Timmy Simons op de wip bij Westerlo?

879 stemmen
Timmy Simons op de wip bij Westerlo?

Met nog acht speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League staat Westerlo er niet al te best voor. De Kemphanen stevenen af op de Relegation Play-Off, want ze staan momenteel pas dertiende.

De laatste competitiezege dateert bovendien al van 24 november, waarna een magere 2 op 21 volgde. Afgelopen weekend volgde een nieuwe pijnlijke uitschuiver, want op Antwerp werd door een penalty in de 95ste minuut nog met 3-2 verloren.

LEES OOK: 'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Simons zit voorlopig safe bij Westerlo

Daardoor komt uiteraard Timmy Simons in het vizier. De trainer zag zijn ploeg nog veelbelovend aan het seizoen beginnen, maar kon daarna het verval niet voorkomen. Maar volgens Het Nieuwsblad moet hij voorlopig niet voor zijn job vrezen.

Westerlo versleet vorig seizoen wel twee trainers, maar Jonas De Roeck mocht ondanks de tegenvallende resultaten lange tijd blijven zitten en Rik De Mil moest vertrekken door de commotie rond het einde van de slotmatch van de reguliere competitie tegen Genk.

Niet alles was de fout van Simons

Een trainerskerkhof is Het Kuipje dus niet en daardoor zal Simons wellicht nog minstens voor even het vertrouwen krijgen. Ook omdat de resultaten zeker niet alleen op zijn kap geschoven mogen worden. Het bestuur ging ook in de fout.

Simons verloor in augustus met Madsen en Stassin nog twee sleutelspelers en zij werden onvoldoende vervangen. Met Sakamoto en Slimani kwamen er nu wel twee nieuwe spitsen bij, terwijl er met Jungdal ook een broodnodige nieuwe doelman kwam. Simons krijgt dus nog minstens de kans om met hen het tij te keren.

Moet Simons nog langer de kans krijgen?

Meest recent

Mist hij een WK-match of niet? Dit is het plan met Doku

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

5
5
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

19
19
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

37
37
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

66
66
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

231
231
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

122
122
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

106
106
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

71
71
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

137
137
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

221
221
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

48
48
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

204
204
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

442
442
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1084
1084
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

167
167
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

245
245
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

152
152
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

124
124
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

350
350
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

622
622
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

207
207
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

792
792
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

910
910

Meer sportnieuws