Officieel: AA Gent vergeet Vrancken met derde winteraanwinst

door
Officieel: AA Gent vergeet Vrancken met derde winteraanwinst

AA Gent nam dinsdag vrij abrupt afscheid van Wouter Vrancken als hoofdcoach. Het leven gaat evenwel gewoon door in de Planet Group Arena, waar na Leonardo Lopes Da Silva en Tom Vandenberghe zopas een derde winteraanwinst werd voorgesteld.

Terwijl vooral een diepe spits nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst staat merkte Vrancken recent nog op dat de Buffalo's ook in andere linies best nog wel wat vers bloed kunnen gebruiken. Ondanks de beëindiging van de samenwerking blijken zijn voormalige bazen ook diezelfde mening toegedaan.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Gent heeft Kotto beet

Via de officiële kanalen maakte AA Gent zopas namelijk de komst van Samuel Kotto wereldkundig. Geen verrassing, want eerder geraakte reeds bekend dat de verdediger zijn medische testen had afgelegd. Die leverden geen problemen op, waarna Kotto zijn kribbel zette onder een contract tot medio 2028.

"KAA Gent heeft de transfer afgerond van Samuel Kotto. De 21-jarige Kameroener is een linksvoetige centrale verdediger en komt over van de Zweedse club Malmö", klinkt het op de clubwebsite. Naar verluidt is er met zijn overstap inclusief bonussen een transferbedrag van ongeveer één miljoen gemoeid.

Opvolger Torunarigha

Met de komst van Kotto lijkt Gent nu al te anticiperen op een vertrek van Jordan Torunarigha, wiens contract volgende zomer afloopt. "We weten dat we spelers nodig hebben die een directe impact kunnen hebben op ons team, maar op defensief vlak konden we wel nog een jonge speler met potentieel halen."

"Kotto heeft een enorm atletisch vermogen en is ook snel. Door zijn jaren in Zweden is hij ook op tactisch vlak al geschoold", duidt sportief manager Arnar Vidarsson. Het laatste woord is voor Kotto zelf. "Ik ben ontroerd en trots dat ik mezelf een Buffalo mag noemen. Ik wil iedereen nu al bedanken voor de steun."

🚀

Gelooft u dat Kotto een voltreffer wordt?

Meest recent

UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

64
64
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

68
68
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

521
521
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

129
129
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

188
188
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

118
118
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

97
97
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

254
254
Dinamo-Genk: Hayen voert één wissel door in basiself

Donderdagavond moet KRC Genk weer aan de bak op het Europese toneel. In de tussenronde van de Europa ...

28
28
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

228
228
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

330
330
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

96
96
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

200
200
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

182
182
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

190
190
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

490
490
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

461
461
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

30
30
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

80
80
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

1015
1015
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

297
297
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

175
175
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

150
150
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

206
206

Meer sportnieuws