Officieel: AA Gent vergeet Vrancken met derde winteraanwinst

door
Officieel: AA Gent vergeet Vrancken met derde winteraanwinst

AA Gent nam dinsdag vrij abrupt afscheid van Wouter Vrancken als hoofdcoach. Het leven gaat evenwel gewoon door in de Planet Group Arena, waar na Leonardo Lopes Da Silva en Tom Vandenberghe zopas een derde winteraanwinst werd voorgesteld.

Terwijl vooral een diepe spits nog steeds met stip bovenaan de verlanglijst staat merkte Vrancken recent nog op dat de Buffalo's ook in andere linies best nog wel wat vers bloed kunnen gebruiken. Ondanks de beëindiging van de samenwerking blijken zijn voormalige bazen ook diezelfde mening toegedaan.

LEES OOK: De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

Gent heeft Kotto beet

Via de officiële kanalen maakte AA Gent zopas namelijk de komst van Samuel Kotto wereldkundig. Geen verrassing, want eerder geraakte reeds bekend dat de verdediger zijn medische testen had afgelegd. Die leverden geen problemen op, waarna Kotto zijn kribbel zette onder een contract tot medio 2028.

"KAA Gent heeft de transfer afgerond van Samuel Kotto. De 21-jarige Kameroener is een linksvoetige centrale verdediger en komt over van de Zweedse club Malmö", klinkt het op de clubwebsite. Naar verluidt is er met zijn overstap inclusief bonussen een transferbedrag van ongeveer één miljoen gemoeid.

Opvolger Torunarigha

Met de komst van Kotto lijkt Gent nu al te anticiperen op een vertrek van Jordan Torunarigha, wiens contract volgende zomer afloopt. "We weten dat we spelers nodig hebben die een directe impact kunnen hebben op ons team, maar op defensief vlak konden we wel nog een jonge speler met potentieel halen."

"Kotto heeft een enorm atletisch vermogen en is ook snel. Door zijn jaren in Zweden is hij ook op tactisch vlak al geschoold", duidt sportief manager Arnar Vidarsson. Het laatste woord is voor Kotto zelf. "Ik ben ontroerd en trots dat ik mezelf een Buffalo mag noemen. Ik wil iedereen nu al bedanken voor de steun."

Gelooft u dat Kotto een voltreffer wordt?

Meest recent

De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

16
16
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

4
4
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

29
29
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

25
25
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

41
41
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

236
236
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

238
238
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

656
656
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

169
169
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

35
35
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

345
345
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

203
203
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

816
816
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

278
278
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

354
354
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

205
205
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

100
100
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

614
614
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

258
258
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

557
557
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

477
477
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

709
709
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

258
258
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

553
553

Meer sportnieuws