volgens Het Nieuwsblad moet hij voorlopig niet voor zijn job vrezen.

Westerlo versleet vorig seizoen wel twee trainers, maar Jonas De Roeck mocht ondanks de tegenvallende resultaten lange tijd blijven zitten en Rik De Mil moest vertrekken door de commotie rond het einde van de slotmatch van de reguliere competitie tegen Genk.

Niet alles was de fout van Simons

Een trainerskerkhof is Het Kuipje dus niet en daardoor zal Simons wellicht nog minstens voor even het vertrouwen krijgen. Ook omdat de resultaten zeker niet alleen op zijn kap geschoven mogen worden. Het bestuur ging ook in de fout.

Simons verloor in augustus met Madsen en Stassin nog twee sleutelspelers en zij werden onvoldoende vervangen. Met Sakamoto en Slimani kwamen er nu wel twee nieuwe spitsen bij, terwijl er met Jungdal ook een broodnodige nieuwe doelman kwam. Simons krijgt dus nog minstens de kans om met hen het tij te keren.

Moet Simons nog langer de kans krijgen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

115
115
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

31
31
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

71
71
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

173
173
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

296
296
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

504
504
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

392
392
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1331
1331
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

700
700
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws